ВИДИН-5

  • 13 224
  • 272
  •   1
Отговори
# 60
  • UK
  • Мнения: 1 351
Ioana о в никакъв случай не си била нахална Hug, даже ми е приятно когато се интересуват от мен. Благодаря за вниманието  Hug   bouquet

# 61
  • Мнения: 7 107
Megita много съжалявам за загубата  Sad. Бъди силна и вярвай че следващият път, всичко ще е на ред.
За да те успокоя, ще ти кажа, че преди Евка и аз имам един спонтанен аборт, после ми трябваше цяла година докато се навия пак да бременея, много гадно го преживях, но забременях същият ден, като предната година и ми определиха същият термин  Laughing. Е, Евката се появи 4 дни след термина, но важното е че я има  Wink.
Кураж, а ние тук стискаме много хубаво палци  Praynig.

# 62
  • Мнения: 2 657
Мегита,а защо ти си в Бургас,а Мъжа ти е тук?

# 63
  • UK
  • Мнения: 1 351
Мегита,а защо ти си в Бургас,а Мъжа ти е тук?

 Еми за съжаление такива са остоятелствата. Аз съм студентка 3-та година в медицински колеж тук в Бургас а той работи там и за сега решихме да оставим така нещата и когато можем ще пътуваме. Ако бях все още бременна нямаше да мога да идвам много често там но сега при свободно време съм при вас  Hug Дори ще се радвам да се видим.
 
3ори благодаря за думите, аз миналия месец пак бях бременна но не беше остановено още от лекар и никой не ми повярва но когато забременях веднаха на следващия месец се обедиха, че е било така и може би за това съм загубила и това бебе и сега ще траем 3 месеца но аз пак съм на фронта и много искам Бебе и нямам търпение да минат тези 3 месеца за да си забременея отново  Hug   bouquet

# 64
  • Мнения: 2 657
Мегита,радвам се 4е си такъв оптимист Hugписах ти ли4но с номера ми Wink

А Зори-за мен тя е незаменима,винаги е насреща и готова да помогне   bouquet

# 65
  • Мнения: 2 910
Megita, много жалко, че си загубила бебето, още повече, че е така жадувано и чакано Cry
Ще стискам палци следващото ви бебеправене да е успешно Praynig

# 66
  • UK
  • Мнения: 1 351
Megita, много жалко, че си загубила бебето, още повече, че е така жадувано и чакано Cry
Ще стискам палци следващото ви бебеправене да е успешно Praynig

 Много ти благодаря...   bouquet   bouquet   bouquet   love001

# 67
  • Мнения: 2 653
А, за тази Ирена на Блажева се сещам, но коя е другата и Малинка не я помня Rolling Eyes
Диди , ти кога си учила в 4тото-имаше ли Петя Левашка и Боряна в твоя випуск?
А за Цветелина-тя май беше приятелка с Антония и Диана, беше от А клас.Сега се сетих.
Аз живея зад Енергото-има ли някой наблизо?

# 68
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Megita, много съжалявам за загубата ти, но вярвам че следващият път всичко ще е наред!  Praynig  Чакаме много скоро да ни се похвалиш! Hug
Фиона, аз съм учила до 94-та година в 4-тото, но не се сещам за тези имена! Аз живея в Агджамия, така че съм близо до вас! Peace

# 69
  • Мнения: 2 657
Имаме си още едно бебе в квартала Joy
Наташка има мом4енце-4.430кг,май ще се казва Стилиян Grinning
Да им е жив и здрав малкия юнак!
И дано вси4ки раждаме/ако решим пак/така бързо като нея Wink

Фиона,записах телефоните ти.Иренка и Малина бяха от моя клас.Малинка живее то4но отстрани на 5-то.За Цвети се сетих.Добре,4е пове4ето си останаха както преди,а не като някои дето решиха,4е имат глас за пеене и станаха певици и сега не може да се говори с тях hahaha

Аз заведох дете на ясла и като се по4на едно мранкане още в колата ooooh!И да вика''мамо-би4кам,тати-би4кам и няма'',аууу леле скъса ми се сърцето.Ама артиста реве без сълзи Mr. Green

# 70
  • Мнения: 2 657
Една клюка:
В на Мая входа''Гео Милев 20'' днес открили 4астна детска градина или ясла-незнам то4но.Дове4ера ще дават по новините Wink

# 71
  • Мнения: 2
 Laughingей голяма агенция си hahaha

# 72
  • Мнения: 2 657
Laughingей голяма агенция си hahaha

Па нали съм ти от родата Joy Mr. Green hahahaТи предаваш на мен,аз тук и така hahahaтова трябва да се знае Wink

радвай се,4е не ти казвам премеждията с дървата CrazyКога ще ме 4ерпиш,а?имам подарък,така да предадеш-да мине да си го вземе утре hahaha

# 73
  • Мнения: 2
телефона е 3 42 00 това е фамилен център и местата са заети капацитета е 5 деца но жената каза да се обади който го интересува в момента дава интервю за канал1 довечера ще го дават по местните телевизии

# 74
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Момичета здравейте  Hug
 Аз сега бях в лабораторията и ми взеха кръв за излседванията но ще бъдат готови чак в четвъртък  Cry незнам да се притеснявам ли да не се ли притеснявам.
 Вие как сте виждам, че настроението е голямо  Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт