Изпитани сайтове за парфюми - 35

  • 48 670
  • 737
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 31 128
Ах, как се подведох само. Пораженчески се отказах още преди да опитам лично, тъй като няколко поста по-назад бяха отказали на една дама да й го пратят и реших, че няма да се пробвам излишно и без това имам кошмарна седмица. Sad
Ести на изпращат, но Делириум, които имат същите намаления изпращаха постоянно. Аз поръчах за сестра ми ексклузив на Том Форд и фон дьо тен и вече е при нея с подаръци тестери.
Обади им се или пиши в инстаграм, но бързо.

# 481
  • Мнения: 805
Някой питаше за Chanel Coco Mademoiselle - аз бях писала, но нищо , да кажа пак, ако някой има нужда. Аз го взех за 107 лв / 35мл от John Lewis. Като се сложи превозвач и Еконт допълнително.  Но се е изчерпало 35 мл, в момента има 50 мл там за 146 лв.
Аз пък искам да си взема конкретните мои продукти на Vichy и в Нотино уж са Black Friday и са намалени, а нямат безплатна доставка.  Както става обикновено сигурно ще се изнервя и ще ида да си ги купя от аптеката хахаха.

# 482
  • Мнения: 8 757
Виж в Санита аптеката ( онлайн ) има също намаления на ВИши.


При Делириум също ли има 40 процента на ЕЛ ?

# 483
  • Мнения: 31 128
Да и на Том Форд, но без гримове.

# 484
  • Мнения: 805
Виж в Санита аптеката ( онлайн ) има също намаления на ВИши.


При Делириум също ли има 40 процента на ЕЛ ?

Видях ги, но нямат това, което ползвам аз.

# 485
  • София
  • Мнения: 1 972
Специално благодаря на tuali и другите, които споменаха L'Erbolario Heart Eyes
Аз съм един от най-големите фенове на марката в нашия форум, така че с радост се възползвах от намалението и взех 2 парфюма: поднових свършилия ми All'Olio di Argan с нови 50мл, както и 100мл от чисто новия разкош Bouquet d'Oro / Златен букет.

Скрит текст:




Специално искам да обърна внимание на тези от Вас, които се чудят за мъжки парфюм за подарък - сега цената на 100мл от този разкош Accordo Di Ebano е 46,20лв. Парфюма е невероятен!

Скрит текст:
Елегантен, топъл, дървесен, мистичен, различен и перфектно амброво-смолист, с леки опушени акорди. Приказка е! Знам, че ще прозвуча меко казано нелепо и непопулярно, но за моя вкус Accordo Di Ebano е по-добър от лидерите на пазара като Диор Саваж, с който незнайно защо го сравнят, както и Блу де Шанел, с който смятам, че парфюма на L'Erbolario има някакво сходство тук и там. Цената му в момента е убиец, а и презентацията му е много готина, поне за мен.
Може би за коледа ще го взема в 100мл, заедно с 50мл от любимия Patchouli.

Успешен улов на всички днес Fishing Pole And Fish

# 486
  • Мнения: 2 255
Поръчах 2 Том Форд парфюма от Делириум и нито една мостра!
Но факт-много мило обслужаване, куриерски услуги за тяхна сметка и безкрайно усложливи.

# 487
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
А в Делириум Фредерик Мале има ли намаления?

# 488
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
Аз поръчах два Том Форда от прайвът бленда от Делириум - изключително приветлива комуникация, транспорт за тяхна сметка , имам 2 мостри - на крем La Mer и Good Girl Gone Bad Killian. Предоволна съм!

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 14:27 от Горгона

# 489
  • Мнения: 31 128
А в Делириум Фредерик Мале има ли намаления?
Мисля, че не.

# 490
  • Мнения: 8 757
А в Делириум Фредерик Мале има ли намаления?

Всички марки участват в активността с изключение на Frederic Malle и линията Confidential by Carolina Herrera.

Марките Estee Lauder, La Prairie и Tom Ford (парфюмерия) участват с 40 %
Марките La Mer, Jo Malone London, Bobbi Brown, Tom Ford (грим), Dr, Vranjes, Grown Alchemist и др. с 20 %.
Марката Kilian участва с 10% на определени кодове.

# 491
  • Мнения: 4 583
Този момент с отстъпката в Делириум го виждам чак сега.

# 492
  • Варна
  • Мнения: 236
Виж в Санита аптеката ( онлайн ) има също намаления на ВИши.


При Делириум също ли има 40 процента на ЕЛ ?

Видях ги, но нямат това, което ползвам аз.

Пробвайте с код Vichywinter2020
Намали ми още 20% от намалението в Санита.

# 493
  • Мнения: 805
Санита не си вдигат телефона - никога - колкото пъти съм се опитвала да им се обадя - не само днес - винаги нищо - започвам да си мисля, че сайтът им е фалшив. Ако ти липсват продуктите с кой ще се свързваш като никога няма никой отсреща. Уж винаги пускат най-големите промоции, пък как за една година не си вдигнаха телефона - там внимавайте- има нещо гнило.

# 494
  • Мнения: 8 757
Всеки път ми вдигат, когато съм се обаждала.
Аз най-често от тази аптека поръчвам, защото са най-изгодни продуктите.

Общи условия

Активация на акаунт