добър ендокринолог - Варна

  • 434 071
  • 824
  •   2
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 339
Благодаря. Точно за там ме посъветва приятелка от Варна. Не знам какви пакети имат, утре ще питам.
Но бяха учтиви по телефона.

# 541
  • NE
  • Мнения: 10 999
Тук можеш спокойно да ги разгледаш. Аз пускам TSH+FT4+вземане на кръв за 22,50 лв. Peace

# 542
  • Мнения: 18
Здравейте, изчетох доста неща, но като цяло все още се лутам в цялата информация. Вчера си взех кръвните изследвания със захар 7.71, холестерол 7.14 и ТSH - 0.937. Личната докторка, официално ме диагностицира с диабет. Правилно ли е да каже така, без да са проведени допълнителни изследвания. Праща ме на ендокринолог, разбира се ще отида. Може ли, някой да сподели  мнение за ендокринолози във Варна, които са добри, но не се чака с месеци за преглед при тях.

# 543
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Здравейте, изчетох доста неща, но като цяло все още се лутам в цялата информация. Вчера си взех кръвните изследвания със захар 7.71, холестерол 7.14 и ТSH - 0.937. Личната докторка, официално ме диагностицира с диабет. Правилно ли е да каже така, без да са проведени допълнителни изследвания. Праща ме на ендокринолог, разбира се ще отида. Може ли, някой да сподели  мнение за ендокринолози във Варна, които са добри, но не се чака с месеци за преглед при тях.
В понеделник, на 27.02 ще се записват часовете при доктор Райков за март месец, така че, ако решиш при него да отидеш, има вероятност да чакаш малко.

# 544
  • Мнения: 18
Здравейте, изчетох доста неща, но като цяло все още се лутам в цялата информация. Вчера си взех кръвните изследвания със захар 7.71, холестерол 7.14 и ТSH - 0.937. Личната докторка, официално ме диагностицира с диабет. Правилно ли е да каже така, без да са проведени допълнителни изследвания. Праща ме на ендокринолог, разбира се ще отида. Може ли, някой да сподели  мнение за ендокринолози във Варна, които са добри, но не се чака с месеци за преглед при тях.
В понеделник, на 27.02 ще се записват часовете при доктор Райков за март месец, така че, ако решиш при него да отидеш, има вероятност да чакаш малко.
Да, той е единия на който се спрях, даже вчера проверих за координати, ще звънна в Медицински център Пулс, където се надявам, да приемат с направления. Благодаря за отговора!

# 545
  • In transit
  • Мнения: 11 805
Здравейте, изчетох доста неща, но като цяло все още се лутам в цялата информация. Вчера си взех кръвните изследвания със захар 7.71, холестерол 7.14 и ТSH - 0.937. Личната докторка, официално ме диагностицира с диабет. Правилно ли е да каже така, без да са проведени допълнителни изследвания. Праща ме на ендокринолог, разбира се ще отида. Може ли, някой да сподели  мнение за ендокринолози във Варна, които са добри, но не се чака с месеци за преглед при тях.
Захарта ти е висока, но за да може да се каже, че наистина имаш диабет е мноооого рано. Трябва да си изследваш инсулин и гликиран хемоглобин на първо време + глюкоза. ГХ показва средното ниво на кръвната ти захар три месеца назад. И след това ако е необходимо се прави обременяване с глюкоза, но не бързай с него! Може да имаш инсулинова резистентност, която е възвратим процес и с правилно нисковъглехидратно хранене се коригира. Така, че може изобщо да не стигнеш до диабет. Може да погледнеш в тази тема, мисля, че ще ти е полезна: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=967079;topicrefid=4 В първия пост има доста подробна и изчерпателна информация и за холестерола и за кръвната захар. Холестерола и ТСХ-то са ти ОК, тъй като това, че общия холестерол ти е 7 нищо не значи сам по себе си, важно е колко са ти LDL, HDL и триглицеридите. Не се плаши изобщо!  Hug

Да споделиш кой ти е джипи?

