Споделяй обичта си всеки ден! Не само на Коледа

  • 14 159
  • 842
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 34
Бях с близките си през трудните моменти на пандемия.

# 256
  • Мнения: 629
През цялото време им помагам, подкрепям и те знаят, че могат да разчитат на мен. Брат ми претърпя операция, така че главно на него помагах с покупки, готвене, чистене и т.н.
Основно гледахме да се пазим взаимно от Ковид, да си помагаме повече вкъщи и да обръщаме внимание на малките неща.

# 257
  • Мнения: 172
Обичам ги, старая се да прекарвам повече време с тях и на всеки да отделям нужното внимание, грижа се за тях и ги разбирам.

# 258
  • Мнения: 19
Прекарвам много време с тях, обичам ги и им помагам.

# 259
  • Мнения: 38
Аз имам син на 1г. и 3 м. грижа, прегръщам и целувам. Много бързо расте давам му цялата си обич ❤

# 260
  • Мнения: 229
Надявам се да съм бил добър баща и съпруг, жена ми и детето ми са най-важните. На другите съм правил добро според заслугите.

# 261
  • Мнения: 746
Прекарвах повече време с тях в разговори и забавни игри и разходки

# 262
  • Мнения: 216
Грижа се за тях, прекарваме повече време заедно.

# 263
  • Мнения: 219
Коледните празници са на прага ни. Идва времето на равносметката, на връщането към себе си и към най-ценното, което имаме – нашето семейство.

Ние от Queen`s искаме да ти напомним, че една Коледа не стига да покажеш на близките си колко много значат за теб. Забързаното ежедневие е най-честото ни извинение за пропуснатите моменти с любимите хора, затова те приканваме да отделиш малко време и да им подариш нещо наистина специално – миговете, прекарани заедно и жестовете, които значат повече от всякакви думи.

Сподели ни какво направи за своите близки през годината и можеш да спечелиш страхотни и уютни Queen`s награди, които да ти помогнат да се отпуснеш и да се насладиш максимално на моментите, прекарани у дома.



Съвместната игра на Queen`s и BG-Mamma продължава до 20 декември включително, като всяка седмица ще задаваме нов въпрос и ще теглим трима късметлии на случаен принцип, които ще зарадваме с награди.


Споделяй обичта си всеки ден! Не само по Коледа.
Повече информация за специалната коледна промоция на Queen`s може да намериш ТУК

Запознайте се с общите условия на активацията ТУК.
Във всеки един момент съм се стремяла да съм винаги до близките си,да им давам от своята топлина и обич,да съм им полезна и в добро и лошо,да ги подкрепям,да им давам кураж,да им давам  полезни съвети,да им показвам  увереност и да им давам сила да преодоляват всички лоши неща,да ги уча на доброта,на честност,състрадание и  винаги да казват истината,дори понякога да е болезнена,да ги науча да е се предават,а да се борят и да постигат целите си в живота.Да им показвам и да им предавам от моята позитивност,да ги дарявам с усмивки и целувки   и най-вече да им давам и да им показвам цялата си безрезервна любов и обич от която се нуждаят,защото трябва да знаят,че винаги ще съм до тях и с тях.Няма нищо по-скъпо от сплотеното семейство,така се чувстваме заедно силни,смели и  истински щастливи!

# 264
  • София
  • Мнения: 1 304
Повече от всеотдайна майка, по-малко съпруга. Опитай се да крещя по-малко и да ме се ядосвам за глупости 8 да пренася напрежението вкъщи.

# 265
  • Мнения: 464
Грижа се с любов за моите близки, обичам ги, приготвям им различни вкусотии и се   гордея се с тях!

# 266
  • Мнения: 150
За своите близки  правих добрини и им помагах ежедневно, защото ги обичам.

# 267
  • Мнения: 1 706
Обичам много моето семейство и моите близки! Не бих могла да живея сама! Опитвам се да бъда винаги до тях, да помогна в нужда. Често казвам на всички, че ги обичам. На децата повтарям, че са красиви, умни, неповторими. Опитвам да давам от своята топлина и нежност. Старая се да знаят, че винаги, когато имат нужда от мен, ще бъда до тях! Най-голямото ми желание е всички да са живи и здрави и да бъдем заедно!

# 268
  • Мнения: 12
Обичам ги, прекарвам време с тях, помагам им, но най - вече им показвам колко ценни са за мен!

# 269
  • Мнения: 39 537
Нищо по- различно не съм правила през дните от тази година.

Общи условия

Активация на акаунт