добър ендокринолог - Варна

  • 434 280
  • 824
  •   1
Отговори
# 315
  • Варна,морето,сините вълни...
  • Мнения: 68
Едно  "ДА" Peace за д-р Герджикова. Назначи ми всички изследвания,издейства ми дори ЯМР по здр.каса заради хипофизата. Засега съм доволна от отношението й, не се чака много за час.

# 316
  • Мнения: 0
Здравейте от Русе, искам да изкажа моята благодарност към д-р Сарджева от гр.Варна. Водих дъщеря ми на 03.01 и съм много учарована от отношението и професионализна на д-р Сарджева. Доно има повече такива доктори професионалисти които  си гледат така работата. Благодарим Ви.

# 317
  • Мнения: 149
Днес ходих при д-р Павлов-доволна съм от прегледа.Обясни ми ,каквото ме интересуваше и не ме претупа !  Peace

# 318
  • Мнения: 1
Аз лично съм адски недоволна от въпросната доц. Николова, която преглеждаШЕ в дом Младост, и когато това й стана невъзможно, напусна кабинета си, без да остави координати, нито да предупреди никой от дългогодишните си пациенти.  Shocked През последните 10 години ходех на прегледи при нея, и освен: "Добре сий, много съм доловнаа" 25 лв. ми дължиш" - нищо друго не чувах... По време на бремеността ми, ми преписа само КЕЛП, което в последствие разбирам, е било НЕДОПУСТИМО лечение. Предполагам, в следствие на лечението й, детето ми има също проблеми с щитовидната жлеза....
В момента ходя при д-р Анастасия Протопопова и съм много доволна от прегледите й. Пък и чувам само хубави неща за нея, като специалист.

# 319
  • Мнения: 111
И аз да споделя за д-р Мария Петрова.

Изключително , любезна и човечна. Изслуша ме , прегледа ме , пусна ми изследвания и след това ги разчете. Добре съм Simple Smile  Споделих и че искам след месец отново да повторя изследванията , нямаше нищо против.

Ако става въпрос за мария петрова,която работи в св.Марина имам точното обратното мнение.Е когато отиваш на частно и си плащаш прегледа може да е много любезна,но ако си в болницат по клинична пътека няма да и видите очите.Възмутена съм от всички ендокринолози в тази болница.Некомпетентни,груби,студени и незаинтересовани от състоянието на болния.Заслужават оплакване в здравната каса и съжалявам,че не го направих от липсата на време.

# 320
  • Варна
  • Мнения: 379
някой има ли представа доц. йотова освен дцк св. марина другаде дали преглежда ?
или някакви координати ?

# 321
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Моля за добър ендокринолог,бях при д-р Деведжиева,но тя е починала милата.А сега накъде?Преди години съм ходила при Любомирова,Протопопова,Ковачева и определено не съм доволна от тях.

# 322
  • Мнения: 4 593
Отиди при д-р Сарджева, аз радко харесвам лекар  и рядко препоръчам.

# 323
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Д-р Сарджева препоръчвам аз.
Чух за д-р Деведжиева и аз, да почива в мир. Много неприятно и аз съм й била пациентка.
Ковачева и Протопопова за мен са в черния ми списък.

# 324
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Тази Сарджева къде да я открия.Смятам първо да отида пробно на преглед на частно,че иначе съм диспансеризирана и ако нещо не ми допадне после ще ми е проблем пак да търся друг със тези направление е голям проблем.

# 325
# 326
  • Варна
  • Мнения: 2 263
От мен още един глас за д-р Сарджева.Приятелка ми я препоръча и останах много доволна.
Много обаче ѝ е натоварен графика, затова като  записвате час имайте го предвид.

# 327
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Много ви благодаря,току-що си записах час при нея за 18.3. и ще споделя после какви са ми впечатленията.Дано всичко да е ок и да ми допадне,че и като местоположение ми е много удобно.

# 328
  • Мнения: 4 593
Натоварена е, защото на всеки пациент обръща много  внимание, не претупва , обяснява като човек на достъпен език всичко което трябва да знаеш.

# 329
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Трябва само преди това да си взема папката  и съм там,че какво ще обяснявам на жената.

Общи условия

Активация на акаунт