Откраднат живот: Антитела тема 105 🎬

  • 26 048
  • 720
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 9 558
Страшна боза беше днешният епизод, страшна. И мойте хора точно днес решиха да ми правят компания и да гледат с мен. Е добре се посмяха на мой гръб, а щерката заяви че смятала, че имам по добър вкус за.филми.

Преди няколко дни писах, че тотално омазаха образа на ХХ, но с днешния епизод го довършиха. Признавам, че ми беше по-симпатичен докато беше гадно лекенце, отколкото сега.
Кая си е голяма бяла птица. Много неадекватна.
Стана ми мъчно единствено за Алекс. Беше използван по най-грозния начин. За разлика от ХХ, който беше комичен и напълно неадекватен на това, което гледахме до вчера, Василев ме трогна, когато вървеше сам по улицата.

Нора играе някаква игра, но не мога да схвана каква.

# 76
  • Мнения: 5 846
Алекс е влюбен в тая голяма бяла гъска. 😁
И на мен ми стана жал за Алекс, а за Хаджидрисков можем да се сърдим само на този, който е решил да прави Буков Брад Пит с Откраднат живот 😁

# 77
  • Мнения: 9 074
Всички имаме различни виждания за нещата. Аз се разчувствах, загубила съм и двамата си родители и такива сцени винаги ме вълнуват.
И ми бяха сладки, че се сдобриха хлапетата, любов да има.
Но когато видях Алекс ми домъчня пък и за него, все попада на неподходящи жени.
И за Ненева ми е мъчно, искам да разобличи Васьо.
Нора освен да ме дразни нищо друго не прави. Смятам, че всичките ѝ действия с Фотев са вик за внимание от страна на Борис. Когато влезе в колата смени плочата.

# 78
  • София
  • Мнения: 2 319
Точно за Джекил и Хайд се сетих 😂.
А за Кая - най-най-голямата бяла  птица.
Само Петльо ми харесаха днес 😜
Нора играе театър, но не знам пред кого и защо. Кога ще разкрият с какво от миналото се бори?
Роси, съчувствам ти! 😂

# 79
  • Мнения: 1 223
То е ясно, че Нора иска вниманието на Боби. Някой има ли предположение, защо Борис я бутна/дръпна ядосан в промото?
Много се радвам за Кая и Владо. Но докато тя не му каже, че е спала с Алекс не мисля, че щастието им ще е пълноценно.

# 80
  • Мнения: 9 486
“Ние се обичаме” е вица на сезона.
Чак и на мен ми става дразнеща Нора. Въобще не виждам какви игри и театри играе, освен да дразни Борис като Фотев я мачка и унижава.
Много зле скалъпена история.

# 81
  • Мнения: 12 406
Амбър, сама по себе си историята на Владко е тъжна, но:
Той премина всякакви граници на обиди и грозно отношение и втора точка -човек който е израснал без любов и си мисли, че баща му го е изоставил и той не струва и прочее неща, няма как ей така изведнъж да ги осъзнае от днес за утре . Поради което всичко се показа леко неадекватно. Днес съм говедо, утре знам, че всички проблеми идват щото не са ме гушкали като малък, но светлината ме озари и вече съм добър.

# 82
  • Мнения: 4 075
Много се радвам за Кая и Владо. Но докато тя не му каже, че е спала с Алекс не мисля, че щастието им ще е пълноценно.
О, със сигурност ще се разбере, няма начин. Ще има малко драма, ще се обяснят в любов и ще се разберат.

Въобще не виждам какви игри и театри играе, освен да дразни Борис като Фотев я мачка и унижава.
Много зле скалъпена история.
Нора е насила с Фотев и за мен тя каза тези неща на Борис, защото се страхува за живота му, опитва се да го предпази. Затова прави опити да го отблъсне от себе си, по този начин и от Фотев. Всичко е от страх.

# 83
  • Мнения: 2 992
Кая сега ще се утеши другаде, но следващия сезон пак ще му прости и ще го заобича.
печатна грешка: сезон да се чете епизод Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 9 486
Добре, Доне, съгласна съм страх, ама от къв зор се набута там?!
Имам предвид още в началото - вечеринки, подаръци, апартаменти... въобще не разбирам каква ѝ беше идеята да се забърква с него и категорично не вярвам, че наистина беше хлътнала.

# 85
  • Мнения: 5 846
Две серии мъжът на Драга се играе от статист, но в третата "маските падат" и черпя, който ми каже къде съм го гледала този🙄

# 86
  • Мнения: 4 075
Ванилия....не знам. Уф, малко ми е трудно да защитавам персонаж, който не ми е на сърце Joy

Може би й е бил интересен в началото, имала е респект към него в положителен смисъл. Той се държеше добре, галантен, обноски ала бала, а и малко на инат, след като никой от другите не й каза, защо са против него. Осъзна се след шамара. Хлътване - не мисля, по-скоро любопитство, което я завлече в бездна, без да се усети.

Макар че аз в началото на сезона казах, че не разбирам как може Нора да не е чувала за най-големия мафиот в държавата едва ли не.

Абе много са ....... жените в тоя сериал ахахаххах

# 87
  • София
  • Мнения: 9 558
Грам съмнение нямам, че Кая ще е с ХХ (логично би било да остане сама и да се съберат в следващия сезон, но едва ли), може и за това да ме дразни този плиткоумен начин, по който отново ги събраха. Защо не им измислиха някаква история, вместо да правят миш маш между историите на Алекс, Банков, Зорница, Марио и Тони. Днес дори и думите на ХХ бяха същите както на Марио към Зорница, когато Банков се върна.
Не ми харесва и това самоцелно лашкане на образите - един ден ХХ се държи като истински за*ник, на другия е жертва и ранима душа. Кая до вчера беше вярна, имаше принципи, а сега  уж обича Владко и иска да е с него, но при първия трус тича да се утешава с Алекс. Оставам с усещането, че сценаристите се чудят какво да им измислят и действат на принципа както дойде.

Поведението на Нара ми е непонятно и се надявам да има скрит замисъл, който ще разберем до края на сезона. За сега приемам, че се поласка от вниманието на Фотев, почувства се желана и специална, а когато картите паднаха и разбра що за човек е, вече беше късно.

# 88
  • София
  • Мнения: 4 429
_


(26.11.2020)  Сезон 10 Епизод 35



Скрит текст:




   и още
на МОБИЛНИТЕ, тези ЛИНКОВЕ се отварят без всякакви добавки,
   но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА

    трябва  да се инсталира разширението

   



  В спойлера е показано, как се отварят тези линкове.

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 23:14 от Mari_Mar

# 89
  • София
  • Мнения: 9 558
Според вас кой актьор играеше алкохолика? На мен ми заприлича на Стойко Пеев.

Общи условия

Активация на акаунт