Целувате ли си децата?

  • 2 897
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ей-сега го мачках дребното... толкова е пухкаво и мекичко- като някое меченце... и непрекъснато ми казва "Мамо, гушкай ме"- нито то се уморява, нито аз. Направо го изяждам. Кака й също, но е вече по-голяма, пък и няма къде да я щипнеш.


И ние сме така - стискам малката, докато все още има какво. Каката се източи и глътна бузите - няма я детската пухкавина Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 237
Постоянно,ама и тя си е глезанчица-току ме погледне дяволито и вика "цунки" с леко въпросителна интонация,демек "ще целуваш ли или да ходя при тати ?"

# 17
  • София
  • Мнения: 1 352
Много много ги целувам и мачкам. Особено малкия, че каката не ми се дава много.

# 18
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Разбира се, че целувам дъщеря ми Heart Eyes...давам и на цялата рода да я мачка и целува Laughing...

# 19
  • Мнения: 9 709
Аз не мога да се владея,направо ги размазвам от целуване.

 Peace  Но баткото вече започва да се чувства голям и ми дава по-малко.

# 20
  • Мнения: 133
Да, и не спирам роднините.

# 21
  • Мнения: 1 520
Целувам го. И той ми връща.

# 22
  • Мнения: 2 891
Не само го целувам, а и не спирам да му казвам, че го обичам. И тати и баба, и двете лели.....
 Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 3 271
Да, често се гушкаме и целуваме. Моите определено имат нужда от този физически контакт, особено дъщеря ми.

# 24
  • Мнения: 2 211
Да! И аз и баща му.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Постоянно! Навсякъде, където сваря.... осъзнавам, че скоро няма да мога да го правя така и...

# 26
  • Мнения: 1 547
Целувам, гушкам, мачкам мекичко дете! Не спирам. Баща му също. И той. Идва сам и ме целува.  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 639
Непрекъснато се гушкаме с малката и я мачкаме всичките и тя самата иска да се гуши ,големите също обичат да ги гушкам и да им казвам ,че ги обичаме .Като се замисля винаги сме си ги гушкали много и сега е така макар ,че са големи Laughing

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Целувам я, гушкам и повтарям колко много я обичам. Сърцето ми просто се разтапя, когато тя каже, ей така без повод: "Мами, дай една целувка"

# 29
  • Мнения: 282
Е как да не го целувам-почти непрекъснато Blush

Общи условия

Активация на акаунт