Изпитани сайтове за парфюми - 35

  • 48 758
  • 737
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 805
Точно като ги бях отписала ми върнаха обаждане- казаха, че като си купиш Vichy Dermablend 3D, ти дават безплатен Vichy Mineral 89 30 ml , така, че момичетата, които ползват този фондьотен, да знаете - хем цената е по-ниска, хем ти дават подарък, ще видим де, ще пиша като пристигнат, че аз съм си малко скептична.

# 496
  • София
  • Мнения: 970
Получих отговор от AusLiebe - парфюмът ми не е наличен, написали са, че ще отнеме още една седмица да го получат. Не цитират конкретна дата, така че аз го смятам експедиране в края на следващата или началото на по-следващата седмица и получаване в Бг около средата на декември, ако нещата се развият наистина по този сценарий и няма допълнително забавяне по някаква причина.

# 497
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Поръчах Ambra Liquida от L'Erbolario. Иска ми се нещо ново и достъпно за зимата, отзивите във Ф. са добри. Сега, след коментара на Deetron ме хвана яд, че не сложих и Accordo di Ebano. Чакам, дано ми хареса, не съм го пробвала. Ако някъде видите Poison Girl EDP, пишете Simple Smile

# 498
# 499
  • София
  • Мнения: 1 974
Поръчах Ambra Liquida от L'Erbolario. Иска ми се нещо ново и достъпно за зимата, отзивите във Ф. са добри. Сега, след коментара на Deetron ме хвана яд, че не сложих и Accordo di Ebano. Чакам, дано ми хареса, не съм го пробвала. Ако някъде видите Poison Girl EDP, пишете Simple Smile

Надявам се да ти хареса Smiley
Той беше един от първите аромати, които закупих при запознаване с марката. В последствие ми попадна проба на Essence de Patchouli Perris Monte Carlo / https://www.fragrantica.com/perfume/Perris-Monte-Carlo/Essence-d … chouli-15317.html
и поне при мен, той показа изключителна близост с Ambraliquida. Казвам го като някакъв приблизителен ориентир, доколкото такъв може да бъде това сравнение.

# 500
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Харесах си парфюма Либре, отдавна искам да си го купя, но съм малко объркана - чудя се откъде да си го поръчам? - нотино, парфимо или дъглас. Срещала съм разминаване в трайността на парфюмите от различните сайтове. Извинявам се, ако въпросът ми е леко глупав, но съм объркана (има ли разлика между ЕДП и парфюмна вода, както някъде са написали...) Thinking

# 501
  • София
  • Мнения: 6 316
ЕДП и парфюмна вода е едно и също.

# 502
  • Мнения: 3 696
Тези пичове са ми изрпатили поръчката от ausliebezumduft, интересно защо семплите идват отделно, а парфюма пак на отделна поръчка, след като поръчах всичко заедно.

Важното е, че това което най-много исках, идва към мен Simple Smile

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 17:30 от Milen™

# 503
  • Мнения: 805
Основната разлика между тоалетната вода (Eau De Toilette – EDT), парфюмната вода (Eau De Parfum – EDP) и чист парфюм (известен като Le Parfum, Extrait, Pure Perfume, Sublime или Absolu) е в концентрацията на етеричните масла и съответно силата и продължителността на аромата. Ако помня правилно съотношението за тези беше 8% , 10-20%  и 40% съответно, нещо такова. Не знам, аз съм от старата генерация ( на 35 г. съм) и мога да кажа, че сега концентрацията е  много по-разредена в сравнение с миналото -с каквото беше или моят нос е загубил обоняние с годините.Винаги съм си взимала EDP.  Особено тези актуалните "модерни" аромати сред младите момичета Ланком, взех си сега 2 Ланкома + 5 минита  и като трайност са гола вода. Grinning Даже текущото ми шише Диор е по-слабо от предишните, не знам дали щото е от БГ купувано (Дългас). И се оливам нося си ги с мен, защото иначе никакъв облак не ми се получава. А този Flowerbomb  сега от черния петък го взех, още като пръсна и изчезва, а го дават Bestseller на 2020г. 

# 504
  • София
  • Мнения: 4 455
Аз днес се обаждах на Спиди да питам къде ми е пратката от ausliebezumduft, след като в сайта на Спиди се вижда, че ще ми го доставят днес, а в сайта на Рапидо, че е в офис. Оказа се, че е в склада им. Казаха ми, че куриерите им са много натоварени и не могат да ми кажат кога ще ми я доставят. Попитах има ли вариант да пренасоча пратката до техен офис и кога може да е там. Отговориха ми, че има възможност за утре. Дори и да не е утре, надявам се, че в началото на следващата седмица ще бъде.

# 505
  • Мнения: 3 696
Специално благодаря на tuali и другите, които споменаха L'Erbolario Heart Eyes
Аз съм един от най-големите фенове на марката в нашия форум, така че с радост се възползвах от намалението и взех 2 парфюма: поднових свършилия ми All'Olio di Argan с нови 50мл, както и 100мл от чисто новия разкош Bouquet d'Oro / Златен букет. Може би за коледа ще го взема в 100мл, заедно с 50мл от любимия Patchouli.

Deetron честити придобвики! Със здраве да ги свършиш! За Patchouli мода да кажа само хубави неща, много ми прилича на Reminiscence Patchouli - един от най-красивите парфюми, които си купих тази година.

За съжаление Meharées на L'Erbolario го харесвам, но голямата ми любов си остава великолепното творение на Maurice Roucel.Simple Smile

# 506
  • София
  • Мнения: 5 368
magicjo, извинявай за любопитството, но какво си поръча?

# 507
  • София
  • Мнения: 4 455
Извинена си, Сливче. Hug Поръчах Instant Crush Mancera и Santal Pondicherry Blend Oud.

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 20:12 от magicjo

# 508
# 509
  • Мнения: 2 755
Може ли да препоръчате германски сайт за качествени парфюми с големи намаления? Само Дъглас знам, но не им харесвам офертите.

Общи условия

Активация на акаунт