Турски филми и сериали - обща тема за общи приказки (3)

  • 53 492
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 901
Сърната мисля, че я гледах в La casa de las flores. Привиждаше се на едно момче, но пак не съм сигурна, може и друг сериал/филм да е било. Имаше си някакъв символ.
На мен пък Диджле ми харесва с Баръш. Той по всякакъв начин й показва, че иска да е с нея. Само трябва и тя малко да повярва в него и в себе си, а за това за кой ще работи мисля, че ще се върне при Ферис. Просто тоя новия само се опитва да подлъже всеки, но няма да му се получи.

# 76
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
И на мен Баръш ми се вижда по-вероятният избор. С Емир няма тръпка. Той е правилният избор, да. Ама сърцето рядко избира правилните решения. Надявам се любовта да направи Баръш по-осъзнат и не толкова първосигнален.

Дари, много интересен ми беше твоят коментар. Наистина, точно такава студена и безцеремонна изглежда Ферис. Но може би професията ги прави такива. На мен ми се струва, че тя обича Диджле и я оценява, просто не иска да се показва "слаба", някакси сякаш възпитава Диджле за трудностите на професиято и затова се държи сурово. Така го усещам, ама може и да е защото така ми се иска.Simple Smile
И за Емир и за Баръш си права, но на мен ми се струва, че колкото и да е добър, грижовен и всеотдаен Емир, Диджле не изпитва любов към него, просто се радва на приятелството му.

Ще видим. На мен ми е интересно как ще се развият нещата.

# 77
  • Мнения: 901
Ферис си харесва Диджлето, защото я слуша, не й противоречи и й върши работа, но ако я задмине не знам как ще стоят нещата. Не са имали равен старт, с Кърач донякъде са приятели, но с това юркане на Диджлето не знам би ли я възприела някога за мениджър.
Иначе Ферис ми харесва силна, амбициозна, оправна.

# 78
  • Мнения: 27 940

Ирем Хелваджиоглу в Катар .  Екипа на сериала  снима там  заедно с Йозджан Дениз.

# 79
  • Мнения: 901
От Катар ли ще бяга този път? Smile

# 80
  • Мнения: 27 940
Премиерата на Дълго те чаках декември по стар тв .

Последна редакция: чт, 03 дек 2020, 20:47 от femmi2

# 81
  • Мнения: 4 195
Здравейте момичета, за мен най-добрия сериал си остава Завръщане, но от скоро гледам сериала Черна птица. Сериалът ме грабна още от самото начало освен с историята в него и с актьора играещ Кузгин. Има някаква особена харизма и загадъчност в погледа и усмивката му. Това е Баръш Ардуч, за който намерих подробна информация в http://turskiseriali.com/ Някой може ли да ми препоръча друг сериал с негово участие. Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 27 940
Любов под Наем е с Баръш Ардуч.
Това съм гледала с него.
 Беше и гост звезда в Чукур ,а визията му е различна там.
Сега се сетих Време за Щастие филма заедно с Елчин Сангу ,тук ги събират повторно след Дефом. Май е дошло време да изгледам филма ,че отдавна съм го набелязала. Чета ,че не е с някъв небивал успех , след Кирилика.

Тинеее Hugнося ти хабер .
Почти сигурно е че ЧУ е подписал с Ес Филмс и продукцията ще се излъчва по цифровата Блу тв. Не е лоша тв с нормално времетраене . Там дават и дизито с Бурак Дениз и Дилян Чичек.
Доста фалят режисьора с който Ча ще работи Чагръ Ярмак  ,ако изписвам правилно името. Няма да е екшън ,а така исках . Нищо де ,търси различното.

# 83
  • Мнения: 901
Много грешно пишеш, но ти разбирам. Ако се стараеш малко ще е по-добре. Иначе този уикенд Блу ТВ ще е с безплатен достъп, но ние от тук дали ще можем да гледаме нещо ще видим.
Режисьора Чаан Ърмак е добър, да.
Аз гледах филма с Елка и Баро, не беше кой знае какво. По биваше филма с Мурат Боз, Ясемин Алън и Ирем Сак - Dönerse senindir. Wink

# 84
  • Мнения: 4
Здравейте момичета, за мен най-добрия сериал си остава Завръщане, но от скоро гледам сериала Черна птица. Сериалът ме грабна още от самото начало освен с историята в него и с актьора играещ Кузгин. Има някаква особена харизма и загадъчност в погледа и усмивката му. Това е Баръш Ардуч, за който намерих подробна информация в http://turskiseriali.com/ Някой може ли да ми препоръча друг сериал с негово участие. Heart Eyes

И аз мисля така, Завръщане беше наистина много интересен и държеше вниманието ми през по-голямата част от сериите, въпреки че изобщо не бяха малко на брой. Сега също гледам Черна птица и ми харесва много, Баръш Ардуч и Буржу Бириджик си подхождат според мен, но не са сладникава двойка. Харесват ми и образите, които превъплъщават. Остават ми 4 серии от първия сезон, но доколкото разбрах вторя не е бил толкова интересен и рейтингът му е бил нисък. Това е и причината да е само 5 епизода. Надявам се да не ми доскучае.

# 85
  • Мнения: 229
Много грешно пишеш, но ти разбирам. Ако се стараеш малко ще е по-добре. Иначе този уикенд Блу ТВ ще е с безплатен достъп, но ние от тук дали ще можем да гледаме нещо ще видим.
Режисьора Чаан Ърмак е добър, да.
Аз гледах филма с Елка и Баро, не беше кой знае какво. По биваше филма с Мурат Боз, Ясемин Алън и Ирем Сак - Dönerse senindir. Wink
И на мен ми хар този с Мурат Боз. А за кой филм говориш с Елка и Баро ( не се сещам за актьорите).

# 86
  • Мнения: 7 917
Емили, отговарям вместо Кари- Време за щастие.
Има го на бг, става за разтоварване, но мисля, че феновете им очакваха повече. 😀

# 87
  • Мнения: 901
Не знам какво са очаквали освен да ги видят заедно. Joy
То стана като оная сцена в Мениджърите, дето предлагаха тъп сценарий за филм с участието на Берен и Баръш. Ами всеки път не се получава.

# 88
  • Мнения: 27 940

 Постер на новият сериал Скорпион по стар тв .
Някой зне ли повече инфо  за него ?

 Каро , ако знеш повече за Блу тв  ще съм благодарна  да споделиш .
 Извън Турция колко е популярна, нали е без Цензура .  Това,  което разбрах е че не  пускат като Нетфликс епизодите накуп .
 
 Официално Ес филмс потвърдиха новината .
 Ще се разказва за киното от 60 - те години .  По предварителна информация сценарият на първи сезон е готов и се пише , за втори сезон .
Цитат
Официально от продюсерской компании Es Film: Чагатай Улусой - герой сериалаYeşilçam Сериал выйдет на BluTV.

Последна редакция: пт, 04 дек 2020, 19:16 от femmi2

# 89
  • Мнения: 5 923

 Постер на новият сериал Скорпион по стар тв .
Някой зне ли повече инфо  за него ?

 Каро , ако знеш повече за Блу тв  ще съм благодарна  да споделиш .
 Извън Турция колко е популярна, нали е без Цензура .  Това,  което разбрах е че не  пускат като Нетфликс епизодите накуп .
 
 Официално Ес филмс потвърдиха новината .
 Ще се разказва за киното от 60 - те години .  По предварителна информация сценарият на първи сезон е готов и се пише , за втори сезон .
Цитат
Официально от продюсерской компании Es Film: Чагатай Улусой - герой сериалаYeşilçam Сериал выйдет на BluTV.

Ще играе ретро-актьор. Мисля че ще му отива.

Общи условия

Активация на акаунт