ОСМИ клас 2020/2021 - С маски, без ли, ДО ли, ПО ли? Пак сме в ОСМИ КЛАС с неволи.

  • 22 089
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 24 467
Не, Грийн, на 24.12 ще е отварянето. Понеже идея нямат някои хора изобщо дали, кога, какво и как се учи. Хеле пък - защо - това е вече една много висока топка!
Понеже това занимание им е минало, ако изобщо им е минало, покрай периферията. Някои и там ги е пропуснало...
Де да ги събереше Господ..... ама на, оставил изпитания в земния живот человеческий.

# 706
  • София
  • Мнения: 3 565
Judy, току що го слушах моя "любимец" - 21ви каза... Направо си представям каква търапана ще стане по моловете следващите 3 дни...
Иначе - не мога да не похваля набора с 5.80 по математика на контролното за вектори. Май има само две или три шестици в класа. По японски вече има 4та шестица. Там можем само да цъкаме с език с баща му Simple Smile

# 707
  • Мнения: 3 491
Размислих се, че 20 лева на страница и за преводи трудно дават:smile:
Хепи, младежът ще има сериозни изисквания към първия работодател:smile:

# 708
  • Мнения: 24 467
Judy, току що го слушах моя "любимец" - 21ви каза... Направо си представям каква търапана ще стане по моловете следващите 3 дни...
Иначе - не мога да не похваля набора с 5.80 по математика на контролното за вектори. Май има само две или три шестици в класа. По японски вече има 4та шестица. Там можем само да цъкаме с език с баща му Simple Smile

Абе Грийн, да не си се ненаспала нещо? Smile
Той, любимецът, днес 21-ви ако е казал, до 21-ви още стотина неща има време да каже! Голям човек си, пък тъй да се вържеш, значи...
Аз чакам как ще каже 24-ти. Satisfied понеже много му схожда. В краен случай, ако е стъпал с десен крак сутрин на път за двете нули - може и на 25.12!
Я виж в Пловдив онзи ден - ДО, после един ден на училище, после пак ДО! Пълна шизофрения!
Казвам ти - вервай ми! Де що е време - все е пред нас!

Иначе за другото: 優秀な !!! Младежът да ти го преведе.

# 709
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Джуди, в апартамента си имаме лост. Още преди десет години баща му заби с анкерни болтове един в коридора и дълго време го ползва да си опъва кръста и гръбнака заради дисковата херния. Сложен е на височина, която позволява да се правят набирания. Вече и наборът се кърши на него като го хване музата. Още не е минал бройката набирания, които баща му прави наведнъж, та има стимул да тренира повечко. Навън не проявява желание. В квартала има две три места около блока с площадки и уреди за фитнес, но лично на мен са ми ужасно нехигиенични и не бих го насърчила да ходи, особено сега.
Проблем са ми тренировките, защото там е в двойка с момиче. Правят акробатики, темпото е брутално бързо, синхрон, спазване на ритъм. Осакатява се цялата хореография, когато са пред монитора и тренировката у дома е бледо копие на действителната в зала.
Това ми е болката.
Но на фона на общата цел, с която се прави всичко, а надявам се тя наистина да е здравето на хората, ще се е наложи да изтърпим.
МОЛ не искам да чуя. Това не е моето място. Дай ми къра или планинска пътека и тичащо покрай мен куче.

Последна редакция: ср, 25 ное 2020, 14:44 от `ТуиГ

# 710
  • София
  • Мнения: 3 565
Притесних се, обаче, за "любимеца" - подпухнал нещо ми се видя. Добива вид на египетска мумия.

# 711
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Ха, оптимистки..ИО е до 31.01 засега..въобще не вярвам да върнат учениците дотогава...пък после ще има удължаване..и така до пролетната ваканция.
Чухте ли че мислят 1-6 кл да учат юни?!

# 712
  • Мнения: 1 114
Според мен, ако не му мине котка път, ще отвори на 21.12. Така ще твърди, че мисли за хората - да напазаруват, да хапнат, да похарчат някой лев.  После пак ще затвори, защото ще се окаже, че не сме слушали и сме ходили да пазаруваме,били сме и на ресторант а и пари сме харчили.
И ако някой е разбрал от брифинга - хотелите ще работят ли и ако да изхранването на какъв принцип ще е - ресторант, блок маса?

# 713
  • София
  • Мнения: 3 565
AIR, зазимихте ли колелото? Наборът с него изкава първия локдаун пролетта, но сега с тази втора смяна се разминава с квартални авери и само през уикенда ако мръдне някъде. Сутринта баща му го изрита рано-рано да събира листа в двора малко да се раздвижи.

# 714
  • Мнения: 24 467
Притесних се, обаче, за "любимеца" - подпухнал нещо ми се видя. Добива вид на египетска мумия.

А, не се косИ! То по коледа и селският Гошо подпухва.

Ха, оптимистки..ИО е до 31.01 засега..въобще не вярвам да върнат учениците дотогава...пък после ще има удължаване..и така до пролетната ваканция.
Чухте ли че мислят 1-6 кл да учат юни?!
Че то какво пречи, като ги върнат на 25.12 в училище на 5.01 пак да ги спрат? Laughing

Според мен, ако не му мине котка път, ще отвори на 21.12. Така ще твърди, че мисли за хората - да напазаруват, да хапнат, да похарчат някой лев.  После пак ще затвори, защото ще се окаже, че не сме слушали и сме ходили да пазаруваме,били сме и на ресторант а и пари сме харчили.
И ако някой е разбрал от брифинга - хотелите ще работят ли и ако да изхранването на какъв принцип ще е - ресторант, блок маса?

Последното живо ме вълнува и мен, защото след прекрасното прекарване миналата седмица гласим още едно, като си дойде големият синковец през декември, че може и две.
Но, както си споделихме тук, в шизофренията на държавата - 21.12 е далеееч, много вода ще изтече до тогаз. Гледам вече днес протести срещу мерките гласят.

# 715
  • Мнения: 1 053
Оле, почти две теми съм пропуснала, връщам се да чета.
И аз имам такова чувство, че на 21.12. ако отворят, след НГ пак ще ни затворят, понеже отново ще се окажем недисциплинирани и заболелите ще тръгнат пак  нагоре.
Иначе засега съм доволна от дъщеря ми, справя се добре с ДО (както всички останали), но и липсват приятелите определено.

# 716
  • Мнения: 6 926
Ей, страхотна идея ми дадохте с тези лостове. Аз отдавна искам да ѝ взема шведска стена, но сега започнах да гледам и май имам нов фаворит (нещо такова: https://havos-bg.com/bg-product-details-387.html ). Кажете откъде купувате качествени спортни лостове и да взема да поръчам за Коледа? Искам да има и такива напречни, за да си "ходи" на ръце - тя много обича.

# 717
  • Мнения: 24 467
Ние имаме вкъщи велоергометър, лежанка за коремни преси и други упражнения, гирички /сега - дъбмели, но е все тая/, уред за коремни /едно търкало с дръжки, не съм се вълнувала от името му, знам обаче как се ползва/, постелка за пода и пудовка - всичкото от март, тая година, кога ме лишиха за първи път от фитнес.
Обаче най-много сме ползвали двойката Smile с мъжа ми - всяка вечер с двойката - 20 хиляди крачки по селата, горите и поляните. То даже когато бяхме болни и той се задъхваше, а на мен ми се гадеше, пак тъй бяхме с поляните и горите. И мисля, че баш това ни помогна, заедно с витамин С-то, да преджапаме по-леко.

# 718
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Джуди, малко хумор с тия крачки.
Виц: отива един човечец на доктор. Преглед, лекарства и съвет:
-Трябва да изминавате поне 10 хиляди крачки на ден, господине.
- Ама преди или след работа?
- Защо? Какво работите?
- Призовкар съм.

# 719
  • Мнения: 1 951
Ние имаме един лост за врата. Ползва се. Ластици някакви има, които също ползва. Дъмбели и лежанка. Това са ни наличните спортни стоки Smiley

Пари за да учат, да се упражняват или четат е абсурд да давам. Намирам го даже за обидно, спрямо мен като родител. Същото важи и за баща им, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт