Турски филми и сериали - обща тема за общи приказки (3)

  • 53 060
  • 750
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 880
За пари. Simple Smile Шуки ли е добър актьор? Много си повярва и той.

# 466
  • София
  • Мнения: 5 334
Изгледах и аз снощи трети епизод на Maraşlı - ми, много ми харесва. Revolving Hearts Алина, в комбинация с Бурак, и в някаква по-сериозна, но не сълзлива роля, е много-много добре даже.

Имам някои теории аз за Maraşlı и целия сюжет, ама слагам в спойлер, ако някой още не е гледал епизодите:
Скрит текст:
Според мен никой от семейството на Махур не е срещу нея, нито иска да я убива, нито пък е партия със Саваш. Цялата работа тръгна от това, че Джелял видя онзи знак на самолетната компания на бащата на Махур, който припозна с тези, стреляли в онзи ден и по дъщеря му. И затова всъщност той се внедрява в това семейство, и цялото е една огромна постановка, за да се внедри в семейството и да разкрие истината. Затова са и тези разпити и подготовки, които един вид го тренират за това, което предстои, какво да прави, как да реагира.
А Махур е най-лесната "жертва" от семейството - живяла в Америка дълго време, напълно откъсната от далаверите на баща си и братята си, и уязвима на пръв поглед, обаче всъщност огън. Буквално ѝ трябва малко, за да подпали - и Джелял вече запали фитила на съмнението, добре си играе и козовете. Това с обаждането по телефона беше абсолютно нарочно - излезе рязко от къщичката по време на разговора им, знаеше, че тя ще го види... Просто целеше тя да се обади на баща си, за да може той да изиграе плана и със Саваш - за да я убеди, че наистина някой от семейството ѝ желае смъртта ѝ.
Мога още да си разсъждавам, де, ама нека спра... Grinning


Останаха ми три сериала - Mucize Doktor, Alev Alev, и Maraşlı. И, за разсейка, гледам Emanet, защото там е такава романтика, че просто понякога имам нужда да ми стане миличко и сладичко... Grinning А ГГ са невероятно красиви и харизматични. Two Hearts "Невинните", "Вратата", и "Червената стая" ги гледам по фрагмани и понякога по диагонал, да видя докъде са я добутали. Son Yaz също е симпатичен, главно заради каста, ама там само някои откъси гледам от сериите, не може да ме грабне, а и имам чувството, че скоро ще го спрат, заради нисък рейтинг.
Чакам от днес Айбюке в "50 кв.м.". Purple Heart

# 467
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Серхат Теоман за пръв път ми е симпатичен и то точно с "Ферис". За мен много си пасват двамата.
Тинче, заинтригува ме с тия красиви имилички ГГ в Еманет. Кои са?

Аз гледах снощи Лявата страна, хареса ми, ще разделят влюбените и ще стане по-интересно. А и бъркотиите от миналото почнаха да изплуват.
Бе не е кой знае какво, ама става за гледане. Поне няма много големи драми.

# 468
  • Мнения: 880
И на мен така. И аз за пръв път го харесах.
Вчера в Невинните Наджито имаше хубави сцени. Май май няма да има хепи енд за Сафийето. Гюлбенчето ми харесва, че й дойде малко акъла и може да стане работата с Есат. Wink

# 469
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Последно лято - мафиотският момент ми е досаден. Иначе ми харесват взаимоотношенията между персонажите и чакам да видя любовта как ще се развие.Simple Smile
Алперенчо малко натежал ми се види и ми е малко смешен с тези наредени над челото "керемидки", ама е готин, харесвам го аз. Обаче Фунда Ереит е любимката ми в този сериал! Много хубава жена! Гледала съм я сякаш някъде преди, дали не беше в онзи тъп сериал на Мурат и М. Узерли? Но тук е страхотна, женствена, красива.
Хафсанурчето ми е много миличка и сладка, а този, синеокият, го бях забравила, мнооого отдавна съм го гледала някъде и с радост установих, че годините хич не са му повлияли зле, даже напротив, по-интересен изглежда сега с тази артистична външност. Синан Тузджу ли се казваше? Не ми се търси сега..

