🐑Фермата сезон 6 Тема 12 /23.11-29.11/

  • 84 064
  • 2 348
  •   1
Отговори
# 45
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Аз пък искам любов между Дая и Пешо. Heart Eyes Много По-приятно ми е да ги гледам как се гушкат и си гукат, отколкото как гадовете разкостват някоя жертва. Не че ще ни спестят и последното, но поне да не наблягат прекалено на него, че е противно.

Надя ще е фермер, това е почти сигурно, както и че ще направи женски дуел. Надявам се да стане чудо и Милена и Стоян да се имунизират от ратайство, ама - едва ли.

Благодаря за темата! Дано е изпълнена с повече положителни емоции. Wink

# 46
  • Мнения: 9 700
Имам лошото усещане, че тази седмица пак ще се въртят нещата основно около Дая и Стоян. Подозирам и драма по оста Милена-Надя. Дано не съм прав за първото.

# 47
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Благодаря за темата!
Няма начин покрай Стоян да няма драма, неизбежно е направо.
Надка ще сложи ратаи Милена и Стоян и дуела ще е женски. Но пък Милена тази седмица изобщо няма да ѝ мълчи и ще става, каквото ще става. Само ще даде на Надка повод да я прати дуелист, така че да не излиза с/у нея, въпреки на Надка големите приказки и закани от ден 1. Просто защото е Шопски в женски вариант

# 48
  • Мнения: 8 767
И аз не искам пак Стоян и Милена ратаи.Време е ,ако фермерите не се усещат,продукцията да наложи някакво вето.Или пък Миленка да вземе накрая имунитет.Интересен ми е развоя в отношението към Стоян и силно се надявам като преспят и мине една нощ да се уталожат страстите и ги пусне емоцията и да го оставят на мира.Не ми е любим участник,по-скоро не го харесвам .

# 49
  • Мнения: X
Във фермата 5 (понеже само нея съм гледала и сега тази) май се съобразяваха всяка седмица ратаите да са различни и да ходят такива, които не са били никога. Такъв спомен имам аз.
Благодаря за темата!

# 50
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Аз съм гледала първите четири сезона, петия го пропуснах, но не е било такова чудо никога - едни същи ратаи - връща се от дуел - пак ратай, отвратително е вече, чак такова нарочване на жертви не е имало сякаш преди.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 658
Не е имало, защото фермер на седмицата се определяше по по-адекватен начин, а не като тази година с глупавото гласуване...

# 52
  • London
  • Мнения: 6 732
Не помня вече как беше преди във Фермата, но има нещо много куцо в правилата. Победителят в дуела де факто само отървава кожата. Не може ли автоматично да става фермер, защото не ми изглежда логична тая мъка на Стоян да продължи трета седмица. Както и Милена да е вечният ратай, с почивка от време на време. Защото пак се очертава подобен сценарий. Докато има групичка, която да надделява при избор, все "еднопартийно" управление ще има.

И за мен спечелването на дуел трябва да ти гарантира седмица почивка и управление. Другото е е адски несправедливо.

# 53
  • Мнения: 31 181
Спечелилият дуел трябва да е фермер за мен.

# 54
  • Мнения: 3 626
Аз си мисля /може и да греша/, че Ваня е като Стоян. В стремежа си да се хареса на "силните", да е Хепи, да и обръщат внимание, започва да върши глупости и да се излага.
Благодаря за темата
Правилно мислиш! Абсолютно права си! Ването припява в хора от страх да не я нарочат за аутсайдер!

# 55
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
А бе, колко е адекватно и отпадналият да посочва фермера,...не знам.. Единствено честно би било победителят да става фермер - без друга опция. Ама нали трябва екшън и съспенс да има.... И гадост - това Явно носи радост...
 (Сетих се за: "Добрата клюка, ах, добрата клюка е ефикасно хапче против скука. Когато повече съдържа гадост, тогава най доставя сладка радост" - "Добрата клюка" - Тодор Колев)

# 56
  • Мнения: 9 700
Аз съм гледала първите четири сезона, петия го пропуснах, но не е било такова чудо никога - едни същи ратаи - връща се от дуел - пак ратай, отвратително е вече, чак такова нарочване на жертви не е имало сякаш преди.
Не в такава степен като Стоян, но и Майора беше нарочен в един момент и мисля имаше серия от две последователни ратайства.

# 57
  • London
  • Мнения: 6 732
Лелел там скандалите му с Нора и Рая бяха епични.

Сега видях промото, пак няма да гледам..... чак се нервирам на това леко Дайче.Stuck Out Tongue Closed Eyes Направо си се предложи на Пешо.

# 58
  • Мнения: 2 592
И аз видях промото. Flushed
Скрит текст:
Като зареваха, та цял понеделник!
Тихо, кротко, неделя вечерта и понеделник.
Реват, реват, реват - хубаво напоиха фермерската земя.
Па изведнъж се сетиха за едни 100 000 лв; пресъхнаха сълзите и усмивката изгря.
Оправи се настроението. Настана време - само за интриги...


Благодаря за темата!

# 59
  • Мнения: 2 658
Ахахахах, Дори, това е право в десятката!🤣🤣🤣

Общи условия

Активация на акаунт