Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 60

  • 20 507
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 11 116
Аз получих покана за сватба за началото на юли, ето имам вече стимул за отслабване. Бизон на сватба няма да ходи! 🥰🤣

# 721
  • София
  • Мнения: 1 193
За много години, банда! Много здрава и спокойна да е 2021 година! Hug

Аз вчерашният ден го проспах. Grinning Доволно и днес си поспах. Най-накрая усетих тези дни като почивни! Днес се развихрих и като започна едно чистене и пране, прибрах и елхата.
Сис, стискам палци да оздравяваш вече. Hug
Жгмъцони, хайде и вие бързо да се похвалите с оздравяването.
За диета си мисля да започна с 90ДД от 4-ти или 5-ти, смятам едни дни и тогава ще реша.
От късметите ми се паднаха Пари и Пътешествие. Харесвам си ги Grinning
На ММ - Късмета.
На сина ми -Любов, на малката Учение-много тъп късмет било Joy.

Лек ден банда:hugs:

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мимчо, за сега от магията любовна има само магична мъгла.. У наше село.. Гледам дъл шъ изскочи някой левент, ама йок, само познати сурати Joy

Аз мисля малко да доядем и от пондрелник. Утре се прибирам в града, а там няма изкушения Joy

Жгмъцко, Сисонче и всички Heart

# 723
  • Мнения: 28 435
Мимчо, за сега от магията любовна има само магична мъгла.. У наше село.. Гледам дъл шъ изскочи някой левент, ама йок, само познати сурати Joy
Няма само ти да си с магия любовна....и аз се уредих след любовен свтовъртеж - ще вдигам годеж! Joy

# 724
  • Мнения: 2 069
Оооох, и аз мисля от понеделник! Също като Мими имам за доизяждане много и прекрасна храна и от някои от любимите ми ястия има още.  Няма как да ги оставя...макар че не съм била чак толкова дебела никога! Чудя се какво да почвам. С деветдесетдневната имам доста фалстартове!

Последна редакция: сб, 02 яну 2021, 20:31 от Матилда

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Аз май ще почвам въх-мъх.
Щв започна с плавен преход от пържолка и млечна салатка, за да не ми се стресира организъмчето Grinning

Кой ще свири сбор и от кога???

Мимчо, тъй, тъй лИбоФ да има:blush:

# 726
  • USA
  • Мнения: 2 146
Брей гоУеми лИбоФчийки се навъдихме тука. И на мен това се падна Gift Heart
Мъж- работа(без изненади)
дете1 People Boy - учение
дете2 People Princess - пътешествия
Броя само първия късмет, защото иначе всички останали(7) късмета се паднаха на мен. Познайте кой доизяде баничката Flushed Тази сутрин, например, ми се падна мързела, няма да протестирам Joy

Айде и мен ме бройте от 7-ми за въх-мъх.

# 727
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Айде и мен ме бройте от 7-ми за въх-мъх.
Ааа, три дена викаш ша гуляйстваш и после ут 7 ми? Trollface
😘

И мен ме бройте, ама мойто от въх мъх ще стане сигурно въЙйй мъййй Joy

Тудорке 😘, и аз плавну. Ето днес например не съм яла баничка, питка и баклава, Joy Само халва, Joy

Дееемс, ❤

# 728
  • Мнения: 1 355
За много години!
Здрава, мирна, успешна и изпълнена с оптимизъм 2021 година!
Значи, викате от седми да започваме с мъките Tired Face
Поздрави на всички!

# 729
  • Мнения: 28 435
Ская от седми щото още три дни ще дояжда.....! Hug Или имат нЕкое Ванче, у нас има двама! Joy
Всичко ядох аз и баница, и сарми, и руска салата, че и един изостанал щолен с портокалови корички, някой го беше дал, ама нИ мОа да го фърля. Сега се търкулвам на дивана и ще чета книжка, днес си купих даже нова -  Коледа в Силвър Фолс. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 730
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Ний нямаме за дояждане, даже силно вдъхновена днес от Вангобиту 😘, към 14 ядох кето баница с краставичка, вечерята пиле, снежанка и 🍷. И после защо трябваше да видя халва с шам фъстък Smiling Imp ..... И отиде...Trollface

# 731
  • Мнения: 28 435
Ний нямаме за дояждане, даже силно вдъхновена днес от Вангобиту 😘, към 14 ядох кето баница с краставичка, вечерята пиле, снежанка и 🍷. И после защо трябваше да видя халва с шам фъстък Smiling Imp ..... И отиде...Trollface
Е ми то щом е баница и аз ще я ям, кво като е кето? Joy Я давай рецептата! Hands Pray

# 732
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Рецептата е по Курдов 😘, която разбира се не помня точно, 😁 Но я нагласям по мое усмотрение на око-6 яйца разбърквам с може би 100 гр сирене, настъргвам кашкавал около 150-200 гр, масло слагам разтопено- към 60 гр или повече 🤔 , един бакпулвер, изсипвам всичко в тавичка 20 см диаметър, отгоре наръсвам сусам, пека в предварително загрята фурна до готовност. Много обичам ким и понякога добавям в  сместа ако имам. ТряА си купя. 😋

Последна редакция: сб, 02 яну 2021, 22:24 от Juls14

# 733
  • Мнения: 28 435
Рецептата е по Курдов 😘, която разбира се не помня точно, 😁 Но я нагласям по мое усмотрение на око-6 яйца разбърквам с може би 100 гр сирене, настъргвам кашкавал около 150-200 гр, масло слагам разтопено- към 60 гр или повече 🤔 , един бакпулвер, изсипвам всичко в тавичка 20 см диаметър, отгоре наръсвам сусам, пека в предварително загрята фурна до готовност. Много обичам ким и понякога добавям в  сместа ако имам. ТряА си купя. 😋
И става ли като баница? Ким и аз обичам, той върви на соленки!

# 734
  • Русе
  • Мнения: 8 801
E, като баница не знам става ли, но като е топла много напомня на баница вкус, 😁

Общи условия

Активация на акаунт