Мениджърите вкараха неочакван съспенс (тъй както си вървеше спокойничко сериалът) с качулатия, който иска да убие Баръш. Ама защо, никак не мога да отгатна. Ще видим.

Не че няма какво да се гледа, но не мога да намеря за себе си хубав, силен сериал, който да ме залепи за екрана и да го чакам с нетърпение.

# 470
  • Мнения: 28 072
Светле, да, Фунда участва в "Кралица на нощта", но и в "Карадайъ" и "Bir başkadır".

# 471
  • Мнения: 229
Също така и в Poyraz Karayel и Hakan Muhaviz (Netflix).

# 472
  • София
  • Мнения: 5 334
Серхат Теоман за пръв път ми е симпатичен и то точно с "Ферис". За мен много си пасват двамата.
Тинче, заинтригува ме с тия красиви имилички ГГ в Еманет. Кои са?

Аз гледах снощи Лявата страна, хареса ми, ще разделят влюбените и ще стане по-интересно. А и бъркотиите от миналото почнаха да изплуват.
Бе не е кой знае какво, ама става за гледане. Поне няма много големи драми.
Съгласна за Серхат Теоман - страшно много ми допадат Серкан и Ферис. Sweat Smile И абсолютно, за първи път ми харесва той и не ми стои на екран като дървен модел. Grinning


Иначе аз лично намирам ГГ в Emanet за много красиви, Светле, не толкова тях самите "сладички" и "милички" (освен нея, може би, ама тя е значително по-малка от него, затова Grinning). Обаче самият сюжет, от откровено психо се превърна в доста "сладичък" и "романтичен". Grinning
Ето ги:
Скрит текст:



Но той какви емоции изразява само с поглед! Има сцени без никакви реплики, абсолютно всичко можеш да разбереш само от очите му, страхотен е. Relaxed

# 473
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Лу, Емили, благодаря ви, момичета. Не съм гледала нито един от 4-те сериала, които посочвате.

Тинче, и на теб благодаря, скъпа. Симпатяги изглеждат ГГ, не съм поглеждала този сериал.

Видях, че почва сериалът с Енгин Йозтюрк и съм озадачена - сега в два сериала ли ще играе? Защото не виждам да приключва другата му роля в Домът.

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 16:14 от Светълчо

# 474
  • Мнения: 28 072
Светле, "50 м2" е на Нетфликс. Днес показаха първи сезон, снимаха го преди една година. Тук са сериите с рус. суб.

https://turkru.tv/50-kvadratnyh-metrov/

# 475
  • Мнения: 880
Почнах аз квадратните метра ама нещо не ми хареса. На втора серия съм и май ще спирам до тук. От време на време пускат по някоя шегичка, иначе е тъпичко.
Фунда я знам и от Uçurum. Има нещо в нея, което не ми допада, не знам, иначе в Bir Başkadır я харесах.

# 476
  • Мнения: 142
Здравейте, аз понеже Ви следя от време на време, да се включа за моята лява страна, епизода беше... Бум.., не гледам чак толкова сериали повечето са ми ма фрагмани не мога да ги издържа... 😤
Мислите ли да гледате филма с Йозджан 1 фрагман не беше лош ама се чудя аз така и на Истамбулска невеста се чудех и 1 сезон си изревах очите... 2 3 ми бяха малко тегави де ма както и да е:)

# 477
  • Мнения: 880
Аз не съм го гледала в сериал и мисля тук да го видя как е. Simple Smile
Неверния пак с хубава серия. Почна да ми става жал за Дерин... Усеща се тя, че нещо не е наред ама си трае.

# 478
  • Мнения: 229
А за тези, които гледаха 9-ти епизод на Sol yanim той изнасили ли я накрая или на мен така ми се стори? В шок съм просто в момента.

# 479
  • Мнения: 142
Аз мисля, че тя беше с него по собствено желание и след това сигурно или я е обидил, или просто си е тръгнал, чак да я изнасили не мисля да са толкова тегави, на мен ми се въртеше в главата, чв Селим и Бурак са се хванали на бас тя да се влюби в него, той да преспи с нея и така стигнахме, самите сцени не показват изнасиливане, а и няма как накрая Селим сам си бив главата и се ненавижда сам, защото си е тръгнал пъл знам ли Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт