Изпитани сайтове за парфюми - 35

  • 48 703
  • 737
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 17 775
За колко време пристигат поръчките от мейкъп?
Разписвам се с един JPG Classique.

Парфюмът от Парфимо е наред и много траен върху моята кожа, нямам оплаквания. (Sensuous).

# 616
  • Мнения: 6 930
Голяма похвала за Елфрагранс от мен. Най-новият Монтал за 99 лв тестер./много добра цена/ и поръчка вчера привечер, днес следобяд при мен. Парфюмът е много хубав, има прилики с Ерба Пюра и Кирке, но е по-лек и не е такова чудовище като Кирке. Страшно доволна съм, че го купих насляпо. Ще го опиша в другата тема като го разуча. Отлична комуникация с екипа от сайта и бързина, която много ме зарадва.
Благодаря, на който го показа тук, защото рядко следя този сайт. Поправям се.
http://www.elfragrance.bg/montale-velvet-fantasy-eau-de-parfum-s … jeni-p-18377.html
Страхотни са елф, винаги на ниво! А този Монтал звучи много добре по описание, честит! Направо му се изкушавам и аз, въпреки че оня ден поръчах Full incence от Долче и мислех, че съм приключила с пазаруването на парфюми тая година 😆 Ако няма интензивна монталска роза в този новия, моля да ми смигнеш насърчително 😀

Кечър, 4-5-6 дни са мейкъп.

# 617
  • Мнения: 31 172
О не, роза няма никаква. Това са плодове, муск, като в началото има леки цитруси, за да избяга от мощта на Кирке. От Ерба Пюра го различава по- лек и мек муск. В Пюра е отрова, пращящ и целофанен, чорапен го наричат дори.
Тук нещата са олекотени и балансирани. Приликата е силна, но еднакви не са. Секси е яко.
Средно към силно излъчване, трайност не мога да кажа още, но вече е над 6 часа.

# 618
  • Мнения: 5 317
Получих си Индигото от L'Erbolario.
Моите,4 броя получих в кашон.

# 619
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Ама Нотино страшно са вдигнали цените. Имам 5-6 продукта в кошницата, които стоят от седмица, а сега като ги отворя са поне с 30-40% нагоре.


Получих поръчка от The body shop. Страхотно опаковани продукти. Досега не бях пазарувала оттам. Преди години съм купувала от Лондон, но откакто са в България нищо не съм взимала.
Купих за подаръци неща от серията Моринга, надявам се да се харесат.

# 620
  • София
  • Мнения: 5 362
lili_78, моринга е разкош! Дано да се харесате!
Колко време се бавят поръчките от боди шоп? Не съм поръчвала отдавна от тях.

# 621
  • Мнения: X
Ама Нотино страшно са вдигнали цените. Имам 5-6 продукта в кошницата, които стоят от седмица, а сега като ги отворя са поне с 30-40% нагоре.
Ох, аз не гледам вече какви са били цените... Едно нещо исках много, видях безплатна доставка, ползвах 5% и си го поръчах. Ако някой знае каква е обичайната му цена и дали са ми резнали главата, да каже https://www.notino.bg/clinique/id-for-uneven-skin-tone-kozmetich … zhata/p-16050629/

# 622
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Азалия, миналата година купих концентрата и лосиона поотделно.
Концентратът беше 24,90, сега гледам са по 18лв и с код цената става чудна.
Лосионът бях купила за около 44лв.

Поръчката от българския Боди шоп дойде за една седмица. Явно са  били доста натоварени, защото получих е-мейл, че поради ЧП има забавяне.

# 623
  • Мнения: X
Ми, ако бях малко по-умна, щях да ги купя поотделно всяко с -5% и щеше да ми струва общо 64 лв, а така комплект, ми струва 69 Money Ще го преживея някак си! Grinning

# 624
  • Мнения: 6 930
О не, роза няма никаква. Това са плодове, муск, като в началото има леки цитруси, за да избяга от мощта на Кирке. От Ерба Пюра го различава по- лек и мек муск. В Пюра е отрова, пращящ и целофанен, чорапен го наричат дори.
Тук нещата са олекотени и балансирани. Приликата е силна, но еднакви не са. Секси е яко.
Средно към силно излъчване, трайност не мога да кажа още, но вече е над 6 часа.

Пфу, вече изчезна.
Кой го изкупи, кой??
😀

# 625
  • София
  • Мнения: 17 775
Мерси, tuali! )
Ще чакам отзиви за тамяна на Монтал в другата тема. Интересно ми е мнението на повече хора.

Аз пуснах една поръчка през Нотино и с еконт щяло да дойде в четвъртък, със спийди- в петък. Нетърпеливо сърце не чака петък Joy

Дами, този травало е окей, нали?
https://www.notino.bg/travalo/signature-elegance-plnessh-se-razp … white/p-16046913/

Последна редакция: вт, 01 дек 2020, 23:49 от The Catcher in the Rye

# 626
  • Бургас
  • Мнения: 883
Приятно е да прочета, че още някой оценява и харесва Meharees! Купих го за мм и му го отмъкнах 😀 Разкошен е в това време, вчера го носих вкъщи и го усещах известно време.
Вече притеснително дълго не се възвръща цялото ми обоняние и парфюмите си не усещам изобщо повече от час, това ме разбива! Сутринта се изкъпах с амбровия НР и в момента не усещам нищо! 🙄 Някой друг с подобен проблем след COVID?
Днес ще пристигне моето Индиго от L'Еrbolario и се надявам да са ми сложили мострички. Simple Smile
И аз съм в същото положение....вече започвам да се притеснявам, губят ми се около 30% и всичко е супер нетрайно. Confused

# 627
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Densi, кой е Монтала? Вече не е наличен в Елфрагранс. 🤣

И аз чакам поръчка от L'Erbolario. И Meharées е в поръчката. Естествено. 😂

Последна редакция: ср, 02 дек 2020, 10:06 от BBeLLa

# 628
  • Мнения: 6 301
Момичета, за Елинор им ли действащ код?

# 629
  • Мнения: 5 080
june   хваща ли

Общи условия

Активация на акаунт