добър ендокринолог - Варна

  • 434 438
  • 824
  •   1
Отговори
# 450
  • NE
  • Мнения: 10 999
Аз в Хелиос ходя при д-р Ваня Герджикова и съм доволна.

# 451
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Спазва ли си часовете?

# 452
  • NE
  • Мнения: 10 999
Винаги. Защитавала ме е пред нахални пациенти без час. Много присърце прие факта, че бях бременна и спешно се нуждаех от терапия.

# 453
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Благодаря!  bouquet
 Записах си час.

# 454
  • Мнения: 1
Д-р Любомирова следеше състоянието на щитовидната ми жлеза след операция. Няколко години след това качих рязко килограми, а тя ми каза, че е от стрес и ми изписа хапчета за успокояване на НС, които баба ми пиеше когато емоциите и дойдат в повече и се отказах от нея. Свалих килограмите с диета и изобщо не си купих от тези хапчета. От 7 години не съм ходила при нея.

# 455
  • Варна
  • Мнения: 321
Здравейте, откриха ми възел на щитовидната жлеза, който през последните 6 месеца се оказа, че расте и сега е 1,10см. Препоръчайте ми специалист във Варна, при когото да отида за преглед и насоки.

# 456
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Здравейте,търся ендокринолог за консултация за дъщеря ми - на 7г,съмнения за ранен пубертет  newsm78

# 457
  • Мнения: 1 256
Здравейте, откриха ми възел на щитовидната жлеза, който през последните 6 месеца се оказа, че расте и сега е 1,10см. Препоръчайте ми специалист във Варна, при когото да отида за преглед и насоки.

д-р Милена Томова от медицински център Надежда

# 458
  • Мнения: 4 335
Ходих при доцент Алахвердян в Сити Клиник (преглежда и в поликлиника Св.Екатерина),останах с добри впечатления.Преглежда и разпитва обстойно,назначи ми доста изследвания,внимателна е.

# 459
  • Варна
  • Мнения: 77
Здравейте, моля за съвет.

На 23 съм, на майка ми й откриха гуша, дори беше в болница. Аз пък забелязвам няколко тъмни косъмчета под брадичката ми, от около 2,3 месеца. Нейният лекар казал да си пусна изследвания, защото било наследствено. Та сега съм с направление, но къде да отида?  Rolling Eyes

# 460
  • Мнения: 392
Здравейте! Искам да попитам за мнение за др. Протопопова от Варна. Предстои ми ин витро процедура и се притеснявам от резултатите от щитовидната жлеза. Тсх 3.88<2
Тат 225<115
Моля дайте мнение за докторката! Компетентна ли е? Благодаря предварително...😚

# 461
  • NE
  • Мнения: 10 999
Приятел беше доволен от д-р Протопопова, но не стигнах до нея когато имах нужда.
Много е високо ТСХ-то за бременност, казвам го от личен опит. На ТАТ също трябва да се обърне внимание.
Най-добри отзиви съм чувала за д-р Николай Райков.

# 462
  • Мнения: 392
Мерси много за бързия отговор  Simple Smile

# 463
  • Мнения: 1 256
Някой скоро ходил ли е при д-р Николай Райков? Има ли доволни? Работи ли по здравна каса?

# 464
  • Варна
  • Мнения: 321
Аз ходих при д-р Райков и съм много доволна. Прави ми биопсията - всичко е наред при мен - полинодозна струма без отражение на хормоните, само наблюдение към момента. Моята процедура беше платена.

Общи условия

Активация на акаунт