На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 33

  • 88 587
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 253
До Ераста ли беше този Карфур.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 5 902
Близо е до Ераста, пеша около 5 мин., ако тръгнеш към центъра.
Моля да ме ориентирате как се казват единични пликове за легла. Търся в Карачата, обаче там само големи пликове има в комплекти. Явно турците нямат практика да спят с отделни завивки. Търся комплект с плик 150 на 200, или само такива пликове.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Близо е до Ераста, пеша около 5 мин., ако тръгнеш към центъра.
Моля да ме ориентирате как се казват единични пликове за легла. Търся в Карачата, обаче там само големи пликове има в комплекти. Явно турците нямат практика да спят с отделни завивки. Търся комплект с плик 150 на 200, или само такива пликове.

nevresim takımı tek kişilik,nevresim takımı-спален комплект,tek kişilk-един(буквален превод от турски език-единствен),nevresim takımı çift kişilik-двоен спален комплект(çift-двойка).

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 15:49 от artemida

# 33
  • Мнения: 4 982
Аз поне , никъде не открих комплекти с 2бр пликове. Купихме си по отделно от аутлета на Тач долен чаршаф, калъвки и пликове в този размер, макар че предпочитам по-голям размер, но не открих.

# 34
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 693
Nevresim е плик за завивка. Купувала съм на Тач единични , размерът е 160/200.
Сега погледнах в Инглиш хоум, имат 160/220 , комплект с калъфка - 119 лири.  Като качество на Тач са една идея по- добри, макар че и от другите съм доволна.

# 35
  • Мнения: 165
Мисля че това сирене не се е показвало в групата. Задължително вземам. Приятелите ни в Одрин ни го препоръчаха. Много е хубаво
И аз се интересувам,от къде е това сирене?!

# 36
  • Мнения: 3 253
Мисля че това сирене не се е показвало в групата. Задължително вземам. Приятелите ни в Одрин ни го препоръчаха. Много е хубаво
И аз се интересувам,от къде е това сирене?!
Вземам го от Мигрос.

# 37
  • Мнения: 5
Благодаря за новата тема!
От кои дамски превръзки сте пробвали и сте доволни?
Molped - много ги харесвам.
и аз ползвам Молпед и съм много доволна

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 14 035
Благодаря за новата тема! Flowers Sunflower

Аз се надявам преди Коледа да успеем да отидем, но дали ще стане, времето ще покаже Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 394
Здравейте, това кюнефе замразено ли се пече или трябва предварително да се размрази?
И с колко течност се залива?
И топло ли се залива?

# 40
  • Мнения: 4 982
Замразено се пече и се залива горещо със студен сироп. На опаковката би трябвало да пише колко сироп, но е и малко относително. Зависи как го харесвате по-сиропирани и меки или с по-малко сироп и по-хрупкаво.

# 41
  • Ст.Загора
  • Мнения: 672
Синарче, благодаря за новата тема !

# 42
  • Мнения: 3 253
Някой да е пробвал тази марка сирене

# 43
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 589
Благодарности за новата тема на Синара !!!
И аз няма да пърувам скоро , но се записвам , за да ви чета.
За превръзките и аз купивам Оркид , най- често, последно взех на Молпед и те са хубави.
Хубав ден и много здраве на всички !!!

# 44
  • Мнения: 78
Как се приема турското Вит С  500 в бяло пластмасово тип шише.Много е голямо хапчето-гълта ли се, разтваря ли се, смуче ли се?С приятен вкус на портокал

Общи условия

Активация на акаунт