Защо ме игнорира и не ми пише

  • 9 692
  • 174
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 4 668
Добре де, дайте някой съвет и за обикновените богаташи. Например една S класа последен модел ще привлече ли някоя не-златотърсачка. Или айде, последен да не е, че последният излезе преди 2 седмици. И как точно момичето ще ти види колата преди да е излязло с тебе. Т.е., вече те е харесала.
Подаръците също предполагат вече някакво познанство, срещи.
Да припомня, твърденето беше, че богатите имали, която искат.
Да не се окаже, че от тези, с които вече излизат, имат голям шанс да продължат отношенията.
Между 2те има разлика от земята до небето.

# 136
  • Мнения: 2 638
Танграта ,в другата тема имаш теория за качества, които са основни за жените, не универсални, но желателни,даденостите, за които става дума. Тук жената, също говори за основни дадености. Нещо лошо?

# 137
  • Мнения: 1 671
Обърнахте хубавата тема на статистика и цифри,
доста сухарско Simple Smile)))

# 138
  • София
  • Мнения: 4 668
Сухарско е само за който не разбира от статистика и числа.

Krist, малко по-конкретно ако може. Оставам с впечатлението, че изобщо не си чела темата. Кое е основна даденост? 500 милиона?
И кога съм бил против нечия основна даденост? Цитат?
За основната даденост парите като ресурс да са харесвани писах няколко пъти. Уточняваме колко точно. И кога по-точно са харесвани.
То и в другата тема се питаше кое би накарало един мъж да си загуби ума. Нормалният разум предполага, че става въпрос за момента преди запознанство. После се оказало, че за задържане на 20 годишен брак било питането.
Та и за парите. Да не се окаже, че са важни на някакъв много късен етап от отношенията. Или ако говорим за чисти златотърсачки и чалготеки.

Пак се повтарям, по-конкретно, ако може, имена на клубове, в които трябва да членуваме, модел на ферарито, модел на яхтата на смолета? Питам за един приятел Simple Smile

# 139
  • Мнения: 2 638
А, добре. Ако притежаваш предметите от последния си въпрос- другите ти въпроси са без значение по което и да е време зададени.

# 140
  • Мнения: 1 671
Tangra,
ако тези числа и статистики ги бъбриш и при разговори с жени, не сухарско, направо трагедия
Безинтересен си с дългите ти монолози ...

Вечерта ще помисля за хубава тема и може да пусна...
Тази вече не ми харесва....

# 141
  • София
  • Мнения: 4 668
Много ясно, че не ги говоря. Къде е казано, че човек трябва да мисли и пише само това, за което се разговаря с жени.
А и не помня напоследък с жени да сме обсъждали как 100% ще се вземат с богат мъж. Проява на лош вкус би било, най-малкото. И от 2те страни Simple Smile


‘Krist, то има и самолети за 20-30к, и яхти за 20-30к и S класи за 20-30к. Което са доста лесно прежалими пари. Но не вярвам да помогнат грам.
Та пак някак ми се губи конкретиката.

Виждам и друг проблем, ако не обичам да карам самолет или яхта и мога да си купя, но не искам, това означава ли, че няма да ме харесват златотърсачките?

Да не опрем накрая, че всичко е в приказките. А дори пари може и да нямаш. Стига да приказваш умело за тях Simple Smile

# 142
  • Мнения: 2 638
Много си сложен. Търси си сложна жена, че май обикновените ни объркваш.

# 143
  • Мнения: 1 119
Много ясно, че не ги говоря. Къде е казано, че човек трябва да мисли и пише само това, за което се разговаря с жени.
А и не помня напоследък с жени да сме обсъждали как 100% ще се вземат с богат мъж. Проява на лош вкус би било, най-малкото. И от 2те страни Simple Smile


‘Krist, то има и самолети за 20-30к, и яхти за 20-30к и S класи за 20-30к. Което са доста лесно прежалими пари. Но не вярвам да помогнат грам.
Та пак някак ми се губи конкретиката.

Виждам и друг проблем, ако не обичам да карам самолет или яхта и мога да си купя, но не искам, това означава ли, че няма да ме харесват златотърсачките?

Да не опрем накрая, че всичко е в приказките. А дори пари може и да нямаш. Стига да приказваш умело за тях Simple Smile

Коя година трябва да е тази S класа за тези скромни пари?
Хората с яхти и самолети си имат кой да им ги кара.
Хората, които имат пари си личат. Няма значение кой какво говори. Фалшиво богатите се виждат с просто око.

П.П Абе ти мъж ли си? Чак сега разбирам.

# 144
  • Мнения: 31
Тангра, хората са го казали. За каквото и да ти говорят, става въпрос и за пари. И да се спами по темата тая си е.  Хю Хефнър и той беше дърт и не много хубав, но си имаше много хубави жени.

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Тангра, хората са го казали. За каквото и да ти говорят, става въпрос и за пари. И да се спами по темата тая си е.  Хю Хефнър и той беше дърт и не много хубав, но си имаше много хубави жени.
Зависи от пола. Каквото и да си говорим, за мен в жената е важна само и единствено точно тя и нищо друго. И точно такова е мисленето на повечето мъже. Те не се интересуват от парите, имотите, колите, яхтите, самолетите, дори кариерното развитие на жената. Мнозинството представители от двата пола имат коренно различни подбуди да са с човек от отсрещния пол. Дето има една дума, ако жената е от средна хубост нагоре, повечето мъже ще я вземат и гола, без никаква зестра насреща. Докато повечето жени едва ли ще вземат с цел създаване на семейство един гол мъж, нямащ в допълнение абсолютно нищо като постижения и доходи.

Последна редакция: нд, 20 дек 2020, 23:51 от Жребчe

# 146
  • Мнения: 2 638
Вероятно, ако не си 19-20 годишно момиче, няма да го вземеш. След едни години, жената се ориентира. Затова старите казват, че се лъжеш, дор де си млад.

# 147
  • Мнения: 31
По-младите се лъжат, да. Жребче нали точно това се коментира до момента. Жените в повечето случаи си гледаме сметката.

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
По-младите се лъжат, да. Жребче нали точно това се коментира до момента. Жените в повечето случаи си гледаме сметката.
 Четейки този раздел и гледайки огромния брой отчели грешката си и развели се впоследствие, или все още същителстващи нещастно и оплакващи се от избора си, то май мнозина са си направили сметката криво...

# 149
  • Мнения: 2 638
И това е вярно, но не отменя горното.

Общи условия

Активация на акаунт