Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Рехабилитация след инсулт

• 147
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте може ли мнения за рехабилитационен център сердика . Обмислям къде да настаня човек след прекаран инсулт кое в момента е най доброто място в България ?

# 1
Където и да го настаните няма да сгрешите,ако той е мотивиран да оздравее, ще се справи.Процедурите са еднакви навсякъде,въпросът е условията, като храна и настаняване дали ще допаднат на пациента.
Баща ми беше настанен в Полски Тръмбеш,Велико Търновско.Казват,че водата там е най-подходяща за болни след прекаран инсулт.Не е най-луксозното място на света,но това не е най-важното.

# 2
Благодаря а колко време беше там ?

# 3
Мисля,че 7 дни бяха.Пътеката позволявала толкова.Два пъти в годината имал право на рехабилитация.
Според мен е малко и го уговарях да остане по-дълго,като частен пациент,но той отказа,просто му липсва мотивация.
Надявам се,твоят роднина да е по-мотивиран.Успех!

# 4
Моя роднина е на 47 год . Беше в Пирогов 7дни след това 10 дни в сердика въпроса е че има деменция не помни изобщо кой е дали някога ще си спомни изобщо няма проблем двигателно колкото мозъчно .

# 5
Това е ужасно,толкова млад човек.Но инсултът е много брутална болест,за съжаление.Моя свекър беше с деменция след инсулт,но се пооправи,като се има предвид че е на 77 години.
И твоя роднина ще се оправи,той е млад,просто е нужно време и подходяща терапия.Стискам палци,нещата ще се наредят.Говори с лекарите които са го лекували накъде да се насочите,тъй като изисква по-специални грижи

Общи условия

Активация на акаунт