Любители на Котки - Тема 152

  • 24 341
  • 757
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 9 554
Щерката много иска рибки. Но не ми се рискува, защото и Елза като Ушито няма да миряса докато не им види сметката.

# 406
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Тя засега не опитва, не го бута, само гледа и пипа с лапки. Но и да пробва, той толкова тежи, че ако по някакво чудо успее да го свали, ще слезе с него в комшиите долу 😂😂

# 407
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Ох, бе Бубе! Joy
Цвиля като кон в метрото.

# 408
  • София
  • Мнения: 1 103
И според мен няма как коте да събори аквариум. Ние имаме отпреди котето. Много му е интересно да гледа и замахва с лапа срещу рибките.

# 409
  • Мнения: 5 300
Успях да хвана Колето в крачка преди да извърши поредната беля. 😂

И последствията след като му се скарах, започна да ме "бие". Имам чувството понякога, че зъл демон се е вселил в него. 😂😂😂

# 410
  • Мнения: 4 312
Хаха,сладур.Той нямаше година,нали?

# 411
  • Мнения: 15 219
Има си занимавка викаш.  Joy
Уши докато не го събори няма да миряса, познавам си дзвера. Joy
И аз си помислих същото.
Ако не успее да го събори, ще търси начин да потопи лапичката и да опита - какво е това. От няколко седмици обикаля в тоалетната. Днес най сетне успя да издебне, отворена и потопи едната лапа, за да разбере, че това е мокро. Как не цопна целия вътре не знам.

# 412
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Едно време като имах аквариум, котарака хич не се впечатли. Да бръкнал веднъж, да се намокри и да реши, че не му е интересно. И към умрелите рибки - никакъв интерес.
Аквариумите си имат капаци и тежат доста, не е лесно да се съборят, ако са поставени стабилно.

# 413
  • Мнения: 4 312
Някой да пита за Закарито😂 Ще му сменяме едното легло скоро,май😂Или му е топло-днес оарно,фурна,че правих меденки до ореди малко,сега вечеря.То и аз леко прегрях


Последна редакция: ср, 02 дек 2020, 21:22 от red soul

# 414
  • Мнения: 174
Здраваейте  имам проблем с моята котка, вече е стара на 20 години. В момента е на терасата, студено е направала съм и къща там. Жал ме е за нея, проблема е че пикае навсякъде, вече и не довижда.Майка ми е бясна. Вечно се караме. Тя е разсипник сменихме всички мебели от съвместното ни съжителство с нея. Мебелете пак са за смяна, но сега няма излишни пари. Сега ще ме хейните, много я обичам, но чашата с нея отдавна преля. Писна ми 20 години да чистя гомна и пишкано. Вечно се караме заради поразиите вкъщи. Лятото беше лесно и топло, но вече стана студено. Когато татко беше жив пак правеше мизерии  но сега не изпитва респект нито към мен  нито към майка. Искам да се гръна вече, и тези навици, който имаше вече не ги спазва. Може би е от възрастта, но проблема сега ми е зимата.Confusedнаправо незнам, голяма беля си вкарях. Не разбирам  моята ли е толкова тъпа, в мен ли е рроблема незная. Други мой познати също си имат животинки вкъщи, но не е този ад. Всичко си има и купичка, вмима й се любимата храна и легло си има, и тоалетна и топло си имаше къде сгреших ? То няма ден без някоя мизерия. Вие има ли ли сти такъв проблем?

Последна редакция: ср, 02 дек 2020, 21:22 от Lqnipa

# 415
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Ами старо е животното. Един от признаците на котешка склероза е точно това изпускане извън тоалетната. Аз бих я прибрала, едва ли ѝ остава много време живот.
Сега си представете, че сте на 80+ , не виждате и имате деменция. И понеже много цапате и се изпускате, децата ви изгонят вън. Е, сковали са ви барака за зимата, но сте вън.
Повече няма да коментирам.

# 416
  • Мнения: 4 312
20 год.я гледате,ще я издържите още няколко месеца

# 417
  • Мнения: 154
Аз се включвам да кажа, че на Кара вече не и личи, че е кастрирана. Гоним мишки, ядем, пием вода (естествено от моята чаша....). Гледам да не и давам, много да скача, въпреки че докторката каза, че няма проблем.
С резорбируеми конци е, ако това има значение.

Lqnipa... Знам, че на чужд гръб е лесно, но... Потресена съм от поста. Не те "хейтим" просто съм отвратена.
Сравнението с 80 годишна баба на Доня Дафина е съвсем точно. Толкова ли няма една стая която да и отделите? Баня дори? Нещо?

# 418
  • София
  • Мнения: 13 153
Навремето имахме голям аквариум. Под капака имаше обикновени крушки, които грееха доста. Беше любимо място за спане на Мъро и Мацо. Joy От рибите не се вълнуваха изобщо. Simple Smile







Lqnipa, не можеш ли да сложиш около нея еднократни памперс-чаршафи? Не мисля, че заслужава да стои на студа. Точно на старини ѝ трябва най-много топлина.

А каква е тоалетната ѝ? Бентонит ли е? Чиста ли е?

# 419
  • Мнения: 56
Аз също съм отвратена, то явно животното и като е било младо толкова е гледано... Нещо за ветеринар да ми просветна до я заведете или е по-лесно да я хвърлите на студа. И, да, много добре знам за какво говоря, моите накрая на живота си, заради заболяванията си буквално пръскаха кръв и гной, навсякъде и по стени, подове и завивки. Перях и ревях, ама не щото ми беше жал за тъпите мебели, ама няма как да ме разберете. Осигурете и поне достойни последни дни за Бога, ако ли не..., нищо, то всичко се връща.
Извинявам се на другите за емоционалния пост, обаче...

Общи условия

Активация на акаунт