Любители на Котки - Тема 152

  • 24 344
  • 757
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 56
Няма да ми взимаш одеалото, лоша жена :

# 361
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 240
Отиваме на кастрация. Чак в 18:30 ще со я взема, стиснете ни по едно палче и лапичка моля.
И за мен също, че ми се реве...
Душичка, всичко е наред. Може да се обадиш в клиниката да питаш.
Като се приберете нали знаеш - вкъщи и стените помагат. Simple Smile

# 362
  • София
  • Мнения: 3 481
Сама съм в работата и Маци веднага "намаза"



Красива и късметлива ми е тя Heart

Скрит текст:


Стискам палци (знам колко ти е притеснено MrsPenguinButt), но кастрацията ще мине добре.

Последна редакция: вт, 01 дек 2020, 13:30 от AnyHr

# 363
  • София
  • Мнения: 16 199
Стискаме 10 пръста и 4 лапи! Знаем какво изпитваш.

# 364
  • Мнения: 39 384
Стискам палци леко и бързо да мине.

# 365
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Сама съм в работата и Маци веднага "намаза"



Красива и късметлива ми е тя Heart

Скрит текст:



Боже, колко е красива! Като посипано злато върху нея ❤️❤️❤️ аз се влюбих!

# 366
  • Мнения: 154
Оставихме се.... Начина, по който Кара ме гледаше, докато излизах от клиниката ще ме преследва цял живот.... Милото ми момиче, какво ли си мисли...
Ще ми се обадят като приключат.
Благодаря ви за топлите думи момичета Heart

# 367
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Ще мине, всичко ще е наред.
Ън никаква не пише, взех да се притеснявам...

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Здравейте,

в края на април спасих едно бебе на един ден, за да си имаме сега този красавец:



Въпросът ми е на колко месеца се кастрират мъжките котки. Започна да прави разни упражнение, и си мисля, че скоро ще ме изненада с разгонване.

# 369
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Според мен му е време. Моите мъжки към 8-9 месец, стига орехчетата да са слезли, отиват на клъцни-срежи. Почне ли да маркира, освен лошата миризма, може да си остане навика.
Понякога виждам Черко да вдигне опашка и да му се иска, но нищо не излиза .

# 370
  • Мнения: 957
А женските котки на колко месеца ги кастрирате?
Помня, че вет ми каза на 7-8 месеца се предприема тази стъпка, но днес - съвсем друго - да станели 3 кг.

# 371
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аз знам преди първо разгонване. Разгони ли се женска, няма край, докато не се оплоди. А това не е добре за нея - стават трескави, липсва апетит, половите органи набъбват. Според всички лекари е добре да се кастрират на 9 месеца, но трудно се издебва да не е разгонена после.

# 372
  • Мнения: 5 508
djasra, аз на малкото давах само в началото храна за бебета. Може би до към 4-5м, защото така или иначе ядеше и от на майка си.
За ЗооПлюс - пускат промоции, но трябва да се следи.

# 373
  • Мнения: 154
Ние се прибрахме. Всичко е минало по план, принцесата е будна, но леко замаяна. Не иска още да излезе от клетката.

За възрастта ние сме на 8 месеца +/-. Тежим 2,7кг според вет, според нашия кантар сме 3.

И много искам да похваля докторката - д-р Симеонова, Унивет.
Много сърцата жена, с прекрасно отношение и към мен и към Кара. Кастрацията струваше 101лв с рязане на нокти.

# 374
  • София
  • Мнения: 485
Напоследък прекарвам доста време в четене за това какво е да бъдеш стопанин на пухкаво сърчице, та исках да ви питам следните две неща - вашите маци имат ли си микрочип и нашийник с ваш телефонен номер и адрес и какво мислите за тях като цяло (приемате ли ги или ги отричате) и втория ми въпрос е какво бихте ме посъветвали като начинаеща - мъжко или женско котенце? Знам, че мъжките ако не се кастрират ще маркират теротория, но това не е от нещата, които ме спират, защото каквото и да реша да си взема съм категорична, че ще го кастрирам. По-скоро бих искала да ми споделите вашите впечатления , макар да знам, че няма два еднакви характера и пола понякога не е от значение.

Общи условия

Активация на акаунт