Любители на Котки - Тема 152

  • 24 470
  • 757
  •   1
Отговори
# 330
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Доня Дафина,
Къде е тази красота?
И аз завиждам и на котките ти, и на теб.Kissing Heart
Еленския балкан, на село 😊

# 331
  • Мнения: 157
Влизам с снимка и въпрос.



Минимум 12 часа, не трябва да е яла Кара преди кастрацията, нали? Уж съм сигурна, ама започвам да изпадам в паника и да ме успокоите...

# 332
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 298
Вечерта преди кастрацията на следващия ден я водите гладна и жадна, т.е. не е яла и пила вода. Ние дадохме малко вода. Късмет и стискаме палци.

Ън, какво става?

# 333
  • Мнения: 39 737
При нас кастрацията се уговори и направи от днес за днес. Обади се вет, че е свободен и се уговорихме за по- късен час. Казах, че е яла и пила. Закарахме я и след 2 часа си я взехме.

# 334
  • Варна
  • Мнения: 6 377
Днес пак ходих до клиниката. Лечението на Женя е с променлив резултат. Продължаваме с лекарствата и диетата. Милата ми лакома котка, с такава неохота клъвва по малко от лечебната храна! Мила и тя се гевези нещо. Само Магито слушка, папка и спинка доволно.
Женя и Мила:

Мила, оправяме легло:

Магито:
Доня Дафина, голяма красота при теб!

# 335
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Стейси, аз явно съм много разсеяна, но какво ѝ е всъщност на пухана Женя?
Твоето Маги е близначка на моята Точка. Изненадана съм , че има толкова много двойници ❤️

# 336
  • Варна
  • Мнения: 6 377
Доня Дафина, след 2-3дни обилно повръщане, получи разстройство. Опитваме да я затегнем. Повече от 20 дни вече. Вероятна диагноза-дисбактериоза.
Моята черно-бяла е Магито, дебеличка е и не вижда.
Наистина колко близнаци! Grinning
Пропуснах да се оплача, че намерих изпражнения от бълхи след сресване на Женя. И ще обезпаразитявам 3 броя.

# 337
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Милото, 20 дни! Много... Какво е дисбактериоза? Някакъв дисбаланс на чревната флора? От какво се получава?

# 338
  • Варна
  • Мнения: 6 377
Сега събирам информация.
То дано да е това, че такива страхотии прочетох в нета!

# 339
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Не чети, че до нервна криза може да те докарат...
Чакам и аз новини от Ън.

# 340
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 298
Стейси, на Рафка дадоха едни кафяви капсули за подсилване на имунната система и с тях спряхме голям дрисък. Представлява кашичка, вкусна е и котката облизва от ръката с удоволствие. Искаш ли да проверя какво сме й давали да питаш вашия вет?

# 341
  • Варна
  • Мнения: 6 377
Коте, как да не искам! Hug
Имам да давам пробиотик, лекарство още едно(разчитам флажил от отрязани те хапчета).
А за обезпаразитяването взех credelio, препоръчаха ми ги във вет. клиника.

# 342
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Четох за вашата диагноза Стейси. Точно както предположих, липса на полезни бактерии. Само , че каква е причината? И тя трябва да се лекува. Дано се оправи по бързо красавицата ❤️
Чакам и аз новини от Ън, сигурно са завели котето на вет и за това не пише.

# 343
  • София
  • Мнения: 6 199
И аз днес заведох дребното уж за ваксина, но след обсъждане с докторката направо я оставих за кастрация. Сега си имам у дома леко зашеметено и доста сърдито коте. Опитва се да си извади абоката (оставили са го за всеки случай). Ако продължава така, ще се наложи да ѝ сложим яка. Много било добре така- без да го мисля дни наред и да се притеснявам. Докато се усетя какво става, от клиниката се обадиха, че е минало и всичко е наред. Направиха ѝ кръвни изследвания, всичко е в норма, с инхалационна упойка са я оперирали.

# 344
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Опоено коте с райски газ 😂 Поне бързо ще се съвземе.

Общи условия

Активация на акаунт