добър ендокринолог - Варна

  • 434 050
  • 824
  •   1
Отговори
# 585
  • Варна
  • Мнения: 58
Някой има ли представа дали д-р Сарджева е в почивка? От миналата седмица звъня на един мобилен и един стационарен телефон, които са публикувани в интернет и никой не ми вдига.
Аз звънях за час миналата седмица, на работа е. Часовете, които дава са за ноември с направление и средата на октомври на свободен преглед. Свързах се на 052/601204, но сестрата каза, че работят до 14:30 ч.

Може ли някой да ме ориентрира за цената на свободния преглед при Сарджева?

Благодаря

# 586
  • Мнения: 6 900
На мен ми каза, че на бременни не вземала повече от 30 лв. и толкова ме таксува. Иначе не знам.

# 587
  • Мнения: 87
Мисля, че 35 лв. ми казаха по телефона.

# 588
  • Мнения: 2 898
На мен ми каза, че на бременни не вземала повече от 30 лв. и толкова ме таксува. Иначе не знам.

О, тя много обича да си дели пациентите. Най-са й на сърце тия, дето не са по каса. Не бих си дала нито парите, нито времето повече за тая жена.

# 589
  • Мнения: 3
Препоръчвам с две ръце др. Сарджева! newsm10 Вече 3 години се лекувам при нея, като от 2 ходя само да ме наблюдава - профилактични прегледи Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Не се записва лесно час при нея..., чака се поне месец, но си заслужава!  newsm03
[/quo
Бях при нея и  не съм доволна.Претупва набързо, явно  уморена от многото пациенти, което изобщо не я оправдава, но нали повечето са платено. Две години не бях минавала на ехо и с платено такова , тя  не ме прегледа.  Нищо не й казах,но повече няма да отида при нея.Хората са казали,на прехвалени круши с голяма кошница не тръгвай.Не я одобрявам и търся стойностен ендокринолог във Варна,който ще следи заболяването сериозно и ще има сериозно отношение към болните  пациенти,които са й са доверили и които й правят рейтинга.

# 590
  • Мнения: 3
На мен ми каза, че на бременни не вземала повече от 30 лв. и толкова ме таксува. Иначе не знам.

О, тя много обича да си дели пациентите. Най-са й на сърце тия, дето не са по каса. Не бих си дала нито парите, нито времето повече за тая жена.
[/quote



Много точна преценка! И аз се отказвам от нея.Изобщо не   съм доволна.  Бихте ли ми препоръчали стойностен човек и добър ендокринолог във Варна

# 591
  • Мнения: 3
На мен ми каза, че на бременни не вземала повече от 30 лв. и толкова ме таксува. Иначе не знам.

О, тя много обича да си дели пациентите. Най-са й на сърце тия, дето не са по каса. Не бих си дала нито парите, нито времето повече за тая жена.
[/quote



Много точна преценка! И аз се отказвам от нея.Изобщо не   съм доволна. При това бях платен преглед. Бихте ли ми препоръчали стойностен човек и добър ендокринолог във Варна

# 592
  • Мнения: 481
Препоръчвам Д-р Артин Магардичян /син на покойната Д-р Деведжиева/ , аз бях на преглед в клиниката на Марешки - МЦ Младост, питай на регистратура за тел. за връзка с Д- ра. До 15:00 ч. можеш да звъннеш за записване на час.

Последна редакция: пт, 20 окт 2017, 09:34 от kiki_7

# 593
  • Мнения: 2 062
+1 за Магърдичян. Малко по-назад съм пуснала номера.

# 594
  • Мнения: 6
Има една тема,  в която пишат момичета с проблеми с ЩЖ. Може би споделения опит там много ще ти помогне.
Не знам тази тема доколко ще е от полза.
Здравейте! Как се казва тази тема, в която пишат момичета с проблеми с ЩЖ?

# 595
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Има една тема,  в която пишат момичета с проблеми с ЩЖ. Може би споделения опит там много ще ти помогне.
Не знам тази тема доколко ще е от полза.
Здравейте! Как се казва тази тема, в която пишат момичета с проблеми с ЩЖ?
Ще се опитам утре да я открия и ще дам линк, защото сега от телефона ми е малко трудно.

# 596
# 597
  • Мнения: 13
Здравейте,  момичета може ли да ме насочите към добър лекар от Варна който наистина си разбира от работата, диагнозата е диабет тип 1?

# 598
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 791
Момичета,ако съм диспансеризирана при някой ендокринолог как бих могла да се изместя при друг?През цялата година ли може да стане смяната?

# 599
  • Мнения: 178
Здравейте , записвам се при вас.
Вчера, при ехографски преглед ми откриха възел на щтитовидната жлеза.   Та препоръчайте ми добър ендокринолог във Варна.
Така съм се филмирала

Общи условия

Активация на акаунт