добър ендокринолог - Варна

  • 434 240
  • 824
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 898
Часове сега се дават за още по-далечен период.

# 196
  • Мнения: 0
Здравейте!Много мои приятели са ходели в Клиника проф. Коеви-много са доволни!Цените са добри и държанието е много възпитано и учтиво! Hug Те са най-добрите,моите близки приятели вече се оправиха от медицинските лекарства и грижи,които те положиха! Wink На вас,не знам какво не ви е наред!!!! newsm78 newsm78 newsm78

# 197
  • Мнения: 472
Работи ли Сарджева по здравна каса и къде се намира кабинета и?
Същият ми въпрос е и за Деведжиева?

# 198
  • Мнения: 2 898
Сарджева работи по каса. Срещу Пикадили център има копирен център и едно заведение. Между тях има малка пресечка, която води в двора на окръжна болница. Кабинетът и е там, в един от входовете на кооперацията. Има табела. За Деведжиева - не знам.

Здравейте!Много мои приятели са ходели в Клиника проф. Коеви-много са доволни!Цените са добри и държанието е много възпитано и учтиво! Hug Те са най-добрите,моите близки приятели вече се оправиха от медицинските лекарства и грижи,които те положиха! Wink На вас,не знам какво не ви е наред!!!! newsm78 newsm78 newsm78

Сякаш специално си се регистрирала, за да хвалиш  newsm12. Дори нямаш лични впечатления. Някакси е некоректно.
Лично аз при проф. Коева съм била още преди 17г. Щом продължавам да съм активна в темата, явно не съм излекувана. А пари оставих куп.

Последна редакция: сб, 13 авг 2011, 18:17 от Дъждовно време

# 199
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 794
Деведжиева работи по ЗК във МЦ Марешки.Аз ходя при нея и съм много доволна.

# 200
  • Мнения: 48
А някакви впечатления от Милена Томова?В началото беше едно слънчице и изведнъж като ме върза си показа истинското лице.Сега незнам как ще се оправя,намали ми инсулина,без да ми пуска изследвания и сега като не ми стигне .....

# 201
  • Мнения: 0


Сякаш специално си се регистрирала, за да хвалиш  newsm12. Дори нямаш лични впечатления. Някакси е некоректно.
Лично аз при проф. Коева съм била още преди 17г. Щом продължавам да съм активна в темата, явно не съм излекувана. А пари оставих куп.
[/quote]

Моля?Извинявам се,но знам от опит,че клиника проф. Коеви са едни от най-добрите в БГ!Истина е!Ако ми се наложи ,бих отишла при тях за съвети .Само Деведжиева има малко особен характер,но и тя лекува много добре на ехограф! PeaceНе е вярно,че са готови на всичко за пари  Naughty Те са най-добрите специалисти ендокринолози . Simple Smile

# 202
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 794
Аз ли нещо не схващам  newsm78ама защо хвалиш толкова тази клиника не разбрах?Доколкото ми е известно там работят няколко ендокринолози,а не само прословутата фамилия.Другия път бъди по-конкретна във хвалбите.

# 203
  • Мнения: 2 898
Моля?Извинявам се,но знам от опит,че клиника проф. Коеви са едни от най-добрите в БГ!Истина е!Ако ми се наложи ,бих отишла при тях за съвети .Само Деведжиева има малко особен характер,но и тя лекува много добре на ехограф! PeaceНе е вярно,че са готови на всичко за пари  Naughty Те са най-добрите специалисти ендокринолози . Simple Smile

Молиш се, не молиш, противоречиш си. Преди писа, че имаш инфо от твои приятели. Сега вече имаш личен опит.  След това пък - "ако ми се наложи"  newsm12   Кое е истината? Кой твърди, че са готови на всичко за пари? Я чети по-внимателно. Ти явно не си пациент.

# 204
  • Мнения: 48
а някой за д-р томова да е чувал?и да има мнение?млада,симпатична,но дотолкова,колко е добре още незнам.

# 205
  • Мнения: 0
Уупс ,май обърках нещо  Laughing Исках да кажа,че моите приятели са ходели и аз съм ги придружавала.Не съм пациент ,но съм виждала как работят.  Simple Smile Съжалявам за грешката.

# 206
  • Мнения: 17 407
Фактът, че си забелязала как се лекува на ехограф, на мен ми е особено важен. Ще следя за още впечатления.

# 207
  • Мнения: 2 898
Фактът, че си забелязала как се лекува на ехограф, на мен ми е особено важен.

 newsm10  Тук понякога се правят страхотни открития!

# 208
# 209
  • Мнения: 561
Здравейте за доктор Върбанова,която преглежда в МЦ САНИТА някой отзиви има ли?

Общи условия

Активация на акаунт