90 Day Fiance / 90 дни до сватбата Тема V

  • 20 473
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 981
Сега гледам по ТЛС гей двойката, мексиканец и американец. Аз мислех, че са на едни и същи години (между 30 и 40), а се оказа, че мексиканецът е на 31, американецът на 57? OMG!!  Или грешно съм чул, на 57 ли е този гринго?

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Да,на 57 е 😁
Много младее..
Има син,тризначки и внуци  🤔

# 692
  • Мнения: 36 480
Поддържа се Simple Smile Той има 4 големи деца, синът му в началото каза нещо в смисъл, че неговата приятелка е на същата възраст, като Армандо.

# 693
  • Мнения: 3 607
Според мен са играли инжекции, но определено има и добър ген.

# 694
  • Швейцария
  • Мнения: 1 810
Не знам какво прави Кенет, но искам да знам кой е пластичният му хирург. Много добра работа.

# 695
  • In transit
  • Мнения: 11 810
Тази вечер нещо ново ли ще дават от 21 часа? Мернах снощи реклама на Дейвид и Ани. Май заглавието беше "И заживяха ли щастливо?"

# 696
  • Мнения: 10 981
Сега изгледах двете серии от 16 до 18, хаха... еврейката и етиопеца си търсят дом... И той намерил някаква къща, кухнята е пълна мизерия, той се смее. Няма хладилник, на него му е весело. Само външна чешма има, а жена му и тъщата са в шок, тоя пак се смее. Отиват до тоалетната и двете се хващат за носа, каква гадост било, а на нашия му е забавно. Изобщо ли мизерията не ги трогва тия хора? Какво значи "свикнал"?
В същото време дават как корееца Джихун показва на жена си какъв апартамент е наел. Тя изобщо не го хареса, тъщата също. Но и на Джихун му беше неловко и неудобно, че й предлага такава мизерия (много по-добре от етиопската), тоест той щеше да ревне заедно с жена си, че не може да й предложи по-добри условия, а на етиопеца не му дреме. Това е... единият живее в третия свят, другият в Южна Корея... демек в развития свят, възприятията са различни, навиците също

# 697
  • Мнения: 3 607
Точно си е свикнал на тази мизерия. Както и всички, които са давали.
То и при нас, ако дойде един Дубаец, например, и види в какви занемарени панелни блокове живеят повечето българи, по 5-6 души в едно домакинство, на 80-100 кв и ще му прилошее. Но ние го приемаме за нормално. Не всички българи живеят така, но голяма част. Да не говорим за улиците ни, магистралите ни, повечето болници са в окаяно състояние. Преди няколко години ходих в Александровска болница и не помня в кое отделение, те са като къщички, беше окаяно. Не е виждан ремонт, от както е построено. Стари плочки, прозорци... Ужас. Имах чуството, че Франкенщайн ще излезе от някъде. А е в топ 3 на големите болници у нас. Та, наистина всеки, както е свикнал, но това не значи, че не трябва да се стремиш към по-добър стандарт на живот.

# 698
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Най-голяма мизерия са били домовете на Роуз на Ед,Евелин от Еквадор и една дългокоса азиатка .

# 699
  • Мнения: 36 480
Проблемът при Девън и Джихун беше, че малкият апартамент всъщност го е наела тя през Интернет, но според нея, той трябвало да отиде там и да види, че не е хубаво. В Редит някой беше намерил и споделил обявата на същия апартамент - изглежда по същия начин, няма разминаване.

# 700
  • София
  • Мнения: 3 777
Мизерията в дома на Роуз едва ли има аналог

# 701
  • Мнения: 36 480
Е, тя не е виновна, че е бедна. Затова пък логиката на Ед е върховна - тя му казала, че у тях няма мебели и спят на пода, а той предполагал, че все пак има климатици.

Все едно, Роуз вече не е толкова бедна Simple Smile

# 702
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Мизерия, ама виж ги украинките като започнат да казват, че в САЩ било мизерно, сякаш са раснали в лукс. Пази Боже сляпо да прогледа е при някои.

# 703
  • София
  • Мнения: 11 568
Мен най-много ме впечатли Тарик като беше във Филипините на уж християнския обичай. Тръпки ме побиха.

https://youtu.be/lJkcH63KJAs

# 704
  • Мнения: 10 981
Най-голяма мизерия са били домовете на Роуз на Ед,Евелин от Еквадор и една дългокоса азиатка .

Роуз и Ед дори и не знам кои са. Сезон с тях не съм гледал. В събота и неделя ако ги дават... тогава не гледам.
Евелин от Еквадор я знам, дето слагаше рога на Кори с бившето си гадже Grinning

Общи условия

Активация на акаунт