добър ендокринолог - Варна

  • 430 532
  • 824
  •   1
Отговори
# 90
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
nikolovi , ехаааааа! стискам палци всичко да е повече от окей за вас!!!

да, д-р Райков работи и със здравна каса.

поздрави  Hug

# 91
  • Мнения: 781
прасунчо , благодаря ти  Hug , другата седмица ще си взема направление и ще го посетя Simple Smile
А има ли проблем със запазването на часове, в смисъл дали може за след няколко дни , или е много натоварен и за след месец примерно?

# 92
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
уффффф, моят съвет е първо да отидеш да си запишеш час и после да вземеш направление. Докторът беше малко в отпуск и предполагам, че след като се върна на работа от 1 окт всички го чакат с огромно нетърпение. Наплив има, да. Аз от известно време ходя само резултати от изследвания да му показвам и не си записвам час. Затова не знам точно как стои въпроса с часовете за преглед. Отиди на място  Peace
да се отчетеш, ей  Wink

# 93
  • Мнения: 781
А всъщност този кабинет, който е зад общината там мога да отида с направление, нали (защото пише в сайта "частна практика")

# 94
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
А всъщност този кабинет, който е зад общината там мога да отида с направление, нали (защото пише в сайта "частна практика")

да, точно в този кабинет.
не отлагай!

# 95
  • Мнения: 781
Току що се обаждах за час при д-р Райков. Имаше свободни чак за ноември  Shocked , запазих си за 03.11
Мислите ли че ако сега вече съм бременна, ще ми е късно тогава да отида.......да търся ли друг за по-рано?

# 96
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Намерих само 1 мнение за д-р Кирякова. Моля да споделите впечатления за нея.
Ако може и телефон на д-р Станева мисля беше от 3ДКЦ В-во ще съм много благодарна!

Последна редакция: пн, 12 окт 2009, 17:11 от Solar Wind

# 97
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
Току що се обаждах за час при д-р Райков. Имаше свободни чак за ноември  Shocked , запазих си за 03.11
Мислите ли че ако сега вече съм бременна, ще ми е късно тогава да отида.......да търся ли друг за по-рано?

аз лично му се доверих и не съжалявам за избора си. Ако не ти се чака до тази дата, иди и при друг, а след това и при д-р Райков и сама реши.

# 98
  • Мнения: 781
Току що се обаждах за час при д-р Райков. Имаше свободни чак за ноември  Shocked , запазих си за 03.11
Мислите ли че ако сега вече съм бременна, ще ми е късно тогава да отида.......да търся ли друг за по-рано?

аз лично му се доверих и не съжалявам за избора си. Ако не ти се чака до тази дата, иди и при друг, а след това и при д-р Райков и сама реши.

На мен не ми е проблем да изчакам, стига да не е евентуален проблем за бременността, и ако трябва да се взимат мерки то това да е по скоро.
Мислиш ли , че ще е проблем?

# 99
  • Мнения: 1 165
Намерих само 1 мнение за д-р Кирякова. Моля да споделите впечатления за нея.
Ако може и телефон на д-р Станева мисля беше от 3ДКЦ В-во ще съм много благодарна!
д-р Станева 0898/359857
Септември като лежах в Терапията видях Кирякова,но пряко наблюдение като специалист нямам

# 100
  • Varna
  • Мнения: 155
Намерих само 1 мнение за д-р Кирякова. Моля да споделите впечатления за нея.
Ако може и телефон на д-р Станева мисля беше от 3ДКЦ В-во ще съм много благодарна!
Аз съм ходила при др Кирякова, доволна съм. Много е внимателна. Незнам, разбира се какъв е проблетът ти, но може да опиташ при нея.Тя работи в МБАЛ Света Марина /терапията/, 12 етаж. Там е единствената за североизточна България клиника по ендокринология, има много специалисти в тази област там - примерно за изследвания съм сигурна, че няма да сбъркаш.

# 101
  • Мнения: 781
прасунчо , можеш ли да ми кажеш цената на прегледа при д-р Райков? Явно няма да мога да си взема направление от моята лична лекарка  #2gunfire и ще трябва да си платя, и искам да имам представа , за да се подготвя финансово
Благодаря   bouquet

# 102
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
амииииии, за да не те объркам се обади в  "Плюс" и питай, защото аз всеки път различно плащам. Мисля, че около 40лв е преглед + ехограф.
извинявам се за любопитството, но повтори ли теста за бременност  Embarassed?

# 103
  • Мнения: 781
ооо, да , аз май не съм казала тук, но имаше пак  EFP и то вече много ясна втора.
тези дни ще ходя на лекар, но май без направление и за там, и щом ще плащам си търся поне добър
ако не е тайна ти при кого ходиш

# 104
Моля, ще съм ви много благодарна ако някой знае къде преглежда ендокриноложката д-р Николова или ако може да ми даде телефон.

Общи условия

Активация на акаунт