добър ендокринолог - Варна

  • 433 675
  • 824
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 162
Здравейте, търся си ендокринолог, който да се занимава с проблеми с яйчниците, но междувременно и с остеопороза, тъй като имам и двата проблема, а до сега не съм посещавала ендокринолог, т.е. ще ми трябва лекар, който да ми изслуша цялата история не в рамките на 2 минути, да ми отдели нужното време и да ми проведе необходимите изследвания. Прочетох темата и виждам, че сте най-доволни от доц. Николова,  д-р Ваня Герджикова, д-р Ключкова, доц. Маркова, но понеже не виждам мнение за лекуване на остеопороза/ поликистоза/ ендометриоза, за това реших да попитам, имате ли представа коя докторка да посетя? Надявам се да ме посъветвате, благодаря много!

# 556
  • Мнения: 300
Здравейте,
Някой от вас лекувал ли е възел на щитовидната жлеза и може ли да сподели. Не искам операция и търся читав лекар . Във Варна ще ходя при В Николова,  някой има ли мнение?

# 557
  • Варна
  • Мнения: 10 527
Има една тема,  в която пишат момичета с проблеми с ЩЖ. Може би споделения опит там много ще ти помогне.
Не знам тази тема доколко ще е от полза.

# 558
  • Варна
  • Мнения: 23
Здравейте! Някой може ли да ми каже проф Коев работи ли с направление?

# 559
  • Мнения: 1
Привет! на всички:)
Някой знае ли за доктор Балчева - препоръчаха ми я като добър специалист ендокринолог, работи в кв.Аспарухово/Варна, но не можах да намеря никакви координати или адрес  засега...

# 560
  • Мнения: 573
Леле, кога стана 50лв  Shocked
Миналата година не беше чак толкова,
май около 35-40 лв платих, без ехограф,
защото не сметна за нужно.

Добре, че писа, защото наближава времето и за моя
годишен преглед, да знам вече актуалната цена.

50 лв е преглед + ехограф, така ли?
Или само преглед?


Това изобщо не е така ...прегледа при др Райков е 20 лв, ехографа е 35 лв. Информацията ми е от вчера.....

# 561
  • Мнения: 481
Леле, кога стана 50лв  Shocked
Миналата година не беше чак толкова,
май около 35-40 лв платих, без ехограф,
защото не сметна за нужно.

Добре, че писа, защото наближава времето и за моя
годишен преглед, да знам вече актуалната цена.

50 лв е преглед + ехограф, така ли?
Или само преглед?


Това изобщо не е така ...прегледа при др Райков е 20 лв, ехографа е 35 лв. Информацията ми е от вчера.....
Къде преглежда Д-р Райков ? В нета пише ул. Раковски 23 ?

# 562
  • Варна
  • Мнения: 10 527
В МЦ плюс, може би това е адреса.

# 563
  • Мнения: 573
В МЦ плюс, може би това е адреса.


това е адреса.....да

# 564
  • Мнения: 481
В МЦ плюс, може би това е адреса.


това е адреса.....да

мерси

# 565
  • Мнения: 2 058
Здравейте, момичета ! bouquet
 Изчетох цялата тема назад и открих само едно мнение за д-р Магърдичян, слава Богу положително, но странно - никой друг ли не го е посещавал ?   newsm78

# 566
  • Мнения: 2 898
От много години имам ендокринологични проблеми и доста пъти се чудех дали да не отида при Райков. Преди няколко дни вървеше безплатна профилактична програма и моя приятелка се записа /при Райков/. Адски разочарована е. Вярно, без пари ..... но добрият лекар е добър винаги. При видим сериозен проблем да те претупа за 4 минути без никакви обяснения, за мен не говори нищо хубаво.

# 567
  • Варна
  • Мнения: 10 527
Да, и аз често чета мнения за него на двата полюса.

Но мъжът ми му е пациент и винаги много внимателно го преглежда.

И аз покрай мъжа ми започнах да ходя на профилактични при него и също мен ме преглежда внимателно, както и сестрата на мъжа ми.

Не знам защо така се получава при различните хора.

# 568
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Зимата ходих на преглед, пак по някаква безплатна при друг ендокринолог. Прегледа и при мен беше 4 мин, дали имаше и толкова. След като казах още в началото какъв е проблема при мен, ме прати да си взема направление от личния и пак да отида. Обясни ми, че тези програми били само за профилактика ако никога не си ходил на такъв лекар. Т.е. да провериш дали всичко е наред и дали има нужда от по-сериозен преглед.
Без коментар по безплатните програми...

# 569
  • Мнения: 397
Мен Райков на платен преглед( без направление) ме преглеждаше за 4 минути. С направление- за 2! Да не говоря, че за един от проблемите (хормонален) ,ме препрати на дерматолог!!! Знам,че има и доволни,явно наистина си дели пациентите.

Общи условия

Активация на акаунт