ОСМИ клас 2020/2021 - С маски, без ли, ДО ли, ПО ли? Пак сме в ОСМИ КЛАС с неволи.

  • 22 071
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 2 437
Аир, ето това е страшно. Всичко друго е поправимо! Прегръдки виртуални!

# 736
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Аир, много съжалявам! Колкото и да е тежко, важното наистина е да сме здрави. Нашите баби и войни са преживели и са оцелели и са се съвзели. Само да сме здрави!

# 737
  • Мнения: 24 467
Аир, най-тежкото е, че са си отишли наведнъж /но пък ако са били задружно семейство за тях така е било по-добре/ и че тя няма братя и сестри.

Скрит текст:
Аир, много съжалявам! Колкото и да е тежко, важното наистина е да сме здрави. Нашите баби и войни са преживели и са оцелели и са се съвзели. Само да сме здрави!

Някои, за жалост, не успели да оцелеят. Както при всяка критична ситуация.
Дядо ми е починал от сепсис точно след втората световна война, не е имало с какво да му обработят рана. Баща ми е бил бебе. Баба ми е останала вдовица с 4 деца.
Мизерията също носи трагедии, огромни. И болести. И смърт.
Трагедии има във всеки човешки живот, макар и по различен повод.

# 738
  • Мнения: 1 951
Еър, това което споделяш е най-големият ми кошмар към момента.
Всичко друго е бла-бла...

# 739
  • у дома...
  • Мнения: 3 078
50 от 50 т. на теста по испански! Това е моето момиче, когато иска разбира се.

# 740
  • Мнения: 47 963
Извинявам се, ако съм разбунила духовете с "тарифата". Ами за това ми дете това е някакъв начин. Пише и чете така, да. Разбира се, аз никога не съм имала претенции да съм кой знае какъв родител, освен практичен. Спестява и купува разни неща.
На другото дете ако плащам и по лев за книга, ще се разоря Wink. Там пък други неща насърчавам Wink
Между другото с някой май говорихме за книгите на английски за 20 лева от букпойнт. Дойдоха и са хубави, но външния вид наистина не е като за подарък. За лично ползване. Не са скъсани или изцапани, но са разгръщани определено. Все пак за тази цена препоръчвам.

# 741
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Хепи, за какво съжаляваш?! Това си е вашата къща, вашите стимули, твоите деца. Какво като другите не правят същото или не го приемат като приложение по техните домове. Аз не плащам по ред причини, но не укорявам и не държа сметка на другите. Нямам право.

# 742
  • sofia
  • Мнения: 1 473
Моят син няма отношение към парите, в смисъл, че не се интересува от тях. От време на време търси джобни за храна или ако излиза с приятели. Когато му дават роднини за някой празник ги връща или забравя да ги вземе, после се разбрахме, че не е възпитано. Събира ги, но не ги харчи.
     Иначе "спортува" беснеене вечер с колонката и  по-динамична музика😊 Съседите са търпеливи...за сега😉

# 743
  • Мнения: 1 402
Нашите и двамата пари от роднини, ги вземат, благодарят и после ги дават на мен Simple Smile Аз им ги събирам, докато не се случи да имаме нещо по голямо за плащане и парите отиват там. Не, че не е за тях - школи, тренировки и такива неща, но са необходими, не прищевки. От нищо не са лишени, дори толкова задоволени, че няма какво да им купя за Коледа, но всичко се купува когато е нужно. Игри, които в момента са им единствените желания, почти не съм отказвала, само да е през определен период от време. Джобните ги даваме ние, не са от събрани пари и са за храна - максимум 2-3 лева на ден. При двамата се дават по различен начин. Писала съм вече - на малкия всеки ден, на големия, по на едро и докато свършат...

# 744
  • Мнения: 6 584
Googling,  моята девойка има същото отношение към парите.
Винаги има пари в себе си, има си и нейни на друго място. Джобни даваме всеки ден. Ако от нещо има нужда- купуваме.
И тя връща пари:-)

# 745
  • София
  • Мнения: 9 108
Заповядайте в новата тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1274095

Общи условия

Активация на акаунт