90 Day Fiance / 90 дни до сватбата Тема V

  • 19 348
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 10 729
всички са православни, както при нас в България.
Няма такова нещо в България. Тук 80% от населението са православни според последното преброяване. Около 12-13% мюсюлмани, останалите са католици и протестанти (евангелисти). Най-малък процент са евреи и мормони.   Например ромите в Зап.България почти всички са евангелисти, а в Пловдив, Сливен, Ямбол, Бургас и др. части на Изт.България са мюсюлмани.

Последна редакция: чт, 24 дек 2020, 00:32 от diziler

# 736
  • Швейцария
  • Мнения: 1 764
Така де, масата са православни. Андрей също. Значи да не говори глупости, все едно е от арабска държава. Още повече, че той се оставя жена му да го издържа. Аз като гледам и роднините му не са тръгнали да робуват на мъжете си.

# 737
  • Мнения: 10 729
Андрей е част от представителна извадка. И у нас е пълно с Бай Ганьо, няма какво да се лъжем


В Молдова кой език е официален? И двата ли?

То официално молдовски език може да се каже, че няма, защото е 95% румънски. Останалото са руски думи, останали след СССР периода. А Приднестровието се води отделна република Транснитрия... макар и непризната от други, освен от Русия. Засега е автономна република, супер малка... в рамките на Молдова. А всички знаем, че преди СССР периода Молдова си е била част от Румъния, както Македония от България, но... вече сме в 21 век и да не го мислим това. Очевидно нищо няма да се промени. Ще ми се да ида до Кишинев някой ден, имаше евтини полети на Уизеър, макар и с прекачване. Но заради този ковид, всичко спря

# 738
  • Швейцария
  • Мнения: 1 764
diziler, разсмя ме. Вярно си е, че и при нас си имаме такива модели. На мен пък едно ми е чудно. Андрей е много горд, за да се съгласи да работи за бащата на Либи. Но няма проблем да иска от него да му плати тази огромна сватба. Наглост.

Последна редакция: чт, 24 дек 2020, 00:40 от JennyBG

# 739
  • Мнения: 1 129
И на мен това ми направи впечатление. Гордост има,когато му се предлага работа, гордост няма, когато му се дава даром. Не знам какво харесва Елизабет в него. За мен е отблъскващо поведението му и фалшивото му мъжкарство. Беше много грубо от страна на брата да му каже истината на свадбата, но като се замисля трябваше да го поизложи, защото дефакто не е казал лъжа. А Андей го заболя, значи не му харесва хората да чуват това което се каза, но както казахте не му пречи да взима парички и да се прави,че нищо не е станало.


diziler, разсмя ме. Вярно си е, че и при нас си имаме такива модели. На мен пък едно ми е чудно. Андрей е много горд, за да се съгласи да работи за бащата на Либи. Но няма проблем да иска от него да му плати тази огромна сватба. Наглост.

# 740
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз малко да го защитя Андрей, сигурно на географско-културен принцип. Защо той да не се държи така, както се държи - всички искат уважение, да им се спазват традициите, когато другите са на тяхна територия. В Молдова той се държи дори съвсем нормално. Родата на жената и особено братът развалят нещата.  Братът ли е този, който със сигурност е бил в затвора?

# 741
  • Мнения: 36 195
Не знам дали братът е лежал, но е арестуван няколко пъти.
Бащата на Либи има незаконен бизнес, по-добре е Андрей да не работи за него.

# 742
  • София
  • Мнения: 62 595
Той може и затова да се дърпа, виж не се бях сетила. Андрей едва ли пасе трева или поне така се надявам.

# 743
  • Мнения: 36 195
Да, той сигурно е знаел преди зрителите, че нещо там не е наред.

# 744
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
Нагъл е Андрейчо,не работи,но харчи парите от незаконния бизнес на тъста си...

Дейвид с нова визия

# 745
  • Мнения: 36 195
С харчене не се става съучастник Wink

Нова тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=1282687.new#new

Последна редакция: чт, 24 дек 2020, 09:17 от pppqqq

Общи условия

Активация на акаунт