добър ендокринолог - Варна

  • 434 259
  • 824
  •   1
Отговори
# 600
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 796
Магърдичян

# 601
  • Мнения: 2
Здравейте! Имам питане случайно да знаете какво е работното време на клиниката Сириус и с повече точност Д-Р Павел Павлов (ендокринолог), защото звъня на посочените тел.номера почти цял ден, но никой не ми вдига и да знаете платеният преглед при него на каква стойност е? Благодаря!

# 602
  • Мнения: 2
Здравейте, как да си  запиша час за д-р Герджикова.някой може ли да ми даде номер.БЛАГОДАРЯ.

# 603
  • Мнения: 2
НЯКАКВИ ОТЗИВИ ЗА Д-Р ГЕРДЖИКОВА.БЛАГОДАРЯ.

# 604
  • NE
  • Мнения: 10 999
Аз ходих с двете си бременности при нея. Не претупва работата си и ме при по спешност веднага. Доволна съм.

# 605
  • Мнения: 40
Предложете ми ендокринолог, който проследява пациентите си, а не да те забрави след половин час.

# 606
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 796
Магърдичян

# 607
  • Мнения: 40
Моля за малко повече инфо за д-р Магърдичян.

# 608
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 796
Аз лично съм доволна, преглежда в ДКЦ Младост. Според мен си разбира от работата.

# 609
  • Мнения: 40
Някъде срещнах едно мнение за д-р Кирова (Сити клиник). Някой друг има ли впечатления?

# 610
  • Варна
  • Мнения: 615
Здравейте, има ли някой информация за ендокринолог добър в областта на остеопорозата? 

И аз се интересувам ....
Бо ти намери ли такъв, виждам че преди 2г си търсила?

И на кой телефон мога да си запиша час за преглед при др Магърдичян?

# 611
  • Мнения: 40
Аз лично съм доволна, преглежда в ДКЦ Младост. Според мен си разбира от работата.

А знаете ли смените му?

# 612
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 796
Не,аз си запазвам час по телефона.

# 613
  • Мнения: 8
Здравейте,
имате ли скорошни мнения за д-р Каменова или да ми препоръчате някого за ....трето мнение. Потвърждаване на дадена диагноза.

# 614
  • Мнения: 40
Имам питане към тези, които ходят при д-р Магърдичян. Когато докторът е втора смяна, сестрата взема ли изследвания сутринта?

Общи условия

Активация на акаунт