добър ендокринолог - Варна

  • 435 076
  • 826
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 562
Момичета,върнах се малко назад в темата,но не намерих това което ме интересува.Моля ви ако някой има координати на д-р Павлов от МЦ Сириус да ми ги даде.Дори не зная дали все още преглежда там.Този лекар е доста възрастен,но е добър специалист.Преди години ходих при него понеже ме бяха изкарали че имам заболяване на жлезата.Той ме успокои,прегледа ме на ехо,назначи изследвания...Не е комерсиален и не ме е викал излишно на прегледи.Сега искам да пратя моя позната при него която са наплашили че трябва следващия месец да оперират.На този лекар вярвам,искам той да я види и да каже нужна ли е операция.Все пак момичето е под 25 годишно и ще е жалко да я оперират.За съжаление в нета не намерих нужната информация,вие сте ми надеждата Praynig

# 211
  • Мнения: 4 335
Здравейте,момичета.Предстои ми преглед при ендокринолог,за прьв пьт и се чудя при кого да ида.Личната ми препорьча др.Герджикова(за която не мога да намеря някакви отзиви),ако някой има впечатления от вьпросната лекарка моля да сподели.Сарджева е другия лекар на когото се спрях(по най много положителни отзиви изчетени тук),но тя дава часове за седмици на пред,така ли?И извинявам се,ако са ми глупави вьпросите,но аз като си направя ведньж изследванията с тях мога да ида и за второ мнение другаде?Какво представлява самия преглед?

# 212
  • Мнения: 2 898
Здравейте,момичета.Предстои ми преглед при ендокринолог,за прьв пьт и се чудя при кого да ида.Личната ми препорьча др.Герджикова(за която не мога да намеря някакви отзиви),ако някой има впечатления от вьпросната лекарка моля да сподели.Сарджева е другия лекар на когото се спрях(по най много положителни отзиви изчетени тук),но тя дава часове за седмици на пред,така ли?И извинявам се,ако са ми глупави вьпросите,но аз като си направя ведньж изследванията с тях мога да ида и за второ мнение другаде?Какво представлява самия преглед?

 Ако бързаш и не ти се чака за Сарджева, добър избор е и Протопопова. Зависи от проблема, но обикновено се изследват хормони и се гледа на ехо.

# 213
  • Мнения: 4 335
Кьде преглежда Протопопова?Аз за Сарджева ще запиша час,но дотогава искам да ида и другаде.
Проблема е,че качих килограми,нередовен цикьл,понякога сьрцебиене,потене,замаяност.

# 214
  • Мнения: 2 898
Протопопова преглежда в МЦ Сириус - до адвокатската градинка, по каса. Аз съм доволна от нея, помогна ми много. Тя се занимава точно с проблеми на теглото.

# 215
  • Мнения: 4 335
Много благодаря за информацията,Дьждовно време.Ще прочета и за нея отзиви.Ще си запазя час за Сарджева,а през това време ще ида и още някьде.Не знам как така за тази Герджикова и един отзив не намирам.И последно да питам аз направлението при един лекар мога да го ползвам,така ли?При втория да си платя

# 216
  • Мнения: 2 562
Дъждовно време,а не си ли срещала името на лекаря за който питам като си ходила в Сириус д-п Павлов?Може ли телефона на МЦ Praynig

# 217
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 796
Аз от Протопопова изобщо не съм доволна.

# 218
  • Мнения: 2 898
Аз от Протопопова изобщо не съм доволна.

 Не може всички да са на едно мнение. Аз пък съм доволна.

Дъждовно време,а не си ли срещала името на лекаря за който питам като си ходила в Сириус д-п Павлов?Може ли телефона на МЦ Praynig

Не съм го чувала. Телефона не го помня, но лесно се намира в гугъл.

# 219
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 796
Разбира се,спор няма.

# 220
  • Мнения: 4 335
Оф,с риск да стана досадна още ще питам.Изследванията не би ли трябвало самия ендокринолог да ги назначи?На мен личната ми даде направления за крьв,урина,хормони и още нещо.Каза като взема резултатите с тях да ида при ендокринолог,но дали това са всчики изследвания които биха трябвали.
Дьждовно време,каза,че Протопопова се занимава точно с проблеми с теглото,каза,че и на теб ти била помогнала много.Мога ли да питам какьв е твоя проблем(дали си имала и с теглото?).

# 221
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 796
За мен ли питаш?

# 222
  • Мнения: 2 898
Оф,с риск да стана досадна още ще питам.Изследванията не би ли трябвало самия ендокринолог да ги назначи?На мен личната ми даде направления за крьв,урина,хормони и още нещо.Каза като взема резултатите с тях да ида при ендокринолог,но дали това са всчики изследвания които биха трябвали.
Дьждовно време,каза,че Протопопова се занимава точно с проблеми с теглото,каза,че и на теб ти била помогнала много.Мога ли да питам какьв е твоя проблем(дали си имала и с теглото?).

Говорих за себе си. Хормоните ги назначават ендокринолозите. Едва ли личната ти е дала хормони.

# 223
  • Мнения: 4 335
Да личната ми даде и направление за хормони,за това се и замислих не трябва ли ендокринолога да прецини точно кои хормони да изследва.

# 224
  • Мнения: 769
От Протопопова не съм доволна. Около 2 години загубих при нея. Повтаряше ми, че не мога да забременея.
Продаде ми хранителни добавки със селен, които после разбрах че са били дарения.

Общи условия

Активация на акаунт