Какъв крем за лице използвате? – 19

  • 69 471
  • 736
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 376
Някой ползвал ли е продукти на корейската  марка Iunik ? Има ли доволни

Аз, любима марка ми е. Бюджетна и с качествени съставки.

# 676
  • Мнения: 1 666
Някой може ли да каже каква е разликата между тези два крема:

Много харесвам първия, но скоро свършва и се чудя дали да не експериментирам с втория.

# 677
  • Мнения: 36 197
вторият е за много суха кожа
много го харесвам, но не го ползваме ежедневно, защото кожата ми не е чак толкова суха
вероятно по тази причина при мен е и много икономичен
не съм ползвала първия и не мога да ги сравня

# 678
  • Мнения: 1 666
Благодаря за отговора. Няма да е подходящ за мен, особено през лятото.
И още един въпрос. Някой ползвал ли е тази слънцезащита и какво ви е мнението за нея?

# 679
  • Мнения: 2 766
Ох и аз сега с тези намаления в Дъглас и Клиник само се чудя какъв крем още да си купя.
VIKTORIA, мисля че ти беше взимала някаква салицилова киселина, за борбата с черните точки? Имаше ли ефект и какво точно ползваш в тази насока?

# 680
  • Мнения: 1 666
https://douglas.bg/clinique-id-active-cartridge-concentrate-for- … in-texture-049697
 Ето това си взех аз заедно с прозрачното желе, боря широки пори. При мен обаче има друг момент - бременна съм в момента и подозирам, че изчистването на кожата ми се дължи на това, а не толкова на козметиката, която ползвам

# 681
  • Мнения: 598
А тези от вас с мазна кожа, каква слънцезащита ще препоръчате? Имам едно уж матиращо виши, но след седмица -10 дни ежедневно ползване ми направи черни точки/напъпващи пъпки, та не го искам.

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
https://douglas.bg/clinique-id-active-cartridge-concentrate-for- … in-texture-049697
 Ето това си взех аз заедно с прозрачното желе, боря широки пори. При мен обаче има друг момент - бременна съм в момента и подозирам, че изчистването на кожата ми се дължи на това, а не толкова на козметиката, която ползвам
На бременността се дължи  и според мен.Моята също много се изчисти по вр. на бременността.Кремът на Клиник класическата версия е страхотен.

# 683
  • Мнения: 2 766
https://douglas.bg/clinique-id-active-cartridge-concentrate-for- … in-texture-049697
 Ето това си взех аз заедно с прозрачното желе, боря широки пори. При мен обаче има друг момент - бременна съм в момента и подозирам, че изчистването на кожата ми се дължи на това, а не толкова на козметиката, която ползвам
А това самостоятелно ли го ползваш или с база?

# 684
  • Мнения: 190
https://douglas.bg/clinique-id-active-cartridge-concentrate-for- … in-texture-049697
 Ето това си взех аз заедно с прозрачното желе, боря широки пори. При мен обаче има друг момент - бременна съм в момента и подозирам, че изчистването на кожата ми се дължи на това, а не толкова на козметиката, която ползвам
А това самостоятелно ли го ползваш или с база?
Попива добре, при мен не върши никаква работа за порите. Разбира се  всичко е индивидуално,  това е най -голямата ми  греда напоследък.

Последна редакция: нд, 21 мар 2021, 21:20 от Neli1978

# 685
  • Мнения: 1 666

Ето така го използвах. Но не го нанасям всеки ден - за това за ефект все още не мога да говоря. Но си спомням, че някой много го беше похвалил точно за широки пори.

# 686
  • Мнения: 198
Точно този синия концентрат имам и използвам и аз в момента, понеже ми се появиха няколко много проклети пъпки. Сякаш наистина изчиства лицето, помага за по-бързото оздравяване на пъпките, обаче не ми е достатъчна хидратацията на мен само от желето.

# 687
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 385
И аз ползвам същата комбинация и съм доволна. Под нея слагам серум, над нея слънцезащита. Промених и други неща в рутината, откакто го ползвам, та не знам кое помогна, но не са ми излизали пъпки от тогава, а бях постоянно опъпчена около устата.

# 688
  • Мнения: 3 300
Shiseido wrinkle smoothing cream enriched  заедно със серума Ultimune. Последната година въртях Resilience Multi Effect  на Estee Lauder и Time filler на Филорга. Хубави са много, но май Shiseido е най-добър.

# 689
  • Мнения: 4 497
Shiseido е и мой фаворит.

Общи условия

Активация на акаунт