# 546
  • Мнения: 18
Здравейте, изчетох доста неща, но като цяло все още се лутам в цялата информация. Вчера си взех кръвните изследвания със захар 7.71, холестерол 7.14 и ТSH - 0.937. Личната докторка, официално ме диагностицира с диабет. Правилно ли е да каже така, без да са проведени допълнителни изследвания. Праща ме на ендокринолог, разбира се ще отида. Може ли, някой да сподели  мнение за ендокринолози във Варна, които са добри, но не се чака с месеци за преглед при тях.
Захарта ти е висока, но за да може да се каже, че наистина имаш диабет е мноооого рано. Трябва да си изследваш инсулин и гликиран хемоглобин на първо време + глюкоза. ГХ показва средното ниво на кръвната ти захар три месеца назад. И след това ако е необходимо се прави обременяване с глюкоза, но не бързай с него! Може да имаш инсулинова резистентност, която е възвратим процес и с правилно
нисковъглехидратно хранене се коригира. Така, че може изобщо да не стигнеш до диабет. Може да погледнеш в тази тема, мисля, че ще ти е полезна: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=967079;topicrefid=4 В първия пост има доста подробна и изчерпателна информация и за холестерола и за кръвната захар. Холестерола и ТСХ-то са ти ОК, тъй като това, че общия холестерол ти е 7 нищо не значи сам по себе си, важно е колко са ти LDL, HDL и триглицеридите. Не се плаши изобщо!  Hug

Да споделиш кой ти е джипи?

Здравейте, изключително много благодаря за изчерпателния отговор! Ще прочета линка в детайли!Личната е д- р Михайлова, Военна болница! Толкова е хубаво да има хора, като Вас, споделящи мнение  newsm76

# 547
  • Варна
  • Мнения: 10 551
STELILITA, не съм много сигурна, но мисля че Райков не работи със ЗК.
Медицинския център е Плюс, може би грешката ти е неволна.

# 548
  • Мнения: 18
STELILITA, не съм много сигурна, но мисля че Райков не работи със ЗК.
Медицинския център е Плюс, може би грешката ти е неволна.
Ооо, абсолютно неволна грешка, благодаря за предупреждението и за двете неща Simple Smile Wink

# 549
  • UK
  • Мнения: 5 999
STELILITA, не съм много сигурна, но мисля че Райков не работи със ЗК.
Медицинския център е Плюс, може би грешката ти е неволна.

МЦ е Плюс и работи със НЗОК

# 550
  • Мнения: 18
STELILITA, не съм много сигурна, но мисля че Райков не работи със ЗК.
Медицинския център е Плюс, може би грешката ти е неволна.

МЦ е Плюс и работи със НЗОК
Оказахте с, напълно прави, д-р Райков не приема с направления никъде!  Прегледът му е 50.00 лева. Пиша това, за да спестя време на заинтересованите!

# 551
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Леле, кога стана 50лв  Shocked
Миналата година не беше чак толкова,
май около 35-40 лв платих, без ехограф,
защото не сметна за нужно.

Добре, че писа, защото наближава времето и за моя
годишен преглед, да знам вече актуалната цена.

50 лв е преглед + ехограф, така ли?
Или само преглед?

# 552
  • Мнения: 18
Леле, кога стана 50лв  Shocked
Миналата година не беше чак толкова,
май около 35-40 лв платих, без ехограф,
защото не сметна за нужно.

Добре, че писа, защото наближава времето и за моя
годишен преглед, да знам вече актуалната цена.

50 лв е преглед + ехограф, така ли?
Или само преглед?
[/quote
Като ми казаха, че прегледа е 50 лева, не попитах нищо друго допълнително, защото имам направление, иска ми се него да използвам и продължавам да търся друг ендогринолог работещ по ЗК. Стори ми се доста скъп преглед, като цяло тук таме където попитах всички добри ендокринолози, просто са се превърнали в търговци за съжаление !

# 553
  • Мнения: 18
Леле, кога стана 50лв  Shocked
Миналата година не беше чак толкова,
май около 35-40 лв платих, без ехограф,
защото не сметна за нужно.

Добре, че писа, защото наближава времето и за моя
годишен преглед, да знам вече актуалната цена.

50 лв е преглед + ехограф, така ли?
Или само преглед?
[/quote
В крайна сметка, си записах час при доктор  Красимира Кирова е Сити Клиник, имаше часове, направо се изумих, ще пиша за впечатленията си! Дали пък някой не знае нещо за нея?
Като ми казаха, че прегледа е 50 лева, не попитах нищо друго допълнително, защото имам направление, иска ми се него да използвам и продължавам да търся друг ендогринолог работещ по ЗК. Стори ми се доста скъп преглед, като цяло тук таме където попитах всички добри ендокринолози, просто са се превърнали в търговци за съжаление !

# 554
  • Мнения: 300
Здравейте, някой с мнение за доц. В. Николова от Младост Марешки? Имам възел на жлезата и хормони в норма, ако някой се е лекувал Моля да сподели.

Общи условия

Активация на акаунт