Целувате ли си децата?

  • 2 907
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • На небето
  • Мнения: 5 530
МНОГО, го целувам и той мен. Понякога чак не може да ме търпи като започна да го мачкам и целувам.

# 31
  • Мнения: 779
Постоянно я целувам и гушкам! Толкова е хубава и мекичка, и сладка! Просто не мога да се въздържа!
И този опияняващ аромат на бебе.....
Често дори прекалявам и той започва да ме бута и да вика "мами тигааа"(мамо стига Laughing)

# 32
  • Мнения: 2 757
Non stop. Той за друго не става. И не преча на никой да го целува. За щастие тук няма смърдели старци от които да ме е гнус.  Peace

# 33
  • Мнения: 329
Постоянно и особено като ми каже "милата мама" ми омекват колената и направо го изяждам целия.

# 34
  • Мнения: 14 133
Да, винаги, когато ми се отдаде възможност. Пък и той си иска да го цункам или гушкам. И аз направо се "разтапям" от умиление в подбни ситуации.

# 35
  • София
  • Мнения: 499
Целувам го винаги и по всяка време  Two Hearts

# 36
  • Мнения: 5 140
Мачкам, пощипвам, целувам, гушкам и така.
Е целувам я и докато спи, изобщо по всяко време.

# 37
  • София
  • Мнения: 154
Целувам я винаги когато ми се отдаде възможност и много я мачкам. Тя също го прави и й е приятно. Това за целуването на децата докато спят според мен са глупости. От къде ще се научат децата да са любвеобвилни, ако не го видят от нас.

# 38
  • Мнения: 3 211
Винаги, когато сме заедно.
Вечер преди лягане имаме ритуал с "мачкунене". Тя даже си търси "мачкането" вечер.

# 39
  • София
  • Мнения: 18 679
ООООООО Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Направо го смачквам от целуване, постоянно и непрекъснато. То толкова е свикнало, миличкото, че само си го търси Laughing Идва, стиска ме с малките ръчички, "Мойта мама! Heart Eyes". Няма по-голямо щастие на този свят Hug

# 40
  • Мнения: 168
Не спирам, не се уморявам и те самите много обичат. Гледаме да се наситим сега един на друг, че като ги люсне после пуберитета ще ги гушкат и целуват вече други Laughing

 hahahaМного си права!Затова и ние правим същото! Grinning

# 41
  • Мнения: 352
Много - особено малката - просто непрекъснато я целувам по пухкавите бузи!

# 42
  • Мнения: 151
Разбира се, постоянно.   love001 Ако сега не го правя, след няколко години те няма да ми разрешават.

# 43
# 44
  • Мнения: 1 134
Много я целувам! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт