Любов от различни култури

  • 16 444
  • 456
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 325
Историята за бабата и двамата стари ергени е много ведра, и тримата са печеливши. Какво по-хубаво Simple Smile
А защо не, няма какво да губят. Ако го правеха за удоволствие е едно, а те от отчаяние са се намерили. Не бих хвърлила камък по никого в случая.

# 451
  • Мнения: 2 925

Ravenna - Ти си виновна! Не можа ли да довлечеш някой по-готин многоженец!

Е, аз боравя в случая с официална информация, че в друг форум все ме обвиняваха, че лъжа.
(Как пък поне един не се усъмни, че може и да казвам истината! Както и да е!..)
Все пак 3 са му се вързали. Значи има някакви качества човекът. Blush

# 452
  • Мнения: 502
Много ведра стана темата Simple Smile по-добре лафове за секс отколкото за религия Imp

Булята с двамата братя-баджанаци изби рибата. Уфатна жена, ей, и къща върти и два коча.

Един арабул навремето в Студентски се хвалеше, че оправял майка и дъщеря едновременно. Стана ми гнусно и не го слушах повече, идваше ми да го фрасна. Не мога да повярвам, че има толкова пропаднали жени, с изключение на етноса, където клецането всеки с всеки си е в реда на нещата.

Най-ме кефи тоя лаф:
Ех, Айше, Айше, какво нещо е живота, първо с тебе си бехме брат и сестра, после си станахме мъж и жена, а сега си ми тъща Grin

# 453
  • Мнения: 9 342
Някой по-напред беше писал за полиандрията в Тибет. И в Непал я има. При това една жена я омъжват за всичките братя от едно семейство. Жената обаче не избира, а родителите й. Целта е малкото обработваема земя да не се раздробява и всичко си остава в семейството. Децата май са общи.

# 454
  • Мнения: 2 039
Доколкото съм чувала това е практика и в някои албански общности.
Всички живеят заедно и вечерта,който си остави чехлите пред спалнята на булката,негова е.

# 455
  • Мнения: 496
Звучи като сценарий за филм, ама явно може. Пък и в крайна сметка аз го одобрявам - щом и 3мата са ок с това. Аз съм имала само сексуална връзка - ми въобще не ми пука с кого още си ляга Драганчо - ако ще с още 20 мацки да се занимава. Идва, правим каквото правим и си ходи - не ми е нужен за повече. Аз пък знам за обратната конфигурация - мъжът живее с две жени. Лошото е, че и от двете има деца (малки) и те според мен са объркани, а и втората знам, че не е доволна от ситуацията, ама седи, щото обичала мъжа и не можела без него.
Но в горенаписаното деца няма, големите индивиди са самостоятелни,  съквартиранти, всеки си има изгода за себе си, явно и секс си получават, не виждам лошо.  Кофти е, ако има намесени чувства и някой не е удовлетворен. Щом на всеки му харесва, не виждам проблем.

На един мой познат пък, доведеният му брат живее в Куба. Там се оженил, направили си дете с жена му, след което той направил дете на съседката, и моят познат през смях казва, че си ги гледат общо, твърди, че нямало проблеми. Не знам, разбира се, дали наистина няма 😁

# 456
  • Мнения: 18 524
В Куба има бедни жени, които предлагат дъщерите си за пари. Никаква романтика не виждам в тази държава Sad

Общи условия

Активация на акаунт