Изпитани сайтове за парфюми - 35

  • 48 746
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 729
sanyy ,кой  е кода?

# 706
  • Мнения: 5 080
December  за -8%

# 707
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Да, Фръц! е отговорила Simple Smile

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Върнах на Нотино продукт, който съм объркала, колко време след като го получат връщат пари и пращат ли мейл с информация около рекламацията?

# 709
  • Мнения: 519
Charlotte, свикнали сме да плюят разни сайтове без реално покритие затова понякога реагираме със съмнение 😜
И тестер да беше пак бих го върнала в този вид, просто пишете като има щастлива развръзка вашата сага, за баланс🙂

# 710
  • на20 километра от Бургас
  • Мнения: 263
Момичета,извинявам се ,но  нахлувам в темата с един въпрос.Искам да си взема Boucheron Quatre En Rose ,но се озадачих от разликата в опаковките на Нотино и на Парфюм.бг-едната е бяла ,а другата розова.Та ,каква трябва да е оригиналната опаковка.

# 711
  • Мнения: 31 221
Матово розова.

# 712
  • Мнения: X
Върнах на Нотино продукт, който съм объркала, колко време след като го получат връщат пари и пращат ли мейл с информация около рекламацията?
За два дни ми върнаха сумата преди време. Бях платила с карта, отказах парфюма направо в Спиди(вече не помня кой беше) и след 2 дни бяха върнати.

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Върнах на Нотино продукт, който съм объркала, колко време след като го получат връщат пари и пращат ли мейл с информация около рекламацията?
След около седмица връщат парите. Получаваш е-мейл за започнала процедура по рекламация и след това е-мейл с върнатата сума.

# 714
  • на20 километра от Бургас
  • Мнения: 263
       Благодаря за отговора, dens. Странно ми е все пак ,че в Нотино е бяла .Имам няколко оригинални парфюма от тях, но сега  няма да поръчам оттам.

# 715
  • Мнения: 31 221
От снимката е. Това е лудост някой да си мисли, че Нотино ще го прецака с менте. Те имат магазин в най-посещавания мол в България и предлагат най- висш клас нишова парфюмерия и козметика вк. Пат Макграт.

# 716
  • на20 километра от Бургас
  • Мнения: 263
Мина ми  и тази мисъл,ама много бяла тая опаковка на снимката ,а флакона розов...иначе само от тях гледам да поръчвам,имам им доверие.Сигурно  е от снимката,ще поръчвам .

# 717
  • Germany
  • Мнения: 1 581

Е, може ли същия парфюм в Германия да струва 123€, а тук е 312 лв. и то на промоция... Много се ядосвам! Ние тук сме милионери с високи заплати, в Германия са по-бедни, горкичките... 😵

Бел, не се ядосвай. 123 евро е на промоция с 30 процента намаление, иначе навсякъде е по 190 евро. Аз го взех от това място, и имах голямо забавяне с доставката, чак днес е изпратен, но важното е, че е изпратен. Хората ми се извиниха любезно, писаха ми, че доставчикът им няма наличности, и ще компенсират забавянето с проби, и ми благодарят за разбирането. Сигурно затова го няма наличен никъде още по сайтовете. Имай търпение, ще се появи и в България, там ви завиждам за цените на парфюмите, това е единичен случай, повярвай ми.

# 718
  • Мнения: 5 080
А Hayati Attar collection продава ли се вече в България?

# 719
  • Мнения: 3 691
Ако някой има нужда или случайно пазарува от немския Douglas - имам персонален код за -15 % отстъпка на поръчка за над 39 евро. Валиден е до 31.12. Ще го дам с удобволстиве - на лично. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт