Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 32

  • 59 903
  • 868
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 943
Не мисля, че е въпрос на желание на лекарите колко често да им записват часовете. Всичко се диктува от управниците.

# 286
  • Мнения: 16 871
Специално за Атанасова, докато чаках, чух, че се обаждат на акушерката да й кажат, че целият й график за ден ХХ е дублиран и започват да записват и трети път.

# 287
  • Мнения: 1 517
Някой има ли отзиви за д-р Кючукова?

# 288
  • Мнения: 4
При планово секцио имате 5 нощувки в болницата. Първата е преди операцията и ако сте избрали обща стая (с 4 легла), не плащате нищо допълнително. Втората нощувка е в реанимация и също се води безплатна (багажът си е при вас в реанимация). Плащат се следващите 3 нощувки.

Arabella, много благодаря за изчерпателната информация! Blush Hug Blush

# 289
  • Мнения: 33
Момичета, преди прием в болницата антигенният тест в Токуда ли го правихте или в друга лаборатория? Ако се прави в друга лаборатория колко време важи 24 часа или 48 часа?

# 290
  • Мнения: 52
Специално за Атанасова, докато чаках, чух, че се обаждат на акушерката да й кажат, че целият й график за ден ХХ е дублиран и започват да записват и трети път.

 Ужас! И на тях не им е лесно според мен. С толкова много пациенти, които няма как да върнеш, а и не е редно Simple Smile Не ги виня докторите и аз. Всичко се диктува от по-високите етажи и те са изпълнители.
А относно паркирането - аз първите няколко пъти спирах на платения до Токуда, но реших, че да давам по 10-12лв всеки път за паркинг е безумно. Затова вече паркирам отсреща, в квартала. Там е зона, но на час ти е 1лв, а не 3лв. Тези хора се шегуват и злоуптребяват с тези цени.

# 291
  • Мнения: 17
bl00dflowerz, както съм писала и преди, определено се отказах от д-р Богданова за израждане, и започнах да ходя на прегледи при д-р Атанасова, която е невероятна 🙏 благодаря на Бога, че има такива хора.
Единственият ми допир с Богданова ще останат следващите 2 ФМа (във 2ри и 3ти триместър). Нищо не ти пречи и ти да ходиш на редовни УЗИ при Атанасова, а ФМ при Богданова Simple Smile

Здравейте на всички, нова съм тук Simple Smile Следя се при Богданова и също съм с малко кофти впечатления... Исках да попитам как направихте смяната? Просто си записахте следващия час за при Атанасова ли? Аз доста се притеснявам да не стане някакъв проблем, понеже не е като да сменям болницата.. Ще се подразбере, че явно не съм доволна от Богданова. Вече съм в трети триместър,досега съм била само при нея и не бих искала да си разваляме отношенията, а ако може тактично да мина при Атанасова, както и да съм сигурна, че ще може да ме вземе... Някакъв съвет? Simple Smile) Може би първо ще си запиша един час при нея в МЦ Афродита, тъкмо да преценя дали ми допада и чак след това ще мисля как да сменя следящата в Токуда

# 292
  • София
  • Мнения: 24
Здравейте, след колебания между Богданова и Атанасова се спрях на Богданова, за съжаление обаче не ми харесва, не ми допада по много причини. 15 г.с съм, а платих проследяващия пакет при нея, а ми се ще да мина към Атанасова май и на мен, за самото раждане пък тотално се отказах от Богданова така или иначе.

# 293
  • Мнения: 73
Здравейте!
За раждалите вече в Токуда - дадоха ли ви бебето веднага след като се роди или направо го взимат неонаталозитe?

# 294
  • Мнения: 2 242
Yagodka3006, micky, бихте ли споделили какво ви отказа от раждането при нея?
Аз съм се насочила към нея. Вече бях на една ФМ и ми се видя приятна жена.

# 295
  • Мнения: 17
Yagodka3006, micky, бихте ли споделили какво ви отказа от раждането при нея?
Аз съм се насочила към нея. Вече бях на една ФМ и ми се видя приятна жена.

Изглежда ми много напрегната и има някаква бариера в комуникацията. Чувствам се неудобно да я питам каквото и да е, макар че гледам почти да не я занимавам. Прегледите ми минават много бързо, за 10 мин и на тях съм задавала 2-3 странични въпроса, като на всички тях тя отговаря с по 2 думи и очевидно няма желание да се впуска в каквито и да е обяснения. Единия път ставаше въпрос за изследване, което според нея нямаше нужда да правя, а в крайна сметка го пуснах сама и се оказа, че има нещо за коригиране. Никога не са ми мерени кг, корем или изобщо да ме попита как съм. Ясно, че не сме си приятелки, но е важно да си сигурен в лекаря си. В началото я избрах с голямо желание, защото четох прекрасни отзиви и очаквах много да си допаднем. Сега чета само негативи и това още повече ме замисля..

# 296
  • Мнения: 150
Здравейте!
За раждалите вече в Токуда - дадоха ли ви бебето веднага след като се роди или направо го взимат неонаталозитe?

Родих дъщеря ми, взеха я за малко предполагам за стандартни процедури (в родилната зала се случва) и веднага ми я сложиха на гърдите да си я гушна. Погледахме се, порадвахме й се и я взеха, а мен ме настаниха в стаята. След 2-3 часа ми я донесоха и ми показа акушерката как да я държа и да засуче.

# 297
  • София
  • Мнения: 24
Yagodka3006, micky, бихте ли споделили какво ви отказа от раждането при нея?
Аз съм се насочила към нея. Вече бях на една ФМ и ми се видя приятна жена.

Скрит текст:
Изглежда ми много напрегната и има някаква бариера в комуникацията. Чувствам се неудобно да я питам каквото и да е, макар че гледам почти да не я занимавам. Прегледите ми минават много бързо, за 10 мин и на тях съм задавала 2-3 странични въпроса, като на всички тях тя отговаря с по 2 думи и очевидно няма желание да се впуска в каквито и да е обяснения. Единия път ставаше въпрос за изследване, което според нея нямаше нужда да правя, а в крайна сметка го пуснах сама и се оказа, че има нещо за коригиране. Никога не са ми мерени кг, корем или изобщо да ме попита как съм. Ясно, че не сме си приятелки, но е важно да си сигурен в лекаря си. В началото я избрах с голямо желание, защото четох прекрасни отзиви и очаквах много да си допаднем. Сега чета само негативи и това още повече ме замисля..
[/spoiler]

Подкрепям напълно казаното. След излизането на ПКК имах показатели, който много ме притесниха, звъннах, за да я помоля да ги погледне, отговорът беше “и аз какво да направя?!”, най-вероятно е заета, натоварена и това го разбирам напълно, но до момента никога нищо не бях питала, за да не я натоварвам и изнервям. След два дни ми написа нещо за изследванията, което неше напълно неадекватно (от лекарско семейство съм и имам маалки познания поне), та наложи се да търся други специалисти, друго аг, което да ми каже какво да правя. Няма да навлизам в подробности, но се оказа, че трябва да пия лекарства, защото има опастност за плода при тези показатели. А преди седмица се оказа, че бивша съученичка е раждала лятото при нея и каза, че на самото раждането е била още по-дръпната отколкото даже и по време на бременността и повече няма да стъпи при нея (а е нейна пациетка от 5 год).

# 298
  • Мнения: 775
Много негативни мнения за Богданова напоследък има. Може да е добър специалист, но определено е неприятна

# 299
  • Мнения: 1 768
Здравейте!
За раждалите вече в Токуда - дадоха ли ви бебето веднага след като се роди или направо го взимат неонаталозитe?
Дадоха ми я да я гушна и я сложиха на реанимационната маса за проследяване. Бяхме и двете в стаята, в която родих два часа, аз вечерях там, след което ни преместиха и двете в стаята ни
Много са ми странни тези негативни мнения за д-р Богданова. За мен тя е един от най-милите и отзивчиви лекари, които съм срещала. Не е имало случай да не ми отговори много бързо на въпрос по Вайбър, винаги е била отзивчива, за раждането ми изпусна личен семеен празник в събота вечер, като грам раздразнение не съм усетила от това. Като добавим и това, че е е един от най-добрите АГ за проследяване на бременност, за мен това е точният избор. Като чета коментарите все едно за друго човек са писани...
Исках и отдавна да напиша нещо за престоя - при нормално по принцип се лежи три нощувки. Обаче аз родих вечерта и на практика лежах четири. Обясниха ми го с това, че трябва да направят едно от изследванията след 72 часа. Казвам го, защото това повлия и на сумата, която платих за стаята естествено.

Общи условия

Активация на акаунт