Споделяй обичта си всеки ден! Не само на Коледа

  • 14 142
  • 842
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 597
Прекарвам времето си с тях, грижа се за тях играем заедно, разхождаме се.

# 826
  • София
  • Мнения: 879

Цялото си време си прекарвам със семейството - разходки, гледане на семейни филми, готвене на храна заедно.
След като постоянно сме заедно, един поглед стига да се разбере , че държа на тях.

# 827
  • Мнения: 1 090
Прекарваме заедно времето, когато е възможно и си правим с приятни изненади!

# 828
  • Мнения: 361
Обичаме да се разхождаме, гледаме детски филмчета,, приготвяме коледни сладки.

# 829
  • Мнения: 363
Изненадваме се с вкусен обяд донесен до работа, масажи на лицето и тялото, правим си разходки сред природата, къпем се заедно, гледаме филми, правим залози за мачове. Един от начините, по който съм се опитвала да покажа, че държа на него е като го изненадах с любимата му торта и интересна книга, които занесох на работното му място, което е на около 100км. от мястото, на което живея. Случвало ми се е да бъда много уморена, а той с мускулна треска и въпреки, че едва съм стояла будна да му правя масаж. Нещо, с което той е показвал, че държи на мен е, че остана до мен въпреки мой здравословен проблем и на мой близък и около месец обикаляхме болници. Правил ми е обяд в последните момент преди обедната ми почивка и успя да го донесе, понеже ми се дояде омлет. Аз изписах на тавана със светещи звездички "обичам те", правила съм пътечка от свещи. Всяка сутрин, когато се събудим заедно, той взема кафе от машината пред блока. Не е пропускал месец, в който да не ми е подарявал цветя. Не мога да определя конкретен любим начин.. всичко в него и отношенията ни ми е любимо Simple Smile

# 830
  • Мнения: 2 579
През годината се събирахме на семейни празници и прекарахме незабравими вечери заедно въпреки сложната пандемична обстановка. А сега очакваме годината да завърши с най-голямата радост- да се увеличи семейството с още един член- едно сладко бебче.

# 831
  • Мнения: 2 721
Обичам ги!❤

# 832
  • Мнения: 306
Играем игри, готвим заедно и се разхождаме на различни места

# 833
  • Мнения: 522
В разговори, настолни игри, гледане на спорт или хубав филм.

# 834
  • Мнения: 302
Разходки, игра на игри в интернет, пийване на кафе, с разкази за мечти за бъдещи пътувания- там, в непознати светове, показване на любов и грижа с малки, но ценни жестове!....

# 835
  • Мнения: 910
Ходим на разходки, готвим, гледаме филми.

# 836
  • Мнения: 1 622
Подкрепа съм им в трудни моменти.

# 837
  • Мнения: 98
Подкрепям ги 😊

# 838
  • Мнения: 37
Обичаме да пътуваме заедно Heart Eyes

# 839
  • Мнения: 505
Играем заедно различни игри, разхождаме се, готвим заедно понякога. Всеки прави много малки но важни неща за или вместо другия. Например когато аз съм много изморена, той измива чиниите след вечеря.

Общи условия

Активация на акаунт