🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 11

  • 23 481
  • 736
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 467
Извинявам се,ако съм  засегнала някой с коментара ми за въпросните "кучитъ".Всеки има право на мнение,а аз не се отмятам от думите си-въпросната личност с какво да ме впечатли?Забавен ли ми беше?Не! Направи ли шоу или нещо ,с което да го запомня?Не! Единственото ,което ще запомня от него е диалекта.Аз вече забравих и как се казваше.Единственият,който пее,танцува,прави се на идиот,ако щете,и който ПРАВИ шоу,си е Баба Яга!А това все пак си е шоу предаване:smile:

# 211
  • Мнения: 1 482
Баба Яга е най-добра, спор няма. Но определено имаше и други забавни образи. Още ме е яд за Поли, тя беше тръгнала с идеята не да пее, а да прави шоу. Сигурно щеше да ѝ се получи много готино, ако беше останала.

# 212
  • Мнения: 9 526
Баба Яга е най-добра, спор няма. Но определено имаше и други забавни образи. Още ме е яд за Поли, тя беше тръгнала с идеята не да пее, а да прави шоу. Сигурно щеше да ѝ де получи много готино, ако беше останала.

а в същото време кибичат някакви дървета, като макарона и булката.

# 213
  • Мнения: 5 355
Мен ме е яд много на Змията. Борката беше споменал, че е приготвил доста интересна комбинация от парчета и начин на пеене, който съвсем щеше да ни заблуди и да ни отклони от него.

# 214
  • Мнения: 4 144
В интерес на истината самия Кристиян каза за няколко неща, че “това никой не го знае”. Така, че всичко е възможно.
Мен ме е яд за всички, исках още от тях да видя. Много бързо мина и този сезон.

# 215
  • Мнения: 10 162
Баба Яга ми е фаворит, защото прави истинско шоу и е много забавен. Но и аз съжалявам за Очите-Храстчето, защото сигурно имаше какво да покаже повече натам Поли Генова. За разлика от други, останали (било то разпознати или не такива). Предполагам, че и Борис Солтарийски също би могъл да направи забавен образ, ако се беше позадържал, но самата маска ми беше визуално неприятна. Иначе костюма беше красив, но вероятно субективно усещане от самата маска, защото поначало не обичам такива мили животинки.

# 216
  • Мнения: 1 482
Борис се прецака с Горан Брегович. Доста предвидим избор за човек на Ку-Ку Бенд и затова маса хора го разпознаха. А и както каза Феникс, хората не искат да гледат змии, пък било то и в тази им форма. Иначе гласът и уликите му бяха неразпознаваеми.

# 217
  • Мнения: 10 162
Особено уликите за любимите му групи - иди, че се сети това под “обича целувките”. На мен асоциацията ми беше със сладкишите, а не музикална група.

# 218
  • Мнения: 5 355
Вече не знам за кой път се спомава, че участниците си избират сами песните, но не и последователността на изпълнение. Да не би Paranooid да беше за второ изпълнение? Creep също беше кофти избор за песен според мен, но изпълнението на Плашилото ми хареса повече от оригинала колкото и да е странно.

# 219
  • Мнения: 4 144
Аз пък веднага се сетих за кис и Пърпъл, ама за Борис не 😀

# 220
  • Мнения: 1 482
Последователността няма значение, тази песен изобщо не трябваше да му е в репертоара, ако искаше да остане неразкрит.

# 221
  • София
  • Мнения: 514
И мен ме е яд, че Борис и Поли отпаднаха толкова рано. Булката и Макарона ги познах още в началото, а и двете са прекалено статични. Хубаво пеят, но не са интересни с друго поне за мен.

# 222
  • Мнения: 5 355
Реално в този костюм Деси Слава не може да се разкърши изобщо. Това обаче не може да скрие факта, че пя като себе си през цялото време и не се постара дори малко да се скрие. Колкото до разпознаването, Боби също беше разкрит още в самото начало Grinning

# 223
  • Мнения: 1 482
Булката не е много статична. Доста танцува, с изключение на лайфовете, в които пее балади. В това отношение доста ме изненада, защото Невена я помня като абсолютно дърво на сцената. Постарала се е да се разчупи.

# 224
  • Мнения: 10 162
Да, прави опити Булката, но в танците Хищницата е по-разчупена. А Деси Слава веднъж изпя една песен, като се опитваше да избяга от гласа си, но нито това се получи, нито самото изпълнение беше особено добро. Каквото и да ги обсъждаме, няма кой да задмине Баба Яга по успешно общо представяне в този сезон.

Общи условия

Активация на акаунт