МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 51

  • 49 065
  • 757
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 7 571
Момичета, трябва ми малко помощ: търся хубава палитра със сенки (около 10тина цвята) за ежедневен грим, светли и нюд цветове.
Анастасия Софт глам. Дори може да вземеш мини коледната версия като за начало, като отворят отново моловете и Сефора.

# 496
  • Мнения: 899
Момичета, трябва ми малко помощ: търся хубава палитра със сенки (около 10тина цвята) за ежедневен грим, светли и нюд цветове.
Анастасия Софт глам. Дори може да вземеш мини коледната версия като за начало, като отворят отново моловете и Сефора.

аз се сещам и за Too Faced Nude палитрата.

# 497
  • Варна
  • Мнения: 1 021
Момичета, трябва ми малко помощ: търся хубава палитра със сенки (около 10тина цвята) за ежедневен грим, светли и нюд цветове. Иска ми се да са по-маслени, да се разнасят добре и да не стоят като тебешир. Последно взех мини палитра на сефора, но качеството не ми харесва. Склонна съм да отделя до 100 лв. Какво бихте ми препоръчали? Благодаря предварително и хубава вечер! 🙂

Too Faced The Natural Nudes е идеална. Всички цветове са нюд в различни нюанси и зад всеки матов цвят стои подходящ шимър и можеш да си направиш грим в два цвята, бързо и без да му мислиш.

97.45лв. ми е излязла с доставката от Еконт през Април месец.

Скрит текст:

На естествена светлина.

# 498
  • Мнения: 3 015
Привет, момичета, моля за препоръки за добра очна линия.

# 499
  • Мнения: 899
Момичета, трябва ми малко помощ: търся хубава палитра със сенки (около 10тина цвята) за ежедневен грим, светли и нюд цветове. Иска ми се да са по-маслени, да се разнасят добре и да не стоят като тебешир. Последно взех мини палитра на сефора, но качеството не ми харесва. Склонна съм да отделя до 100 лв. Какво бихте ми препоръчали? Благодаря предварително и хубава вечер! 🙂

Too Faced The Natural Nudes е идеална. Всички цветове са нюд в различни нюанси и зад всеки матов цвят стои подходящ шимър и можеш да си направиш грим в два цвята, бързо и без да му мислиш.

97.45лв. ми е излязла с доставката от Еконт през Април месец.

Скрит текст:

На естествена светлина.

Тоооочно за тази имах предвид! Това е може би най-обикновената ми палитра и най-използваната заедно с Naked Reloaded...като не ми се мисли просто грабвам една от тях!

# 500
  • Мнения: 2 001
Аз поръчах NAKED2 BASICS EYESHADOW PALETTE защото не искам да има шимъри. Ще има да я чакам обаче доставката сигурно месец.
https://www.urbandecay.com/naked-2-basics-palette-by-urban-decay … aked%202%20Basics

Луднала съм по розови, mauve, dusty pink цветове, но да не са бляскави. От сайта който направих поръчката вторият цвят Stark изглеждаше розов, сега в официалния не ми излиза такъв.какъвто дойде

# 501
  • Мнения: 7 571
Не е розов. Имах тази палитра преди 101 години и всички цветове бяха със сивкав подтон.
Може да погледнеш Colourpop Making mauves. Но има и шимъри.

# 502
  • Мнения: 2 001
Мерси много Есмералда :*
Точно защото са със сивкав подтон я взех (  все бягам от топлите цветове , май трябва да изпробвам все някога и тях ) признавам, че беше малко импулсивна покупка ( заради безплатна доставка )
Надявам се скоро да ни "освободят" и да мога на живо да пробвам нови неща ( че ми писна от неуспешни онлайн покупки ) а и тези проблемни доставки от Англия ... сега пробвам Испанските варианти

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 10:21 от Casual

# 503
  • Мнения: 1 795
Здравейте, искам да купя четка на real techniques, която е налична само в notino, makeup.bg и parfimo. Кой от трите сайта е за предпочитане според вас? До сега винаги съм си поръчвала четките и гримовете от Англия и ме интересува предлаганите в тези сайтове дали са оригинални.

# 504
  • Мнения: 35 993
купи най-евтината, и трите сайта са редовни

# 505
  • Мнения: 31 231
Привет, момичета, моля за препоръки за добра очна линия.
На Никс е много добра, както и на Кат Вон Ди. Тя е за мен най-добра, но Сефора не работи сега.

# 506
  • Мнения: 2 001
Здравейте, искам да купя четка на real techniques, която е налична само в notino, makeup.bg и parfimo. Кой от трите сайта е за предпочитане според вас?
Оригинални са.
Виола от Нотино идват най-бързо и ако се наложи връщане също от трите сайта клиенстският им сервиз е най ОК ( лично мнение ) !
( сигурно го знаеш  - в Лили също има РТ но дали точно тази която търсиш ... )

# 507
  • Мнения: 2 782
И трите. Нотино доставят най-бързо и имат добро обслужване. Миналата седмица поръчах в неделя вечер и си получих поръчката във вторник сутринта. От трите най-често ползвам тях и досега не съм имала проблем с поръчка.
Аз пък днес се възползвах от от 25-те процента на Дъглас за допълване на запасите от бяла козметика.  От поне година насам свикнах да си купувам редовно използваните продукти, не когато ги свърша, а когато са с намаление над 20% и според това кой ги предлага на по-добра цена - Дъглас, ЕЛ или Нотино. Понякога разликата в цената е много голяма. Околоочен серум се продава с разлика около 100 лв. в два от магазините и в момента. Понеже съм купувала и от двата, мога да твърдя че разлика в продукта няма.
От makeup и parfimo продукти за лице и грим не съм купувала, само парфюми. При тях нови продукти по-рядко се намират, но и на ментета не съм попадала.

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 01:15 от Light Beam

# 508
  • Мнения: 1 795
Благодаря много за отговорите Flowers Hibiscus Поръчах.

Casual, харесала съм си четка от light layer серията им и не видях да се предлага никъде другаде. Беше ми в една от английските поръчки от feelunique , която от Габко върнаха към изпращача преди НГ. Хем не ми трябва, хем вече като съм си навила на пръста, че много я искам няма спасение Joy

# 509
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 768
Light Beam, какво си взе от намалението в Дъглас? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт