Пазите ли стари ЛС? Четете ли си ги?

  • 2 116
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 723
Периодично затривам някой от тях, пазя най-вече тези, в който има телефони и координати.

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Абе събират се в пощата от чист мързел да ги изтрия...288 са.
Не съм препрочитала.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 623
Пазя доста - варират и стигат до 70. Имам някои, които пазя заради ценна информация, адреси, телефони - не знаеш кога какво ще ти потрябва Simple Smile, но най-мили са ми с пожеланията за Рождения ми ден. Сърце не ми дава да ги изтрия  Hug Има и такива с благодарности към мен за нещо, скоето съм помогнала - и тях пазя Simple Smile

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Форумската кутия си я чистя редовно. Но всичките съм си ги запазила като мейли. Някои са по две думи, но са ми скъпи Heart Eyes

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз, като един педант, редовно си разчиствам кутията. Laughing

# 20
  • Мнения: 2 849
Разчиствам си кутията редовно .Запазила съм си няколко лс ,  честитки за раждането на Виктор и за рождения ми ден . Heart Eyes

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Всичко трия . Съвсем скоро без да ми мигне окото изтрих 100 и няколко ЛС-та. Не препрочитам и смс - и трия. Често се случва след това да ме е яд, но така е като съм чистница

# 22
  • Мнения: 7 112
Пазя много сантиментални. Пазя и информативните.
Все пак и трия, защото сърварът ще стане като дискотека - ту го има, ту го няма.

# 23
  • Мнения: 5 539
Ако можех, не бих трила нищо Grinning Голям Плюшкин съм Embarassed
То и затова пощата ми е в гмаил, че да не се налага да трия.
Запазила съм си завинаги някои, които си препрочитам и които ме карат да се чувствам по-добре. Те са от специални хора Wink
Абе събират се в пощата от чист мързел да ги изтрия...288 са.
Не съм препрочитала.
Вие, модераторите с неограничен лимит ли сте? Ех, как завиждааам Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 1 941
пазя си ги, имам доста скъпи Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 5 289
Пазя си само най-скъпите за мен,всичко друго трия.Повече от 10 не оставям. Flutter

# 26
  • Sf
  • Мнения: 808
Понеже съм с ранг Ентусиаст имам право на 50 съобщения Simple Smile Имам чудесни съобщения, които си ги пазя и наистина понякога си ги препрочитам... Така за повдигане на духа Simple Smile

А понеже, като получиш съобщение, получаваш и е-майл, където има линк, в който е изписано цялото съобщение Simple Smile Там в gmail мога неограничено да си пазя писмата, а и тези уведомителните от бг-мамма също Simple Smile Дори и вече да съм ги изтрила съобщенията в кутията си във форума Simple Smile

# 27
  • Мнения: 4 473
Аз, като един педант, редовно си разчиствам кутията. Laughing

И аз така. Минат ли 50 - чистка (с изключения, разбира се) Grinning

# 28
  • Мнения: 1 526
като се `препълня` щъ не щъ ги трия със замах. но и мойте си остават в gmail  Wink и когато ми трябва инфо или линк си ги преглеждам...

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз, като един педант, редовно си разчиствам кутията. Laughing

И аз така. Минат ли 50 - чистка (с изключения, разбира се) Grinning

То и аз уж само изключенията щеше да пазя, ама тя много бързо се напълни с изключения, бе. Затова си трия от тук, а ги пазя в другата поща - там няма рангове Wink

Общи условия

Активация на акаунт