Турски филми и сериали - обща тема за общи приказки (3)

  • 53 513
  • 750
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 229
Напълно забравих, че на Серенай и предстои филм тази година Bergen: Acıları Kadını.

# 391
  • Мнения: 880
Бергюз не ми харесва ама никак! Бергюзар звучи толкова красиво.
И тая прическа не мисля, че й отива ама може да иска да си почине от дълги коси. Ще си я пусне и тя като Тууба като се завърне с нов сериал. Wink

# 392
  • Мнения: 1 865
Бих искала да видя отново на екран Бегюм Биргьорен, Аслъ Тандоан, Есра Ронабар,Аху Яту, Мине Тугай, Белчим Билгин, Серенай Саръкая, Тувана Тюркай, Гьокче Янардаа, Седа Бакан, Ебру Айкач, Ямур Танръсевсин, Йозгю Намал, Йойкю Карайел, Йозлем Джонкер, Дениз Болъшък, Зейнеп Кьосе, Долунай Сойсерт, Бергюзар Корел, Аслихан Гюрбюз, Едже Услу, Бааде Ишчил, Айча Инджи и Джемре Гюмели.

Аз гледам Мафията не може да управлява света, Вятърничав, Неверният, Пламъци, Имало едно време в Чукурова, Чудото доктор, Основателят Осман, Ямата и Северна звезда. По нашата телевизия гледам Малки убийства, Безмилостен град, Вятърничав, Намери ме, Черна роза и Навсякъде ти.

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 22:01 от mimchyyy9

# 393
  • Мнения: 880
Ойкю е бременна и сега май играе в театъра. Ако е снимала сериал/филм, който да пуснат после може и да я видим.
И Ураз напускал Посланика до 1-2 серии. То направо да го бяха приключили и да бяха почнали нов с Енгин и Туба. Сега ще стане манджа с грозде.
Снимките на Подводна история с Къванч и Озге почвали на 30-ти.
Ертан Сабан и Алпер Салдъран също са в каста. Харесва ми. Simple Smile

# 394
  • Мнения: 7 921
Коя е Озге?
Изпуснала съм важно инфо за Къванч. 😀

Марашлията ще вземе да ми хареса, да можеше да е просто любовна история. 😀 😄

# 395
  • Мнения: 229
Права си Каролина. Щях много повече да се изкефя на нов сериал с Туба и Енгин. Дали не направи грешка Туба?

# 396
  • Мнения: 7 921
Аз се надявам да направят рязък завой в сценария, историята да стане по друга и да се подобрят нещата с ДП.

Марашлъ как е с рейтинга, че много хубаво я носи на ръце ? 😄 😄

# 397
  • Мнения: 167
Марашлъ ми хареса, вадят и много хубав саундтрак и си го слушам. Рейтинга му се качва и е към 7 вече.

# 398
  • София
  • Мнения: 5 334
Учудващо, обаче Марашлъ страшно много ми харесва, а и самата аз не знам защо. Вчера изгледах втори епизод на един дъх.
Направи ми впечатление, че в началото на серията дават набързо най-интересните моменти, които предстоят. Simple Smile
И цялата тая история с “кредитите” и “разпитите” и “историята” на Марашлъ още повече държат интереса.
А и Бурак и Алина ми допадат заедно, определено.

# 399
  • Мнения: 7 921
Тинче, и аз не зная защо ми стана интересен и даже не дочаках бг превода на Марашлъ.

Много  са ми интересни (и съмнителни) и двамата братя на Махур.
И снахата да видим какво ще ни покаже.
И нещо 3 дни му се губят от кОмата- 49 или 46?
А бе, има какво да се очаква.
Този сезон май това се очертава и най- харесваната от мене  двойка.
Разчитах на Керем и Ханде, но не съм удовлетворена. 😀

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 20:14 от pepel_ot_rozi

# 400
# 401
  • Мнения: 229
И аз съм като вас относно Marasli момичета, но не разбрах защо накрая на епизода Джемал каза, че някой от семейството се опитва да убие Махур.

PS. Има два трейлър за трети еп.

# 402
  • Мнения: 167
И аз съм като вас относно Marasli момичета, но не разбрах защо накрая на епизода Джемал каза, че някой от семейството се опитва да убие Махур.

PS. Има два трейлър за трети еп.
Защото Саваш спомена за това, че Джелял е бил на мисии в Афганистан и прочее , а той го каза само пред семейството на Махур.

# 403
  • Мнения: 27 992

Sunglasses

  В момента си гледам   от новите сриали по нашите тв . Не всички .
 Надявам се да стартира Йешилчама напролет по блу тв. Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 20:34 от femmi2

# 404
  • Мнения: 11 619
Това Maraşlı докато го пуснат по българска телевизия, ще минат няколко години Grinning

Общи условия

Активация на акаунт