МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 51

  • 49 024
  • 757
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 31 172
Предлагат се вк. и онлайн.

# 736
  • Мнения: 4 422
Момичета има ли ментета на Anastasia BH Sultry палитрите ?

# 737
  • Мнения: 7 565
Има ментета на всички палитри на Анастасия.

# 738
  • Мнения: 4 422
Има ментета на всички палитри на Анастасия.
В Емаг от
https://www.emag.bg/azkg/59730/v?ref=vendor_page_fav
вероятно са за тая цена

# 739
  • Мнения: 13 082
Естесвено, че е менте Unamused Редовната и цена е 100 лева, няма как да се продава за 25.

# 740
  • Мнения: 7 565
500% менте. И 100 лв да струваше, нямаше да я взема от Емаг, там се продават масово ментета. Такава козметика се взима само от оторизирани магазини. Една съфорумка преди няколко месец изгоря с фалшива палитра на Анастасия.

# 741
  • Мнения: 420
Привет, дами !
Някоя от вас забелязала ли е да има промяна в цвета на Velvet Teddy Mac.
Имам 2 броя закупени през 2018, 2020, които са абсолютно еднакви, а новото което закупих вчера на живо и на устни стои като съвсем различен цвят. Направих суотч и на ръката си, но не знам дали си личи на снимка, но на живо си е като съвсем различно червило. Подредени са от горе на долу - 2021,2020,2018. Момичетата от магазина не споменаха нищо за преформолиране.

# 742
  • София
  • Мнения: 859
Да, личи си на снимките, че са различни. Специално Velvet Teddy съм го запомнила като нюд цвят и според мен е кафяв като най-отгоре на ръката Ви. Но аз отскоро купувам червила на Mac и не знам как е бил предните години.
Случвало ми се е и с други червила на друга марка. После съм ходила да търся по другите магазини със стария сериен номер, защото новия ми е бил различен.

# 743
  • Мнения: 1 997
Пинки купувала съм го също 2 пъти, последно в мини вариант( окт. месец преди за затворят моловете ) След малко ще кача и снимка. Моето е мат.
Цвета им е като на твоите от 18-20 година
Скрит текст:


Последна редакция: чт, 11 мар 2021, 10:45 от Casual

# 744
  • Мнения: 3 342
Последната ми покупка от MAC бе на продукт за вежди, който нямаше нищо общо като цвят не само с това, към което се бях ориентирала, но и с тестера, който пробвах в магазина. Впоследствие се разрових за повече информация и установих от мнения в интернет, че новите партиди на същия този цвят нямат нищо общо с оригиналния. Дали е заради преформулиране или някаква друга причина, нямам представа, но е факт, че след това тотално разочарование не съм си купувала абсолютно нищо от марката.

# 745
  • Мнения: 420
Casual при мен на дневна светлина старите варианти са абсолютно същите като при теб. Помолих майка ми, която има същото за снимка и всичко което намирам в интернет пространството е този нюанс.
Това новото е 1 към 1 с цвета yash.

Тони за мен е пълно разочарование. Аз разчитам, че като се доверявам на Мак и вземам едно и също червило от години и има изложен тестер, продуктът трябва да е същия. Това не е покупка онлайн, където има възможност цветовете на снимките да се различават от реалния продукт.
Ако има преформолиране е редно да се предупреждава. При партида с грешка пък е удачно да се изтегли, а не да се разпродава.
Аз мисля да отида днес до магазина им, за да видя какво ще ми кажат. Не мисля че ще направят нещо, за да разрешим казуса, защото самото червило е вече пробвано на ръката ми, но все пак ще съобщя за проблема. Току виж обърнат внимание и поне да предупреждават клиентите, че тестерът или продукта, който имат вкъщи е с различен цвят от това, което ще получат при покупка.

# 746
  • Мнения: 4 012
Категорично настоявай да си го вземат обратно!
Аз бих се обърнала и към институции в краен случай. Задължително трябва да ти върнат парите при такъв очевиден проблем. Цвета е драстично различен.
Сподели после как са се развили нещата ✌️

# 747
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Моето Велвет теди е точно като най- горното на ръката ти.

# 748
  • Мнения: 420
Добър вечер, има развитие с казусът ми с Мак и червилото.
Отидох на място с моите две червила, момичето беше много мило. Нанесохме цветовете един до друг + тестера, който те имат изложен. Тестерът беше с цвят като на червилата ми от 2018 и 2020. Различно беше единствено новото.  Консултантката снима обстойно, за да изпрати да централата. Първоначално тръгна да ми го връща, но след като и обясних, че не желая този цвят ми предложи да се поразходя докато тя се свърже с управителите. В крайна сметка благодарение на това че си пазех касовия бон предложиха да вземат различното червило, а аз да си избера ново. Тъй като отворихме няколко от партидата Теди Велвет и те бяха с различният цвят си избрах друг нюанс.
Искам да отбележа колко съм приятно изненадана от отношението, което получих. За мен това е поведение на търговец, който цени клиентите си. Дано има повече такива!

# 749
  • София
  • Мнения: 4 709
За София ли става въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт