Изпитани сайтове за парфюми - 35

  • 48 730
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Но сега се чудя от къде да си купя мостра на Chanel Coco Mademoiselle. Защото толкова пари на сляпо не ми се дават.
Е, в твоя град няма ли поне магазин за имитационна парфюмерия. Няма начин да го няма точно този аромат. Поне ще знаеш какво гоооооооооре долу представлява. Лидл няма ли? Там съм чувала, че някой си аромат бил 0,99,99% близък.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 344
Има ли шанс Twilly тестер от parfimo да дойде с капачка и шалче?
Аз имам от сайта тестер на пипереното и е с капаче и шалче

# 77
  • Мнения: 2 972
Розовото олио на Керастаз за боядисана коса носи вайба на Коко Мадмоазел

# 78
  • София
  • Мнения: 5 656
Има ли шанс Twilly тестер от parfimo да дойде с капачка и шалче?
Да, моят Twilly Poivree дойде с шалче и шапка.

Благодаря за красивата тема, Радика!

Нищо не чакам, нищо не ми трябва от Черния петък и се надявам да не пускат нищо, което да ме изкуши, нямам нужда от нищо, освен от достатъчно време да си нося залежите.

# 79
  • Мнения: 19 895
Розовото олио на Керастаз за боядисана коса носи вайба на Коко Мадмоазел
Ехеее, наистина ли, точно поръчвах на сляпо серията им за боядисана коса. Кое олио, аз флуид видях? Simple Smile
Нотино ще чакам баш черния петък засега. Simple Smile

# 80
  • Мнения: 8 463
Тази година ще подмина черния петък. Нищо не ми трябва нито от интернет нито от физически магазин. Но по навик следя темата и вашите вълнения. Благодаря на Радика за новата тема!

# 81
  • Мнения: 2 972
Розовото олио на Керастаз за боядисана коса носи вайба на Коко Мадмоазел
Ехеее, наистина ли, точно поръчвах на сляпо серията им за боядисана коса. Кое олио, аз флуид видях? Simple Smile
Нотино ще чакам баш черния петък засега. Simple Smile

# 82
  • Мнения: 6 301
От Парфюми шоп си бях поръчала отливка на КМ.

# 83
  • София
  • Мнения: 155
Момичета и момчета, някой ходил ли е тези дни до шоурума на Иван Вазов. Наистина ли в момента не пускат вътре да се пробва и купува?

# 84
  • Мнения: 3 689
Чреен петък от 20 до 30 ноември  - 15 % код  black

Maison Margiela Replica сякаш досега не е имало https://elinor.bg/search?q=Maison%20Margiela%20Replica

# 85
  • Мнения: 4 020
Е Elinor нямат ли целогодишно - 15% с код? 🤔

# 86
  • Мнения: 3 689
Е Elinor нямат ли целогодишно - 15% с код? 🤔

Да, но сега вече е сигурно, че до края на месеца - 20% намаление няма да има. Simple Smile или поне така си мисля аз.

# 87
  • Мнения: 4 020
Спомням си едно страхотно намаление за Великден на Елинор. Имаха всички парфюми, които исках на фантастични цени. Беше не този, а миналия ако не се лъжа. Всяко намаление след това бледнее. Не че хората са длъжни, но вече нямам надежда за "супер изгодни" покупки от там. 🤷‍♀️

# 88
  • Мнения: 2 027
Точно както предполагах. Grinning Едва ли някога ще се повторят офертите им с 30% отстъпка, защото тогава го направиха и то 2 пъти, за да затвърдят позиции на пазара, бяха сравнителнноо новопоявил се търговец. Simple Smile

# 89
  • Мнения: 5 080
И сега някои парфюми са най-изгодни в елинор- напр Mancera Red tobacco, Montale Chocolate creedy тестер. Трябва за празниците да бутнат още намаленията на поне  -20% -25%

Общи условия

Активация на акаунт