Споделяй обичта си всеки ден! Не само на Коледа

  • 14 327
  • 842
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 484
Прекарвам време с тях, колкото мога повече, грижа се за тях, защото за мен няма нещо по- хубаво

# 241
  • Мнения: 5 593
Грижа се за тях и прекарваме време заедно Blush

# 242
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 659
Грижа се за тях, стремя се да показвам обичта си всеки ден и да ги правя щастливи.

# 243
  • Мнения: 349
Обичам ги и им помагам с каквото мога. Старая се да прекарвам повече време с тях.

# 244
  • Димитровград
  • Мнения: 1 754
Правя всичко за тях! Показвам им обичта си по всички възможни начини! Всяка година и всеки ден!

# 245
  • Мнения: 99
Грижа се за тях и ги обичам безрезервно.

# 246
  • Мнения: 1 489
За своите близки - правя всичко Simple Smile От съсвем тривиални неща - като готвене, пране и т.н до това да измислям маршрути за разходки в и извън града; да се правя на клоун, когато им е тъжно; да нося малки подаръци в моментите в които ме вдъхновяват - май винаги.

# 247
  • Мнения: 2 014
Дарявам ги с любов и им помагам.

# 248
  • София
  • Мнения: 583
Година е много трудна и особена, затова любовта и грижите ми към близките са в още по-големи количества.
Опитвам се да създавам уютна и задушевна атмосфера вкъщи.

# 249
  • Враца
  • Мнения: 2 730
Споделеното време и обич.

# 250
  • Мнения: 2 700
За моите близки какво направих ? На майка помогнах за преодоляването на един сериозен здравословен проблем и оказах логистична / заплащане на семестриални такси и други / помощ на детето да постъпи в университет. и за награда го изпратих на море с приятели и кучето .

# 251
  • Мнения: 417
Обичам ги и се грижа за тях с каквото мога. Винаги съм насреща, когато имат нужда от услуга.

# 252
  • София
  • Мнения: 314
Целогодишно глезене с дребни детайли - любима закуска, мечтана игра, споделено време заедно Heart

# 253
  • Мнения: 28
Дарявам им любов, грижа се за тях. Simple Smile

# 254
  • Мнения: 892
Тази година зарадвах мъжа си с още едно дете, а на сина си подарих братче. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт