Любов от различни култури

  • 16 472
  • 456
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 6 993
Всяко изречение в този текст будеше изумление в мен. Накрая съвсем ме довърши таз, дето го видяла по телевизора и се влюбила.

# 421
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
Всяко изречение в този текст будеше изумление в мен. Накрая съвсем ме довърши таз, дето го видяла по телевизора и се влюбила.
Аз тоя с рядката брадица няма да го погледна втори път. Този е голям смотаняк, не вярвам някоя да се влюби по външния му вид. Тук нещо не е така както го представят.

# 422
  • Мнения: X
Ми...може пък да са се влюбили във вътрешната му красота.

# 423
  • София
  • Мнения: 19 253
Гледай сега, какво прави тоя "симпатяга"! А е източно-православен. Joy
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6371295/Russian-three-w … th-annoy-him.html
Обаче си има изисквания човекът: Трябва да са "високи, слаби и привлекателни". Ако не слушат и го отегчават - банва ги без секс за месец! JoyJoyJoy
Че какво толкова? Има кандидатки, значи предлага нещо, за което има търсене. Ето, мюсюлманката е предпочела него пред някой от своите, където пак щяха да са няколко жени.
В СО е пълно с не по-малко претенциозни жени, обаче не им се възмущавате.
Това семейство определено не ги слушат главите, но казано честно, притежанието на собствен, неделим мъж НА ВСЯКА ЦЕНА е донякъде overrated.

# 424
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
Cuckoo, тоя е откровено грозен, ти как си представяш някоя да се влюби в него от телевизора? С тоя невероятен външен вид?

# 425
  • София
  • Мнения: 19 253
Cuckoo, тоя е откровено грозен, ти как си представяш някоя да се влюби в него от телевизора? С тоя невероятен външен вид?
Е, то не може да се вярва на всякакви идиоти, но всъщност брадата го загрозява. Без нея и с малко стилистични промени ще стане не по-лош от много други.
Бил Гейтс голям красавец ли е бил на тези години?

# 426
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
В Бил Гейтс по телевизора не се влюбват заради невероятния вид, а заради пари.

# 427
  • София
  • Мнения: 19 253
Аха, ти имаш предвид това за влюбването по тв? На всичките им хлопа по някоя дъска, това е очевадно.
Обаче не се знае какво са видели в живота си жените, та са избрали този ненагледния. Например - несподелян с друга мъж, който пие и бие, ако не правят всекдневно секс. Така поне имат график
Впрочем, има си мъже, които въртят 2-3 жени тайно, тук поне баджаначките са наясно и не са против.

Последна редакция: пт, 04 дек 2020, 12:31 от Cuckoo

# 428
  • Мнения: 9 365
Представих си, колко пари има, като живее в 3-стаен апартамент с 3 жени и 9 деца. Забележете: Той има отделна стая, значи едната му жена с 6 деца спи в една стая, втората с 3 в друга и третата в хола, примерно. Да, картинка на мир и радост. И как точно се изхранват 9 деца в Лондон или Владимир, не разбрах сега, къде живее?

# 429
  • Paris, France
  • Мнения: 14 035
Представих си, колко пари има, като живее в 3-стаен апартамент с 3 жени и 9 деца. Забележете: Той има отделна стая, значи едната му жена с 6 деца спи в една стая, втората с 3 в друга и третата в хола, примерно. Да, картинка на мир и радост. И как точно се изхранват 9 деца в Лондон или Владимир, не разбрах сега, къде живее?

В Лондон е доста по-лесно,защото има социални помощи и настаняване според нуждите. В Лондон всяка жена може да си живее в отделна къща с няколко спални и даже да не работи.

Не знам на колко години са жените му, но ако са по-млади от него изглеждат откровено стари и грозни, особено едната, с откритото лице и бозавата коса.

# 430
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
Невена - той все едно много хубав. Полуплешив, рядка брадица, в лицето грозен, нисък.

# 431
  • Мнения: 3 589
Аз чакам религия, която да наложи мъжките хареми и да се присъединя. Дано е по-скоро, че биологичният часовник силно ме притиска.😀

# 432
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
Аз чакам религия, която да наложи мъжките хареми и да се присъединя. Дано е по-скоро, че биологичният часовник силно ме притиска.😀
Тибет е твоето място. Там полиандрията е приета.

# 433
  • Мнения: 3 589
Тибееет? 😮😮😮😮
Ама ония са ужасни...мъжете🤮

# 434
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Аз чакам религия, която да наложи мъжките хареми и да се присъединя. Дано е по-скоро, че биологичният часовник силно ме притиска.😀
Тибет е твоето място. Там полиандрията е приета.

Като каза полиандрия...
Имам двама познати, братя са. Стари ергени останаха. От няколко години обаче двамата живеят с една жена. Много интересно е при тях...  Прибирал се отнякъде единият и гледа някаква жена стои с две чанти на автогарата и плаче. От приказка на приказка, оказало се, че мъжът и я понабил и я изгонил. И тя, стои с две чанти и се чуди какво да прави. Почесъл се нашият и взел, че я поканил да преспи в тях. Хапнали тримата, сложили я в отделна стая, постлали ѝ. Всичко точно и културно, без неприлични предложения и без да възползват от нея. Станали на сутринта, жената поошетала, закуска направила... Ама няма къде да отиде. Поканили я да остане за няколко дни. Голяма къща, празна. Стаи да искаш. Взела, че останала. Минали още няколко дни, пък и казали да остане колкото иска. Проблеми няма. Жената шета из къщи, те двамата на работа. Наготви им по някоя манджа, опере ги, закърпи им някой чорап...И те доволни и тя доволна. И така, полека лека си заживели тримата. Двама братя стари ергени и тази женица. И те двамата, на ръце я носят. За няколко месеца ги вкарала в пътя. Къщата блести, всичко изметено, лъснато и ремонтирано. Нова баня, нова кухня, нови уреди. Семейство от трима души.
По някое време се появил мъжът ѝ, тоя дето я изгонил. Не знам, как я намерил, но дошъл да я търси. Братятa взели, че го набили и го пратили да си ходи. Жената имала големи деца и те дошли да я видят. Ама тя не иска да си ходи. Останала си там. И си живеят тримата...
Питам го единият, дали има и от онази работа. Сещате се... Тъй де, секс. Казва, че има. Обаче с една подробност. Всеки си има стая. С кого ще си легне булката, тя си преценява. Може при единия, може при другия. Може и сама да си е в нейната стая. Тя каквото каже, това. Няма ревност, няма драма. И двамата братя стари ергени стоят мирно и я гледат в очите. Много ми е интересно да ги слушам... Живеят в едно село наблизо. Абе, книга може да се напише за това...           Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт