добър ендокринолог - Варна

  • 434 137
  • 824
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 0
За мен д-р Лозанова е ендокринолога!Внимателна,професионалист.Доверих се и не сбърках.
Мед. център Младост на бул.'Република'
0896/802013

# 376
  • Мнения: 295
Малко информация от мен в търсенията ми за ендокринолог:

МЦ Сириус и МЦ Еквита до Адвокатската градинка са един и същи център, просто административно Сириус /със собственик д-р Ключкова/ са се присъединили към Еквита.
Там преглеждат различни специалисти, ендокринолози в момента са д-р Ключкова и Д-р Протопопова
Д-р Павлов, за когото намерих информация, че също преглежда там, ще бъде на линия през септември. /вероятно за сезона е някъде другаде/
адрес: Варна, ул. Петър Парчевич 2 - адвокатската градинка, табела с надпис "Сириус"
тел.: 052/621 014

# 377
  • Мнения: 0
blagodarq bomal!Hodih pri d-r Lozanova sled kato prochetoh tvoqta publikaciq.
Imam hormonalni problemi .Sega se chuvstvam mnogo po-dobre!Otslabnah 5kg.
Sledvashtiq pregled e na 22.07.13. kaza mi che shte byde s noviq ehograf /cveten/
shte mi gleda gushata za kisti i dr.

Dovolen sum ot d-r Lozanova i q preporuchvam!

# 378
  • Мнения: 759
Д-р Сарджева работи ли със ЗК?

# 379
  • Мнения: 781
Д-р Сарджева работи ли със ЗК?
Да, работи  Peace

# 380
  • Мнения: 8 891
Момичета, препоръки за детски ендокринолог?

# 381
  • Мнения: 9
Здравейте,
можете ли да ми препоръчате добър ендокринолог, при който да не чакам месец за преглед? Опитах при д-р Сарджева и доц. Христозов, но могат да ми дадат час за края на декември. На свободен прием съм. (изкл.като варианти Протопопова и Станева)

# 382
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте,
можете ли да ми препоръчате добър ендокринолог, при който да не чакам месец за преглед? Опитах при д-р Сарджева и доц. Христозов, но могат да ми дадат час за края на декември. На свободен прием съм. (изкл.като варианти Протопопова и Станева)

д-р Милена Томова. Приема в МЦ "Надежда"(срещу Окр. болница) на бул. Ген Колев, работи и по здр каса Peace

# 383
  • Мнения: 9
Здравейте,
можете ли да ми препоръчате добър ендокринолог, при който да не чакам месец за преглед? Опитах при д-р Сарджева и доц. Христозов, но могат да ми дадат час за края на декември. На свободен прием съм. (изкл.като варианти Протопопова и Станева)

д-р Милена Томова. Приема в МЦ "Надежда"(срещу Окр. болница) на бул. Ген Колев, работи и по здр каса Peace
kokona20, благодаря!
Записах си час за утре.

# 384
  • Мнения: 2
valin - можеш ли да ми кажеш каква е цената на свободния преглед при д-р Томова? След няколко дена имам записан час при нея. Внимателна ли е с пациентите, признава ли изследвания от други лаборатории?

# 385
  • Мнения: 9
valin - можеш ли да ми кажеш каква е цената на свободния преглед при д-р Томова? След няколко дена имам записан час при нея. Внимателна ли е с пациентите, признава ли изследвания от други лаборатории?
Прегледът е 29лв. Аз отидох с една камара изследвания от друга лаборатория и не е искала да ги повтарям. Внимателна е и не вярвам да има пациент, който да може да се оплаче от отношението й към пациентите. Като цяло останах доволна от прегледа, времето ще покаже дали ще е така и при назначеното лечение Simple Smile
Успех!

# 386
  • Мнения: 2
Благодаря много! Аз имам изследвания само за ft3 i STH, надявам се да са достатъчни ако не ще правя и другите. Вече се консултирах с една ендоокриноложка, но имам чувството, че неще в поставената диагноза не е както трябва и затова ще търся и мнението на д-р Томова. Още веднъж благодаря за информацията!

# 387
  • Мнения: 1 495
Аз препоръчвам д-р Каменова , преглежда в МЦ Визия до автогарата . Много съм доволна , жената е работила в чужбина и скоро се е върнала , надявам се с много знания и опит Simple Smile. Прегледа ми трая около 40мин като бях разпитана и прегледана от до .

# 388
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Аз препоръчвам д-р Каменова , преглежда в МЦ Визия до автогарата . Много съм доволна , жената е работила в чужбина и скоро се е върнала , надявам се с много знания и опит Simple Smile. Прегледа ми трая около 40мин като бях разпитана и прегледана от до .
Може ли телефон? Работи ли със ЗК?

# 389
  • Мнения: 1 495
Solar Wind , да работи със ЗК . Тел. 505-482 и 0899/999-936 , тези тел. ги изкарах преди малко от нета . За съжаление личния тел. на Каменова съм го изхвърлила , но предполагам , че може на тези тел. да си запазиш час .

Общи условия

Активация на акаунт