добър ендокринолог - Варна

  • 433 947
  • 824
  •   1
Отговори
# 345
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 790
Излишно е да влизам в спор със теб,но точно каквото съм написала,това каза-не е от щитовидната жлеза.Според теб аз трябваше да взема да споря със нея след,като ми каза тези думи.Точно по тази причина отидох да я проуча,да не си гърмя напразно направлението,което ще взема със триста зора от ЛЛ.Ти като си толкова привързана към нея едва ли ще ме разбереш,а и не е нужно в случая.Просто споделих личните си впечатления от докторката.

# 346
  • Мнения: 17 407
Може би не е, и не да спориш, а да попиташ това, което те интересува, вместо да се спасяваш сама например Simple Smile. Коментирам като пациент първо, после и колега, за привързаност е нелепо да говорим, да оставим на страна името. Има лекари, които оставят  толкова неприятно впечатление, че чак нямаш желание да водиш диалог - разбирам те, искам да кажа.
Успех нататък!

# 347
  • Мнения: 0
Много доволен останах от д-р Лозанова !Внимателно ме изслуша и за два месеца ме исправи на крака!Препоръчвам я на всички които имат нужда от Ендокринолог!
Мед. център' Младост' на бул.Република

# 348
  • Мнения: 73
Препоръчвам с две ръце др. Сарджева! newsm10 Вече 3 години се лекувам при нея, като от 2 ходя само да ме наблюдава - профилактични прегледи Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Не се записва лесно час при нея..., чака се поне месец, но си заслужава!  newsm03

# 349
  • Мнения: 8 891
При кой добър специалист се записва лесно час? Макар да ходя вече при друг лекар, помня и съм го писала много пъти, че когато  в начална бременност мнението на д-р Сарджева ми беше спешно, по телефона тя ми отговори на въпросите. Ествествено, че отидох и на преглед после.

# 350
  • Варна
  • Мнения: 2 263
При кой добър специалист се записва лесно час? ...
При никой Peace
Като всеки нормален човек и аз се старая да ходя при читави лекари, макар и много от тях да не работят със ЗК.
При д-р Сарджева наистина има много хора, което само показва какъв добър лекар е тя Peace
Последният път не предвидих, че няма да мога да си запазя час в рамките на направлението, което имах, та се наложи да ми го регистрират и след това да ползвам вторичния преглед / а и ЛЛ ми беше пуснала за улеснение едното изследване/.
Но пък ми съдействаха и все пак успях да мина.

# 351
  • Мнения: 0
Ако искате да разберете какво ви има и да получите най-добро лечение отидете при д-р Лозанова
мед център младост!0896 802013.Съвета ми е на човек останал доволен от докторката

# 352
  • Мнения: 2 357
Посетих д-р Томова и съм очарована!!!
Лекар с главно Л и човек с още по-главно Ч!
Препоръчвам я горещо, преди бях при д-р Деведжиева лека й пръст! Cry
... д-р Сарджева също ме е лекувала, може да е много добър лекар, но е много меркантилна, а това е в протививес с Хипократовата клетва, която е давала. Peace

# 353
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 790
Аз посетих заместничката на Деведжиева,д-р Кличкова.Допадна ми,диспансеризира ме,пусна ми хормони.

# 354
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз съм много доволна от д-р Райков приема в МЦ Плюс

# 355
  • Мнения: 29
Здравейте, и аз бях пациентка на д-р Деведжиева и сега се чудя накъде да поема.

Искам да попитам Ивелина как и се струва заместващата нова лекарка?

А д-р Райков работи ли по здравна каса?

Препоръчайте ми специалист, който да ме наблюдава, че планирам бременност.

# 356
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте, и аз бях пациентка на д-р Деведжиева и сега се чудя накъде да поема.

Искам да попитам Ивелина как и се струва заместващата нова лекарка?

А д-р Райков работи ли по здравна каса?

Препоръчайте ми специалист, който да ме наблюдава, че планирам бременност.
Да работи и за следене при бременност също е добър и аз като теб съм иначе Wink
А аз искам да попитам, какво се  е случило с д-р Деведжиева, че има заместничка? Навремето преди години тя ме диагностицира и ми проведе много правилно лечението, благодарение на което повече от 3 годни до спонт аборт бях в ремисия Crazy

# 357
  • Мнения: 29
Доколкото разбрах от моята лична лекарка ( която ми препоръча д-р Деведжиева като ендокриноголг и били приятелки) имала рак от доста време. Но се лекувала тук и в чужбина и бил овладян доста успешно. От началото на 2013 обаче се е развил агресивно и е починала почти внезапно, поне за колегите и.

Чудих се дали да не продължа лечение при сина на д-р Деведжиева, не мога да си спомня името му, арменско нещо звучеше. Той стажуваше при нея и мисля, че е способен млад лекар.

Иначе съм точно като теб, д-р Деведжиева ме диагностицира преди три години и сега ходя два пъти годишно на контролен преглед.

# 358
  • UK
  • Мнения: 5 999
Доколкото разбрах от моята лична лекарка ( която ми препоръча д-р Деведжиева като ендокриноголг и били приятелки) имала рак от доста време. Но се лекувала тук и в чужбина и бил овладян доста успешно. От началото на 2013 обаче се е развил агресивно и е починала почти внезапно, поне за колегите и.

Чудих се дали да не продължа лечение при сина на д-р Деведжиева, не мога да си спомня името му, арменско нещо звучеше. Той стажуваше при нея и мисля, че е способен млад лекар.

Иначе съм точно като теб, д-р Деведжиева ме диагностицира преди три години и сега ходя два пъти годишно на контролен преглед.


Ооо незнаех ... да почива в мир  bouquet
Не съм чувала нищо за сина и, той също ли в МЦ Младост - Марешки е?

# 359
  • Мнения: 29
Не знам къде работи, той завърши преди година и беше при нея на стаж.

Ще пробвам при д-р Райков.  Можеш ли да ми помогнеш с актуални координати?

Общи условия

Активация на акаунт