Орбит диня?

  • 5 605
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 441
Аз сега се чудя...дали да се пробвам да осъдя Нестле, за дето ми продават десерт наречен "LION"...пък няма вкус на лъв.
С Kit-kat същата история...не само че няма вкус на котка, ами дори козина няма!!!

Безобразие!
Не мисля, че случая е аналогичен.

Аз също смятам, че описанието на дъвките и рекламата е подвеждаща - в случая е на пъпеш вместо диня, но я си представете, че беше на чесън например... Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 210
Аз сега се чудя...дали да се пробвам да осъдя Нестле, за дето ми продават десерт наречен "LION"...пък няма вкус на лъв.
С Kit-kat същата история...не само че няма вкус на котка, ами дори козина няма!!!

Безобразие!

Според мен едното няма общо с другото.

Хайде сега вафлите да имат вкус на дърво или камъни защото се казват Мура, Морени, Боровец.

Орбит мента обаче си има вкус на мента. Орбит портокал си има вкус на портокал. Малко е спорен Orbit Cherrymint, защото се чудиш дали е кисела череша или вишна - ама разликата не е толкова фрапираща.

Пък и аз не искам да ги съдя, най-малкото което може да стане е да спрат рекламата. Ама тя рано или късно ще спре, защото бюджетът й ще е изчерпан.  Joy

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не можеш да осъдиш някой за това, че не е докарал вкуса на диня според няколко човека.
Аз ги ядох тия дъвки и въобще не ми направиха възмутително впечатление.

Смятам, че портокала (във вид на дувки, фанти и подобни) е толкова далеч от вкуса на истинския портокал колкото и това, което коментирате.

# 19
  • Мнения: 107
zнаех си 4е е пъпе6 Peace

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
Като бях малка всичко имаше вкус на пъпеш. От сладоледа до дъвките. А объркването с Орбита е понеже пъпеш е само "melon".

Реза, да не говорим за ягодата, та ягодите почти нямат вкус? Тоя сладникавия как го докарват по соковете?

# 21
  • Мнения: 6 910
Според мен пък са си просто сладки и изобщо не ги оприличавам нито на диня, нито на пъпеш, нито на нещо друго. То и няма как иначе, не смятам, че дъвка може да има вкус като истинска диня.

# 22
  • Мнения: 488
Благодаря, явно не съм луда! Успокоих се, от една седмица я дъвча тая дъвка и си е пъпеш, и туй то... ама никой не ми вярва!

# 23
  • Мнения: 1 072
Дъщеря ми ми каза, че имат вкус на пъпеш. Тя не е икономически заинтересована и й вярвам. А колкото до динята. Зрелите дини имат аромат, който не можеш да сбъркаш.

Anichka, поздравявам те. Гадно е като те правят на луд и то буквално за 10 стотинки. 

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
С извинение, но в момента тя се прави на луда за буквално десет стотинки.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 105
С извинение, но в момента тя се прави на луда за буквално десет стотинки.

Хахаха Joy верно е. Според мен е тъпо, има къде - къде по-важни неща!

Ми смешно е, ебати!

# 26
  • Мнения: 1 858
Според мен също е с вкус на пъпеш.

# 27
  • Мнения: 1 072
Извинете , но мисля, че лъжата е еднакво неправилна във всички случай, когато лъжещият цели лично облагодетелстване. Една реклама в праймтайма на ТV-тата, означава, че те очакват приходи от този продукт много над 10 ст. Компанията е голяма. Могат да си позволят честност към потребителите. Да пуснат продукт Орбит Пъпеш.

И изобщо не мисля, че се прави на луда като им е посочила, че не желае да я правят на луда.

Аз какво да ви кажа тогава за спиралата на  Loreal - Wolume Shocking. И аз се прекарах да си я купя заради една откровенна лъжа в рекламата. Аз пък мразя да ме лъжат.

# 28
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз пък мразя да ме лъжат.

Ами..спри да гледаш реклами просто...
Или трябва да съдиш ВСИЧКИ наред....

# 29
  • Мнения: 3 271
С извинение, но в момента тя се прави на луда за буквално десет стотинки.

Хахаха Joy верно е. Според мен е тъпо, има къде - къде по-важни неща!

Ми смешно е, ебати!

А? И мислите, че е добра идея откровено да те лъжат? Аз пък я поздравявам. Може да е дреболия, но е важен принципа, а не 10-те стотинки. Ужасно ми е писнало всички компании да ни правят на идиоти с какви ли не реклами, игри и щуротии, които просто не са истински.
Аничка, действай, само не забравяй да ни уведомиш за отговора, ако има такъв   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт