Турски филми и сериали - обща тема за общи приказки (3)

  • 53 380
  • 750
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 27 718
Туба никак не я харесвам.
Щом е искала и липсвало да работи с него се е възползвала от тази възможност.
Сега е по сложно заради пандемията, но се взимат мерки и тестове.
Турските продукции взеха да повтарят екранни партньори къде успешно ,къде йок. Бързо намериха решение ,та се коментира, че може би са преговаряли от преди това.

Кои ми липсват на екран и искам да гледам ? Сонгюл Йоден си я обичам.
Тези, които ми липсват са мойте любимци . Единият вече започна да снима Smile

Допълвам се Киво също го Очаквам.
Вече е попълнен каста. Мерич Арал е в него.

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 23:03 от femmi2

# 376
  • Мнения: 11 343
Какво/кой е "Киво"?

# 377
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 739
Къванч Татлъту. Така му викат.

# 378
  • Мнения: 2 703
На вас кои актьори ви липсват/ мислите, че не са си намерили все още правилния проект.
На мен ми липсва, ама много Кенан Имирзалъолу. Heart В сериал. Вчера някъде прочетох, че турците много са вдигнали летвата с "Езел" и вече толкова години не могат да я надскочат. Така си е! И на въпроса на кой сериал искам продължение, това е "Езел". Финала беше много спорен и двусмислен. Езел умря, но Омер е жив! Страхотен сериал. За Джансу- толкова добре си изигра ролята там, че все още не мога да я понасям, съжалявам за което. Joy  А , що онемяхте?

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 19:40 от pipilota65

# 379
  • Мнения: 7 902
Привет,
Днес доизгледах Марашлъ на бг.
Харесва ми двойката Алина- Бурак, но иначе май нищо интересно.
Разбира се, ще го продължа, за да видя докъде ще я докарат двамата, пък и с бг превод нещата винаги изглеждат по- добре. 😀

За Несли ми е мъчно, защото зная от личен опит какво означава това, но е взела правилното решение и за здравето си, а и за участието си в този сериал.
Няма да давам определения за ДП, защото макар да съм фенка на Несли и Енгин, се отказах да гледам  още в началото.
Сега съм по- скоро любопитна как ще го отиграят със сценария и новата актриса (няма лошо и Туба да е).
Дали може да се подобрят нещата, интересно?! 🤔

След като почти претупах Жестокия Истанбул, се залових с Малките убийства.
Ще го прегледам и него набързо, че да не правя трафик на телевизиите (отдавна телевизорът ми е само монитор към лаптопа) . 😀

Тези дни имам усещането, че отдавна не съм гледала Неверният, а и Алев Алев нещо ми се губи, но то сигурно е от това чакане цяла седмица от епизод до епизод.

# 380
  • Мнения: 880
Единствените, които искам да видя са Serenay Sarikay, Belgim Begum, Ilker, Burcu Ozberk, Burcu Biricik, Aybuke Pusat и Ozge Namal. Може би и малко Yagmur ( от Gunesin Beklerin). Да не забравям и Elif Dogan и Merve Ozbei. На вас кои актьори ви липсват/ мислите, че не са си намерили все още правилния проект.

На места малко си пообъркала имената, но те разбрах. Smile
Серенай и аз искам да я видя в хубав сериал и Берен, след Атийето. Wink Те поне рискуват с по-смели сцени и роли. Wink
Белчим също ми харесва как си подбира ролите. И Озгето харесвам. За Мерве май говориш Болуур, а не Озбей, която е певица. Болуур има и канал в ютуб, както и Аслъ Тандоан, запазих си няколко клипчета да гледам някой път.
Пропуснах днес Невинните. Надявах се да гледам Диваците и Пустота ама ги няма още в сайта. Rolling Eyes

# 381
  • Мнения: 27 718
Аслъ Тандоан и аз бих искала да се завърне. Роди две деца .
Берен Саат само в нет платформи.
На роден екран се съмнявам да се съгласи.

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 22:43 от femmi2

# 382
  • Мнения: 880
Аслъто не може да улучи хубава роля след Dudaktan kalbe. Берен според мен би се съгласила на някой сериал на Ay Yapım. Само Атийето й е извън тв-то. Wink Според мен има шанс пак да ги съберат някой ден с Къванч. Wink

# 383
  • Мнения: 11 343

Къванч Татлъту. Така му викат.

А той знае ли, че му викат така? Хаха... къде е Ъ, къде е И? Май само тук му "викат" така.

Аслъ Тандоан съм я гледал в Капалъчаршъ, Мелодия на сърцето и A.Ş.K.. Малко е мяу-мяу, но... добре играе. Не обичам много лигави актриси.

# 384
  • Мнения: 880
Тук във форума му викат така. И на мен не ми харесва. Joy
Както и на Бергюзар - Берг? Не ми харесват и турците как смесват имената на двойките в сериалите. Пример - ДиджБар. Защо? За какво?
Аслъто ми харесва и във филма Kendime iyi bak.
На мен ми липсва Селин Демиратар. Омъжи се наскоро. В някой сериал се появява надписа Селим Демиратар, май в Невинните или Неверния, оказа се брат й. Работи в екипа на сериала.

# 385
  • Мнения: 28 139
Статистиката за най - обсъждана сериална двойка в социалните мрежи се прави по брой хаштаг с името на двойката. В коментарите няма как да пишат Наре§Гедиз, затова е НарГед.



"Берг" ми харесва сто пъти повече от Аслъ-то, Несли-то, Джансу-то Rolling Eyes А и като пиша всеки ден едно дълго име много пъти, се налага да го съкратя, пести се време. Халит ѝ казва Бергюз.

# 386
  • Мнения: 880
Откъде знаеш? С тях ли живееш? Smile
На мен си ми харесва цялото й име. Звучи много интересно и хубаво.
Иначе не ми е много интересна като актриса.

# 387
  • Мнения: 28 139
И на мен ми харесва цялото ѝ име, а Халит сме го чували в репортажи и реклами като се обръща към нея с "Бергюз".
Тук "Бергюз, капъ" звучи като "Бергю, скъпа" Joy

https://www.youtube.com/watch?v=NMeIXJiywAE

# 388
  • Мнения: 11 343
И на мен ми харесват целите имена. А и колко се съкращава... Къванч е 2 срички, Киво също е 2 срички, не се съкращава кой знае колко при приказване, а за писане ... 2 букви.

Знае ли някой дали има нови проекти на Алпай Кемал Аталан, който играеше главната роля в Генджо (Ангел пазител), добър актьор, ама не от най-известните

# 389
  • Мнения: 28 139
Алпай Кемал Аталан в "Мария и Мустафа".

Общи условия

Активация на акаунт