Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 13

  • 52 334
  • 780
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 375
Buena,

И аз пих само обупрофен 2 пъти и толкова.
Не насилвай шофирането, да не ми капулират имплантите. Минимум 15дена май беше. Питай док.

# 556
  • Мнения: 93
Изписаха ми Дексофен за 5 дни. Противовъзпалително+За болка. Пих го само заради противовъзпалителното действие. Болка не съм имала и за момент след операцията.
Качих се да шофирам на 8 ден, но с ръчни скорости си е зор. На първа й намерих цаката, но включването на втора ме мъчеше. След седмица беше по-добре. Също така аз съм свикнала да шофирам с една ръка и не можех да завъртам цял оборот на волана, та държех с двете ръце и ми беше неудобно. Но се свиква. На контролата за първи месец си карах вече като пич

# 557
  • София
  • Мнения: 4 884
Мерси, момичета!!! Аз имам една неизползвана опаковка дексофен от абдоминопластиката и един блистер паратрамол, плюс 3-4 прагчета аулин, значи да не купувам друго. След абдоминопластиката шофирах на 10тия ден, ма там не се напряга корема, с гърдите ще видим как ще е 🤔

# 558
  • Мнения: 247
Сега тези, които се включиха за обезболяващите, дали може да кажете и за зърната- за постоянно ли щръкват или са си както преди операцията?

# 559
  • Мнения: 3 375
Сега тези, които се включиха за обезболяващите, дали може да кажете и за зърната- за постоянно ли щръкват или са си както преди операцията?

При мен след 11м , по-често са щръкнали, но не е постоянно. Нося само сутиени без подплънки и не се очертават никога.
Лятото често ходя без сутиен и пак не се вижда нищо..

# 560
  • Мнения: 62
Във връзка със зърната,почти на 4 месеца съм след операцията,моите са като преди,няма разлика,хем са ми смалени и ареолите.

# 561
  • Мнения: 93
Щръкваха първите един-два месеца буквално от всяко движение. Сега нямам проблем с това, на трети месец съм, ходя си със спортни сутиени без подплънки. Е, от студа, разбира се, щръкват. Но то и преди това беше така.

# 562
  • Мнения: 1 725
Аз забелязвам, че са се опънало и са ми по големи малко ареолите. Зърната ми станаха по штръкнали, но според мен такава е анатомията им, като тубички образуват заедно с ареолите.

# 563
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Сега тези, които се включиха за обезболяващите, дали може да кажете и за зърната- за постоянно ли щръкват или са си както преди операцията?
Аз имам корекция и на ареолите, преди операцията бяха по-големи отколкото исках и доктора ги намали. В началото бяха много изтръпнали (може би 2-3 месеца). След това постепенно се нормализираха нещата. Сега ги намирам за по чувствителни, но в добрият смисъл. Лесно ми щтръкват зърната, но аз го намирам за приятно и секси, на ММ също му харесва Simple Smile. Хич не се оплаквам, харесва ми.
За обезболяващи, може и да не се наложи да се пият. Болката е съвсем поносима. Преди време за първи път в живота си, бях с цистит, леле...това как ме болеше...

# 564
  • Мнения: 22
Тези симптоми могат да са от всичко, дори и вит. Б12 ако е дефецитен. Отиде и на мамолог, може да ви стане по ясна картинката.
Ходих при мамолог (онколог) каза че всичко е наред вит.В12 ми е над норма даже. 🙂

Скрит текст:
И аз мисля, че за вашите симптоми има 100 причини и 101вата трябва да търсите в имплантите. Хормони на щитовидна жлеза, ТАТ, МАТ, проклактин, репродуктивни хормони (не знам на колко сте, може да сте в пременопауза, тя обикновено точно така почва ), б12, както е казала Петя над мен и мноооого други възможни причини.

Искам да питам миналите вече операция, какви обезболяващи ви изписаха за домашно ползване и кога шофирахте? Живи и здрави да мине всичко, ще трябва бързо да се стегна и искам да знам как.  нямам проблем да спазвам правилото за вдигане на тежко, също и да не спортува, защото никога не съм и без това Grin Но към шофирането ще трябва доста бързо да се върна.
Направих си и хормонални изследвания, както и на щитовидна жлеза, ендокриноложката каза, че всичко е наред, даже съм далеч от мен менопаузата. След седмица ще отида при друг, за да видя какво ще каже той.

Последна редакция: нд, 17 яну 2021, 10:26 от bubanka

# 565
  • Мнения: 12
Здравейте момичета,
аз сега се включвам официално, но поизчетох доста. Има ли някоя, която да се е оперирала в Германия, Мюнхен?
Имам големи мераци, но съм и в голяма чуденка къде, защото живея в Мюнхен и оперирането в БГ ми се струва доста сложна схема.
От друга страна пък нямам никаква информация за добри лекари тук, та затова ще се радвам, ако някоя може да сподели опит:)

# 566
  • Мнения: 383
Момичета, има ли някоя от ва с която знае цената в Александровска болница? Виждам че цената за уголемяване на бюст е 5300 лв “без имплантите” обаче никъде няма цена за импланти. Знам че има дами които преди са се оперирали там засичала съм из темите... обаче нещо не мога да намеря цена. Ще съм благодарна, ако някой има представа и сподели.

# 567
  • Мнения: 10
Момичета, утре е моята операция при д-р Молов и нямам търпение 😍 Вече съм малко притеснена, но предполагам е нормално. Дано всичко мине по план и съвсем скоро ще пиша с мнение и (надяваме се хубави) резултати.

# 568
  • София
  • Мнения: 1 705
Успех, всичко ще е наред! Ще мине и ще замине, забравя се, само резултатът ще остане да му се радваш Simple Smile

# 569
  • Мнения: 247
Момичета, утре е моята операция при д-р Молов и нямам търпение 😍 Вече съм малко притеснена, но предполагам е нормално. Дано всичко мине по план и съвсем скоро ще пиша с мнение и (надяваме се хубави) резултати.
Успех, дано всичко мине за миг и като се събудиш да останеш възхитена от резултата 🤗

Общи условия

Активация на акаунт