Любители на Котки - Тема 152

  • 24 387
  • 757
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 13 216
Наско беше упоен с райски газ. Беше свръх активен като го взехме. Не спираше и за минута да почине. Чак се притесних.

milasara, направо ти завидях! Аз още не мога да се реша да заведа Преслава. Ама тя е и много дребна. Направо си е като бебе. Твоята колко килограма е?

Днес Преслава се запозна със снега. Разходи се на балкона, остави сладки следи, като през цялото време трепереше от студ. Но нямаше никакви особени прояви. А като се сетя Дейзи как се радваше на първия сняг! На следващата година вече беше поумняла и предпочиташе топлото. Joy 

И друг път съм показвала клипчето, но ще го покажа пак Simple Smile  https://www.facebook.com/tatiana.antonova.7/videos/926961003983762

Бързо оздравяване на всички - и на болните котенца, и на "майките" им! Heart

# 346
  • Мнения: 5 300
Панта певец.

# 347
  • Мнения: 4 348
Ето го и Закарчето.Пресен'пресен

Последна редакция: пн, 30 ное 2020, 21:05 от red soul

# 348
  • София
  • Мнения: 6 184
Таня, и моята ми се вижда доста дребна, днес я мериха- 3кг. Не знам дали заради сравнението с големите не ми се вижда дребосък.

# 349
  • Мнения: 5 300
И Панта Дон Жуан, обича си той майка ми и това е. 😂

# 350
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398


Един Памук с къдраво коремче, размазан от кеф пред камината.

# 351
  • София
  • Мнения: 13 216
milasara, Преслава доскоро беше 1900 гр. Сега пак се опитах да я премеря, но не успях. Все пак при няколкото опита (сложих една кутия върху готварски кантар), не успях да видя цифра 2 отпред. Явно не е наддала. На обикновения кантар не мога да преценя. Там е нормално отклонението от 300-400 гр, които при нея са си от значение. Кантарът е от Лилд. Joy Но и видимо няма 3 кг. Богдана е 3, а е като великан до нея. Явно е някаква миниатюрна котка. Но по-интересното е дали само на ръст е дребна или е някаква по-бавно развиваща се?

Ето една снимка от преди малко. Успях да ги хвана "почти" заедно:

Скрит текст:
Главата е два пъти по-малка от на Боги.

Да ви покажа снимка на Киро и Наско от тази сутрин:



Трябва вече да оставям до леглото си фотоапарат. Всяка сутрин около мен спят във всевъзможни пози. А аз имам на разположение само скапания телефон. Simple Smile Стана ли от леглото, всички тръгват към паниците и няма как да ги снимам. Simple Smile

Последна редакция: пн, 30 ное 2020, 23:33 от Тaня67

# 352
  • Мнения: 3 732
Ън, как сте? Марчева, а вие?

Подозирам, че и от тоя шкаф нещо ще се самоубие:



Зор да си лягам иначе започва да беснее.

# 353
  • Мнения: 105
Аз , първо да се извиня,че не писах 24 стр.но от суеверие не ви казах какво ни предстои....Ами всичко мина благополучно....и вчера в 12 ч.Майк  е кастриран... днес е пушка....

# 354
  • София
  • Мнения: 12 262
Много си харесвам Страх и е готина котка и забавна, но категорично предпочитам кучета.
Туку що провеждахме в 12 през ноща спасителна акция с децата. Преди половин час се замислих, че нещо не ни тормози котарака тази вечер, което не е типично за него. Почнах да го търся, децата и те се събудиха, но така и не го намерихме в апартамента. Едната близначка видя, че липсва сняг на покрива от терасата, ние сме на първи жилищен етаж над гаражите. Съответно се облякохме и излязохме да го търсим. Слава богу бързо го намерихме под една спряла кола срещу входа на блока, но макар да се доближи близко до края на колата, отказваше да дойде при нас. Сипахме му храна, отново приближава, но не се показва. Най-накрая го издебнах, успях леко за опашката да го дръпна, после хванах единият крак, той се опита да ме ухапе, но накрая го измъкнах. Мирише на мокра котка, но нищо му няма. Май докато е мокро и със сняг няма да го пускаме на терасата вече, но той си е свикнал и много неприятно дере вратите, които са дървени за да излезе.

# 355
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Четох за Страх и си мислех, че момчето може да е объркано - на вилата може свобода, а после не . Харесало му е. Моите откакто свикнаха на село, се прибират само за ядене, или когато им е много студено. И сега в снега са вън.
Другият вариант е да се е подвел по зова на някоя разгонена домашна котка. Уличните се разгонват пролетта, но домашните на топло го правят и сега. В кръвта му тийнейджърска бушуват хормони.

# 356
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 261
Стейси, първото лекарство е, бетаглюкана. Облизва се по 1 капсула на ден, отрязва се топченцето и се изстисква на ръката, мацата го облизва, вкусно е.
https://zoomagazin.eu/bg/kategorii/grija-za-imunna-kryvonosna-ne … ekt-60-tabl-46203

# 357
  • София
  • Мнения: 3 511
Така ги оставих момчетата сутринта в пухените завивки ❤



Познайте дали ми се тръгваше на работа... Joy

Скрит текст:
Навън беше... бррр


Последна редакция: вт, 01 дек 2020, 13:31 от AnyHr

# 358
  • Мнения: 105
Винаги на 1 дек.украсявам елхата и мамин златен чак изненадан какво е това

# 359
  • Мнения: 157
Отиваме на кастрация. Чак в 18:30 ще со я взема, стиснете ни по едно палче и лапичка моля.
И за мен също, че ми се реве...

Общи условия

Активация на акаунт